Łóżeczko, materac, pościel itd

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
hahaha, skąd ja to znam. u nas zawsze noc była przez to nieprzespana. tak zmiana na sofę jest super pomysłem, zawsze jak dziecko jest jeszcze małe można mu coś podsunąć pod brzeg, aby nie spadł.
 
D

Dorka123

Guest
podejrzewam, że większość dzieci tak ma ;) u nas po przeniesieniu na dorosłe łóżko obyło się bez zabezpieczeń, na początku podkładałam mu na ziemię materac z łóżeczka, ale i to okazało się zbędne, bo nie spadał ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ale takie wymiary łóżeczka jak tego z pook pook czyli 140cm na 70cm spokojnie wystarczy aby się dziecko wyspało :D
 
D

Dorka123

Guest
no też tak myślę, nasze miało 60/120 i chociaż na długość dla dwulatka jeszcze było ok, to na szerokość bardzo ograniczało ruchy :/
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Mój tez tak wywijał w łozeczku, ze raczki miał za szczebelkami. Słodziak! A co myslicie o takich łożkach - samochodach, czy innych ulubionych zabawkach dzieci.Zastanawiam się na zakupem takiego cudeńka, a że troche kosztuje wolę zasięgnąć opinii.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
łóżeczko-samochód powiadasz :D
to jest niezła bryka na ruchomych kołach dodam :D

Meee2_600.jpg
 
D

Dorka123

Guest
to łóżeczko bardzo łatwo wprawić w ruch, przez co może też służyć jako kołyska ;)

a co do łóżeczka samochodu to są fajne, jeśli pokój cały jest utrzymany w podobnym stylu... bo jeśli pokój jest zwyczajny, a tu nagle łózko "z kosmosu" to nie wygląda to ładnie, moim zdaniem
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
materac w łóżeczku - niezbyt miekki, kręgosłup maluszka dopiero się kształtuje i powinien mieć solidne oparcie (oczywiście nie sztywną dechę :) ) a pościel najlepiej naturalna, z wełny
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja skłaniałabym się raczej przy tradycyjny,. Z turystycznymi to bywa różnie, no i są niestety mało wytrzymałe, szybko się psują (a wiem co mówię, bo mam 3 dzieci i różnych rzeczy już próbowałam). Materace polecam gryczano-kokosowe. Również je tam znajdziecie.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja też zdecydowanie preferuję te tradycyjne, turystyczne jakoś mnie nie przekonują :) Co do materaca... my kupiliśmy materac trójwarstwowy gryka-pianka-kokos o właściwościach antyalergicznych, antypotowych, antystresowych, przeciwodleżynowych i rehabilitacyjnych :p zobaczymy jak się sprawdzi ;)
 
Do góry