Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

M

MacaN

Guest
tylko po co żeś w ogóle pisał tą drugą część, skoro jest ona " brudnopisem " gdybyś się w sejmie wypowiadał i ktoś by sie przyczepił części twojej wypowiedzi, to powiedziałbyś muu, że to jest ta zbędna część, której ma sie nie czepiać ?

Z twojej wypowiedzi wynika, że to nie moja wypowiedź jest zbędna, lecz twoja.

Naszą rozmowę śmiem uznać za zakończoną - z ćwierćinteligentami nie chcę mieć zwyczajnie nic wspólnego, skoro nie mogę liczyć na merytoryczną konwersację a jedyne z czym mogę się spotkać, to zgrywanie kozaka na forum.

jeśli chcesz, to proszę bardzo. tylko kto tutaj jest ćwierćinteligentem ? bo chyba nie ja a ty :p może przytoczę Ci twoją wypowiedź, która jednoznacznie moim zdaniem pokazała, że jesteś niezrównoważony psychicznie :
Twierdzenie, że nie ma niebezpiecznych subkultur to bzdura, z mojego punktu widzenia. Jeśli twierdzicie inaczej, to mówcie to żydom, muzułmaninom lub cudzoziemcom żyjącym w Polsce, którzy nagle natkną się na skina. Powiedzcie to facetom z długimi włosami, którzy za same długie włosy mogą mieć przerąbane, bo wezmą ich skini za punka. Pijany skinhead do każdego będzie cwaniakował, gdy będzie miał wsparcie w postaci dwóch kolejnych pijanych idiotów, abstrahując od jakże zaskakującego faktu, że w tym stanie ich ambicje nie są adekwatne do możliwości.

Na czerwono jest część pierwsza, na niebiesko część druga. Część pierwsza opisuje konfrontację przedstawicieli wspomnianych grup i skina (bez uwzględniania trzeźwości, czy nietrzeźwości). Część druga opisuje konfrontację przypadkowych ludzi ze skinem (z uwzględnieniem nietrzeźwości tego drugiego). Rozrysuję jeszcze dobitniej...

Twierdzenie, że nie ma niebezpiecznych subkultur to bzdura, z mojego punktu widzenia. Jeśli twierdzicie inaczej, to mówcie to żydom, muzułmaninom lub cudzoziemcom żyjącym w Polsce, którzy nagle natkną się na skina. Powiedzcie to facetom z długimi włosami, którzy za same długie włosy mogą mieć przerąbane, bo wezmą ich [brak epitetu określającego stan skinheada] skini za punka.

Pijany skinhead do każdego będzie cwaniakował, gdy będzie miał wsparcie w postaci dwóch kolejnych pijanych idiotów, abstrahując od jakże zaskakującego faktu, że w tym stanie ich ambicje nie są adekwatne do możliwości.

"Do każdego" nie jest synonimem do "żydzi, muzułmanie, cudzoziemcy i faceci z długimi włosami", zatem po samym tym fakcie można wywnioskować, że wypowiedź opisuje zachowanie przeciętnego skinheada, a druga jest bonusem charakteryzującym skinheada w stanie upojenia alkoholowego.
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Pięknie wręcz. Ciekawe, czy sami wymyślają takie bajki, czy może ktoś im pomaga.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Sądzę raczej, że znaleźli sobie Kozła Ofiarnego.
No cóż- System spycha Nas poza nawias, więc dlaczego by nie uczynić Nas Największym Złem.?.
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Zapomnieli tylko wspomnieć o oddawaniu czci diabłu oraz praktykowaniu nekromancji w celu wskrzeszenia A. Hitlera.
 
M

MacaN

Guest
Ja do was nic nie mam.. jak już pisałem - idioci znajdą się w każdej subkulturze, ale i nie tylko.. może ktoś po prostu nigdy nie miał do czynienia ze skinem i wypisuje swoje mądrości, a może wręcz przeciwnie - dostał kiedyś porządny łomot od dwóch reprezentujących was idiotów :)
 

EmanuelPablo

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Miłość
Najbardziej niebezpieczni są Ci ktorzy w swoich szeregach mają psycholi którzy lubią sie bić i nie ważne jaka subkultura ;)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Najbardziej niebezpieczni są Ci ktorzy w swoich szeregach mają psycholi którzy lubią sie bić i nie ważne jaka subkultura ;)
Armia rydzyka też? :027: Oj tam ,bicie nie jest wcale złe i jak to się u mnie mówi "morda nie szklanka". No przecież trzeba walczyć o swoje no nie? A poza tym jak się dostanie w pysk i poleci krew to wtedy wiadomo ,że się żyje i nie jest ze stali. Oczywiście jestem przeciwny zaczepianiu ludzi przypadkowych ,którzy nic nie zawinili i nie zasłużyli. Najbardziej niebezpieczna jest głupota (słyszałem również ,że zaraźliwa) ludzi obojętnie w jakiej subkulturze. Naziole tak naprawdę niegroźni ,no chyba ,że w grupie. Bo co wam może zrobić 15-letni z meszkiem pod nosem jeszcze. Bo takich większość widzę ,no niech się młodzież kształci:)


Sądzę raczej, że znaleźli sobie Kozła Ofiarnego.
No cóż- System spycha Nas poza nawias, więc dlaczego by nie uczynić Nas Największym Złem.?.

