Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
najbardziej niebezpieczna??

czy ja wiem..
mam kumpli dresów i metali chociaż ja sam do niech nie należe...

najbardziej niebezpieczni przynajmniej dla mnie są nauczyciele :p

p.s ciesze se ze nie padła tu jeszcze odpowiedz "moderatorzy z tego forum, a zwłaszcza jeden z nich" :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Czyli uważacie ze jak nalezycie do jakiejs subkultury to powinniscie sie obawiac innej subkultury tlyko dlatego z edo niej nie rpzynalezycie...??

Nikt nie powinien bać się Hipisów.

Vito
Taka odpowiedź nie padnie, gdyż chodzi o subkultury a nie o sekty :p.
 

Narya

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Myślę, że tego nie można tak po prostu stwierdzić. Równie dobrze niebezpieczni mogą być nie wiem... 'metale' jak i dresy(?), przecież to zależy od ludzi, którzy są w gronie danej subkultury, a nie samej subkultury (chociaż może w pewnym drobnym stopniu od jej poglądów)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Ja odchodzac od stereotypu, ze subnkulturą mogą byc np dresy albo metale bd oryginalna i nadmienie do teog subkulturę polityków. wydaje mi sie ze ejst bardzo niebezpieczna ze wzgledu an to ze dba wyłaczie o sowją klase i nie [rzejmuje sie klosem biednych obywateli ... :(
 

Piratomanka

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
Ja odchodzac od stereotypu, ze subnkulturą mogą byc np dresy albo metale bd oryginalna i nadmienie do teog subkulturę polityków. wydaje mi sie ze ejst bardzo niebezpieczna ze wzgledu an to ze dba wyłaczie o sowją klase i nie [rzejmuje sie klosem biednych obywateli ... :(

Obawiam się że "polityka" to nie subkultura, ale, podobnie jak "grono pedagogiczne", SEKTA :>
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Hmmm moim zdnaiem grupa politykow posiada wiele cech subkultury dlaczego wiec nie okreslac jej tmy maine ??
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Z tą róznicą, że metal nie sprowokowany pierwszy nie uderzy - dres odwrotnie.

A najniebezpieczniejsza subkultura?
Patalogiczni dresiarze (czyli tacy skrajni blokersi itp...) i skinheadzi fanatycy.

O wlasnie.Dla mnie tez te dwie subkultury są najniebezpieczniejsze :p
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
moherowe berety......nie no a tak na serio to dresy są nieobliczalni, zami szukają zaczepki, czepiają sie niewinnych ludzi eh
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ja sam jestem dresiarzem (czasem jak z treningu wracam)
Mam bardzo krotkie wlosy i ludzie czasem sie boja ...
Agresja to sprawa indywidualna (jak i wszystko inne)
1. Blokersi w grupie
2.metale w grupie (nie raz musialem komus zlamac kichawe zeby sie odpier... odemnie)
3. skinhedzi (uwazajacy sie za nacjonalistow...)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
do blokersow nic nie mam. zreszta tym mainem okresla sie pratycnzie wsyzstkich ludzi meiszkajacych w bloku, wiec cyz ludzie z mieszajacy w bloku musza byc niebezpecnzi. jezlei np jakis staruszek meiskz aw bloku to z racju faktu z etam mieszka jest blokersem. moim zdnaiem taki ktos nie moz enikogo skrzywdzic - co najwyzej pogrozuc laska :). mysle z epsizac to chodziolo ci raczej o grupe sk8 albo po prostu o hiphopowcow tlyko pojecia truche pomyliles :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Czy wystraszyl bym sie grupy dziadkow ? Raczej nie wiec chyba wiadomo o co mi chodzilo.
Minem blokersa okreslam Hh ktorym sie wydaje ze szerokie spodnie i
":cenzura: " jako przecinek komus imponuja
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Jak najbardziej dresiarstwo najbardziej debilną i brutalną subkulturą. (nie chodzi mi o wszystkich bo znam pare wyjątkow)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
ja chyba tez przyczynie sie do oddania glosu na dresow. zapryzjaznilam sie osatnio z etalem i wgryza sie w te sukulture i wydaja sie nawet sympatczn\i - oczywiscie nie wsyzscy - ale zawsze tak ejst :)
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
najbardziej tępa i durna subkultura (w efekcie niebezpieczna;/)... z moich oczach to NS (narodowi socjalisci) i cala reszta Skinheadskiej zabawy. Oie i nieOie. i leza na tej samej pułce co dresiarnia. to uogulnianie, ale prawde mowiac... nie znam zadnego skina ktory swoja rozmowa moglby mnie urzec. banda patałachów i tyle. a teraz to juz nawet ciezko o honor u nich. absurd i paradoks!
A dresiarnia... jedni z drugimi sie wymieniaja. Ilez to juz 'kinderskinow' znam ktorzy maja "twarde i honorowe" poglądy ktorych sie twardo trzymaja? conajmniej mnóstwo! Zwyczajnie chorzy ludzie, ktorzy nie wiedza gdzie sie patryjotyzm konczy :/

pzdr
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Po ostatnich wydarzeniach to chyba najbardziej niebezpieczna subkultura jak dla mnie to klon kibica z dresem. Sam jestem kibicem i opcja zarobienia kosy pod żebra dla zasady mi się nie uśmiecha.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
ogolnie subkultura kibicow chyba jets niebezpieczna. zwlaszcz akibicow cracovi jezeli idzie o krakow :)
 
Do góry