Jestem molestowana....

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
A tak wogóle,to Legionowo leży w, W.Mazowieckim niedaleko Warszawy.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Zawsze trudno mi takie zachowanie przelknac. Nie potrafie tego zrozumiec. Moja exdziewczyna byla zgwalcona, nie powiedziala o tym rodzicom. Zamknela sie w sobie emocjonalnie, nie potrafilem jej pomoc a chciala sie przy mnie otworzyc. Dlaczego musialem odpowiadac za cos co zrobil ktos inny. Kurcze. Masz moje poparcie edyta.

Czasami moze to nawet ja wiecej cierpialem od niej probujac sobie to wyobrazic - to bylo przedtym jak ja spotkalem wiec w sumie i tak nic nie moglem zrobic. Ten jej zwrok nieufnosci czasami na mnie.... ehhh.
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
jesmy z toba!!! trzymaj sie i pisz nam caly czas co i jak, zawsze postaramy sie pomoc(ja w szczegolnosci, bo znam ten bol)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
na forum tyle mozemy zrobic, co dodac Ci otuchy... Ale prosze, miej kogos przy sobie(nie koniecznie odrazu zeby go widzial) jak bedziesz z gnojem rozmawiac... 3maj sie ! Zerowcu sie zachcialo niszczyc zycie mlodej kobiecie...
 

FusSion=*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
ale jednoczesnie to nie bylo zbyt mile i pomocne z twojej strony...
a co mam mówić ,że wszystko będzie dobrze itp?
Bo mi się wydaje ,że nie
nie wiem czy bedzie się do mnie dobierał,ale wiem ,że z dnia na dzien jest coraz wiecej i wiecej..
jeżeli z dnia na dzień jest gorzej to czemu mu na to pozwalasz???
i on nie powinien go dotykać,ale ja jestem wrażliwa i nie chce sprawić mu przykrości
tym mnie rozbroiłaś...
Ale wiecie własnie jest u mnie Ciocia(jego "kobieta")
i O nim gadała,jest taka szczesliwa...
A ja jej to zburze
Nie bede umiała patrzec jej w oczy
Jak najszybciej to załatw!! i nie pozwól ,żeby dalej tobą manipulował!!
Wierze w Ciebie.
 

Panadero

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Na pewno nie jesteś pierwsza. Musisz powiedzieć o tym zaufanym ludziom, bo jak nie to bedzie coraz bardziej pewny siebie i będzie się posuwał coraz to dalej. Nie daj się. Tak naprawdę to masz to w garści, wystarczy tylko narobić szumu i będzie miał gość problemy.
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
a co mam mówić ,że wszystko będzie dobrze itp?
Bo mi się wydaje ,że nie

jeżeli z dnia na dzień jest gorzej to czemu mu na to pozwalasz???

tym mnie rozbroiłaś...

Jak najszybciej to załatw!! i nie pozwól ,żeby dalej tobą manipulował!!
Wierze w Ciebie.

EEE sory twoje wypowiedzi sa denne totalnie. Masz zamiar ja podniesc na duchu czy wolisz gadac "molestuje cie a ty na to pozwalasz to moze tego chcesz" <--- tak zrozumialam z twojej wypowiedzi. Moze sie go bardzo boi i nie moze go od siebie odsunac. A ty ciagle narzekasz ze ktos cos zle napisal. Twoja wypowiedz jest najgorsza a nie to co powiedzila ta dziewczyna, postaw sie w jej sytuacji nie zycze ci tego nikomu nie zycze ale co moze bys go pobila Nie sadze.....
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Porozmawiam z rodzicami czy z psychologiem tak jak radzili Ci inni.
Nie możesz do tego dopuszczać. Jak nie zrobisz teraz nic, to może się to pogłebiać.
Dlatego im szybciej to załatwisz, tym będzie lepsze to dla Ciebie.
Nie bój się porozmawiać z rodzicami, bo oni dadzą Ci jeszcze wsparcie ze swojej strony.
 