Ahhh wy biedacy ,no jak tak można. :tongue:
Nie system lecz ludzie was spychają ,dziwisz się dlaczego? Myślisz ,że ludzie tak ooo z dnia na dzień zapomną o wojnie i hitleryzmie? I oszczędź mi tych bredni o NS i nie zrozmieniu was i czym tak naprawdę jest ten twór ,tak się składa ,że wiem. To "coś co trzeba 'zutylizować' hej. :021:
 

Karolina Wanasiak

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
1
Najniebezpieczniejsza subkultura na świecie to bez wątpienia skinhead's — dresiarze to tylko głupki bez pracy włóczący się po osiedlu, sama znam kilku i nawet nie są najgorsi. Coprawda nie grzeszą inteligencją, ale jak narazie te dzieciaki nikomu nic nie robią.
Dlaczego uważam skinheads'ów za najbardziej niebezpiecznych?
1. Otwarcie grożą każdej innej rasie, czy narodowości poza swoją (to ich wiara— skinheadsi niemieccy nie nawidza polakow i reszty świata, a polscy kochają tylko polske i nienawidzą reszty)
2. nienawidzą "kolorowych", żydów, każdego kto nie jest biały, a najlepiej żeby miał niebieskie oczy;
3. Używają przemocy w stosunku dla każdego (skoro sa patriotami to dlaczego okradają polskie sklepy i atakują polaków?)
4. Kipią gniewem i nienawiścią;
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Najniebezpieczniejsza subkultura na świecie to bez wątpienia skinhead's — dresiarze to tylko głupki bez pracy włóczący się po osiedlu, sama znam kilku i nawet nie są najgorsi. Coprawda nie grzeszą inteligencją, ale jak narazie te dzieciaki nikomu nic nie robią.
Dlaczego uważam skinheads'ów za najbardziej niebezpiecznych?
1. Otwarcie grożą każdej innej rasie, czy narodowości poza swoją (to ich wiara— skinheadsi niemieccy nie nawidza polakow i reszty świata, a polscy kochają tylko polske i nienawidzą reszty)
2. nienawidzą "kolorowych", żydów, każdego kto nie jest biały, a najlepiej żeby miał niebieskie oczy;
3. Używają przemocy w stosunku dla każdego (skoro sa patriotami to dlaczego okradają polskie sklepy i atakują polaków?)
4. Kipią gniewem i nienawiścią;

Bardzo ładnie mass media wyprały Ci mózg : D
 

płk.Kwiatkowski

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najniebezpieczniejsza subkultura na świecie to bez wątpienia skinhead's — dresiarze to tylko głupki bez pracy włóczący się po osiedlu, sama znam kilku i nawet nie są najgorsi. Coprawda nie grzeszą inteligencją, ale jak narazie te dzieciaki nikomu nic nie robią.
Dlaczego uważam skinheads'ów za najbardziej niebezpiecznych?
1. Otwarcie grożą każdej innej rasie, czy narodowości poza swoją (to ich wiara— skinheadsi niemieccy nie nawidza polakow i reszty świata, a polscy kochają tylko polske i nienawidzą reszty)
2. nienawidzą "kolorowych", żydów, każdego kto nie jest biały, a najlepiej żeby miał niebieskie oczy;
3. Używają przemocy w stosunku dla każdego (skoro sa patriotami to dlaczego okradają polskie sklepy i atakują polaków?)
4. Kipią gniewem i nienawiścią;
Bardzo ładnie napisane, znam tą grupę pseudo patriotów i powiem, że opis ten jest w 100% prawdziwy.

Bardzo ładnie mass media wyprały Ci mózg : D

Po Twojej grafice/obrazku pod spodem, widzę że popierasz ich, a co najmniej należysz do Ligi Polskich R. albo innego pseudo demokratycznego pro rasistowskiego ugrupowania :)
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
No to źle wnioskujesz drogi pułkowniku. Ani nie należę do ruchu skinheads, ani do Ligi Polskich Rodzin, ani do innego rasistowskiego ugrupowania. :D
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Troche dziwne, że potępiamy czasem jakąś subkulturę za zachowanie jednego z przedstawicieli. Ja mam kolegę/koleżankę w prawie każdej subkulturze i są normalni, bójki nie są rozpoczynane przez wszystkich. To nie jest tak że cała subka jest niebezpieczna.. mi to śmierdzi stereotypem/.
 
Do góry