Lunatykowanie

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Nothing, są dwa wyjaśnienia dla twojej sytacji, oczywiście korzystając z tego że sam nie podałeś konkretnek przyczyny.
Lunatykowałem do niedawna. Przynajmniej tak mi się wydaje, chociaż jeden warunek nie został spełniony; w niektórych przypadkach dokładnie pamiętałem co robiłem, ale nie panowałem nad tym. Zupełnie jakbym oglądał film kręcony z perspektywy spojrzenia aktora.
Tu nasówa się pytanie<niby związane z tematem>; czy to nadal było lunatykowanie? Jeśli nie, to jak to nazwac? Co to było?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Z opowiadań rodziny podobno raz lunatykowałam, siadając na tapczanie z zamknietymi oczami i gadając do siebie. Nie wiem też co sie dzieje ze mną, kiedy czasami budze sie na ziemi :p
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Moja kolezanka lunatykuje, ale tylko w pełnie księżyca (trochę to dziwne :/) Raz pełnia wypadała akurat jak byłyśmy na koloni. Ona mi na szczęście powiedziała o tym, że może lunatykować, bo nie wiem co bym zrobiła :D
 

Moonfang

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
156
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz?
Ja osobiscie nie lunatykuje ale kilka lat temu na zielonej szkole w sordku nocy do nas do pokoju wszedl qmpel z innego pokoju z zamknietymi oczami i polozyl sie w lozku qmpla i obudzil sie po godzinie zapytal "gdzie ja jestem?" i zaspany wyszedl z pokoju. Mozecie nie wierzyc ale ja to widzialem na wlasne oczy :]
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Ja nie lunatykuję, ale mój brat tak. Wychodzi w srodku nocy na ulicę i zatrzymuje samochody a na drugi dzień nie pamięta. Dobrze,że go jeszcze nic nie walnęło...
 

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Wydaje mi sie ze kiedys przez sen chodzilem po komodzie ale nie jestem pewien bo bylem wtedy maly i nie pamietam za dobrze.
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Ja jak byłam mała to lunatykowałam :D.
Podobno wstałam kiedyś w nocy kopałam w drzwi i pytałam babci "Czy jest dzień czy noc? " :hahaha:.
Bywa , już jestem 'normalna' :D.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
u mnie prawie cała rodzinka lunatykuje, w tym ja, ale mojej siory nic nie przebije - to było troche lat temu - patrze sie a ona wstaje, przeszła do kuchni, wróciła i kucnęła i udaje że sika, po czym poszła spać - na drugi dzien mowi mi ze miała sen że poszła na wysypisko smieci [kuchnia] i że przy wszystkich pracownikach nasikała niedaleko budynku :lol: mój młody to robi tak - wstaje , idzie sie odlać, wraca, spi - ale on nic nie pamieta oczy ma otwarte, ja do niego mówie a ten nic - on na drugi dzien nic sobie nie przypomina
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
U mnie 7 letni kuzyn lunatykuje :D
Podobno chodzi sobie do TV w drugim pokoju, włącza go, i siada na kanapie i dalej śpi :D

Albo ostatnio, wyszedł z domu ( :lol: !) i szedł do sąsiadów, bo stał przed ich mieszkaniem, gdy jego ojciec go wziął, ponieważ usłyszał dźwięk otwieranych drzwi wejściowych...Teraz zamykają na dwa zamki :D
Te lunatykowanie to niebezpieczne jest :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja lunatykuje , romawiam normalnie z kims a nic o tym nie wiem :D
Boje sie ze czasami cos wygadam nie taktownego :D :D
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Gdy lunatykowałem miałem wiele reczy na sumieniu. Jednak nigdy nic nie wymsknęło mi się.

KeRiO, spokojnie możesz lunatykować.<przyznaj że paranormalne uczucie toważyszy odzyskaniu świadomości>
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
Ja niedawno o 3 w nocy, a może juz nad ranem :D włączyłam tv i szukałam czegokolwiek zeby ogladac, bo nie mogłam spać. A wszyscy mysleli, że ja lunatykuje i nawet kiedy im mówiłam, że nie moge spać i mi sie nudzi to oni mi nie wierzyli :D
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
Lunatykuje się tylko wtedy, gdy przed zaśnięciem wpatrujemy się w księżyc.
Ja miałam fajną historię, gdyż lunatykując wyszłam na klatkę schodową zaczęłam krzyczeć, że chcę do szkoły!! Potem, jak mi to mama opowiadała, nic nie pamiętałam, ale śmiechu przy tym było sporo... :lol:
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
Lunatykuje się tylko wtedy, gdy przed zaśnięciem wpatrujemy się w księżyc.
Ja miałam fajną historię, gdyż lunatykując wyszłam na klatkę schodową zaczęłam krzyczeć, że chcę do szkoły!! Potem, jak mi to mama opowiadała, nic nie pamiętałam, ale śmiechu przy tym było sporo... :lol:


To na pewno lunatykowałaś... do szkoły bez przymusu.... masakra :D
 

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
JA tam musze sie przyzan ze sibie nieraz polunatykuje :p Tzn. tak mi mowi tatus :p Ktory widzi mnie nieraz w przed pokoju
 

selena007

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Mi zdażyło się kilka razy lunatykować (przynajmniej tylko te przypadki są mi znane :p )
Wiem, że jak miałam 7lat i byłam u ciotki na wakacjach, wstałam sobie w nocy i zaczęłam przeszukiwać szafkę w salonie:p O tym fakcie dowiedziałam się na drugi dzień od wspomnianej ciotki
Kilka razy zadażyło mi się obudzić w kuchni lub w drodze do niej:p To nie było przyjemne. Coś mnie obudziło, a ja nie potrafiłam sobie wytłumaczyć w jaki sposób znalazłam się w danym miejscu. Poza tym, najczęściej podczas takich "wędrówek" biorę w dłonie jakieś przedmioty.
Bardzo często (podobno) siadam sobie we śnie na łóżku i mówię coś do siebie (zupełnie niezrozumiałego dla osób, które mają "pecha" widzieć mnie w takim stanie).
Nie zauważyłam jednak by miało to coś wspólnegoz fazą księżyca.
Mam tylko nadzieję, że nie wyląduje kiedyś w środku nocy poza domem :p
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale czy to prawda że niktórzy podczas lunatykowania .. np - skaczą z dachu, wbijają sobie nóż w brzuch lub ogólnie sie zabijają? bo i takie historie słyszałem...
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Ja lunatykowałam raz ...wpychając się siostrze do łóżka... niepamietam...Koleżanka w czasie snu ustawiała kapcie i mówiła do nich czułe słówka,a inna wlazła do szafy i sie w niej zsikała. Kolega na wycieczne wychodził z budynku i mało się w rzece nie utopił.
 
Do góry