FusSion=*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
EEE sory twoje wypowiedzi sa denne totalnie. Masz zamiar ja podniesc na duchu czy wolisz gadac "molestuje cie a ty na to pozwalasz to moze tego chcesz" <--- tak zrozumialam z twojej wypowiedzi.Moze sie go bardzo boi i nie moze go od siebie odsunac.
Boi się się, nie boi powinna to komuś powiedzieć.
A ty ciagle narzekasz ze ktos cos zle napisal. Twoja wypowiedz jest najgorsza a nie to co powiedzila ta dziewczyna, postaw sie w jej sytuacji nie zycze ci tego nikomu nie zycze ale co moze bys go pobila Nie sadze.....
Po pierwsze ja się nie uważam za pępek tego forum albo gorzej świata <--- tak to zrozumiałam.
Nie mogę się wypowiedzieć?
Mam swoje zdanie i mi to wisi co uważasz o tym
Jak masz marudzić to lepiej się nie odzywaj do mnie.
Każdy ma inny charakter .
Jak by trzeba było to mogłabym trochę go obtłuc mimo ,że według CIEBIE jest nie lada wyczyn ,LUB nie możliwe.
no to sory wybacz jak już wcześniej mówiłam ,że nie będę pisać wypowiedzi typu 'na pewno się wszystko ułoży itp...'

PS.:A tak a propos nie rozczula mnie twoja wypowiedź ,że 'moje wypowiedzi są denne totalnie'
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Ale wiecie własnie jest u mnie Ciocia(jego "kobieta")
i O nim gadała,jest taka szczesliwa...
A ja jej to zburze
Nie bede umiała patrzec jej w oczy

To Ty jesteś najważniejsza i tylko twoje szczęście się liczy, zrób coś zanim będzie za późno.
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
ja osobiscie gadam z Edyta na gadu i poki co jest dobrze...


mam nadzieje ze przy najblizszej okazji(dzisiaj) jakos zareaguje w tej sprawie...
 

Pumpernikla

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
zza horyzontu
o dowody wcale nie tak trudno. Jak będzie wiedziała, że jej ciotka wychodzi a jej konkubent zostaje to niech przygotuje sobie dyktafon i włączy jak bedzie wiedziała, że wchodzi do pokoju. A jak ma kamerę to niech ją gdzieś ukryje i nagra-będą dowody
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
o dowody wcale nie tak trudno. Jak będzie wiedziała, że jej ciotka wychodzi a jej konkubent zostaje to niech przygotuje sobie dyktafon i włączy jak bedzie wiedziała, że wchodzi do pokoju. A jak ma kamerę to niech ją gdzieś ukryje i nagra-będą dowody
moga ja zalozyc jednoczesnie sprawe za nagrywanie kogos bez zgody osoby nagrywanej
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
mogą ale nie muszę jeśli to będzie ukazane w takim świetle.

ale nikt nie powiedzial ze musi isc z tym nagraniem na policję.
wystarczy że włączy je rodzicom, a również cioci (W późniejszym czasie), a po założeniu sprawy w sądzie, i bez tego nagrania wygra tą sprawę...


Edyta nie myśl o rodzinie czy tam cioci, pomysl o sobie, o tym ze jesli teraz nic nie zrobisz to na całe życie będziesz miała zrytą psychikę. Chyba tego nie chcesz !!!
 

Pumpernikla

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
zza horyzontu
BlackSheep187 - czy ty jesteś jej rzecznikiem???? To Ona sama powinna zdecydować!!!

master6x6 - zgadzam się z Tobą zupełnie
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja ci wspolczuje ale jednego nie potrafie zrozumiec:powinnas jak najbardziej powiedziec wszystki i cioci tez niech wie jakim jest czlowiekiem moze skoro go tak kocha i on ja to pojdzie na jakas terapie a jak nie to trudno .....naprawde nie czekaj az posunie sie za daleko moze ty nie jestes jedyna osoba przez niego molestowana porozmawiaj z kuzynkami......
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
No dobra wszyscy mówicie powiedz rodzicom powiedz cioci itd A czy pomyśleliście o tym co będzie jesli jej nie uwierzą? Bo myślę, że dla cioci to w ogóle by było trudno uwierzyć
 
Do góry