Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Od jakiegoś czasu wybieram butiki w stylu właśnie SH, ponieważ obecna sklepowa moda na topie nie bardzo przypada mi do gustu a w takim second handzie zawsze znajdę coś co wpadnie w mój gust i to za małe pieniądze :)
 

Kasiulamimi

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam sklep http://www.yourobsession.pl/ towar świetny gatunkowo a ceny bardzo przystępne :)
 

marysienkahej

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio odkryłam fajną stronkę z ubraniami, sklep znajduje się w warszawie http://www.vain-outlet.pl/ ceny jak najbardziej przystępne, a ubrania bardzo mi się podobają :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja zaczęłam robić zakupy w centrum handlowym Blue City, oprócz typowych sklepów sieciowych jest tu kilka marek gdzie indziej niespotykanych, poza tym podoba mi się klimat tej galerii handlowej :eek:k:
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja mam najwięcej ciuchów z Orsay'a i trochę z H&M. Ostatnio jednak sklepy w centrach handlowych zeszły na psy. Zamiast dobrych, naturalnych, przepuszczających powietrze materiałów - plastic-bombastic, w dodatku kwiecisty. Straszne i marnej jakości rzeczy próbują nam wcisnąć.
Może polubię się z secondhandami? Powiedzcie mi, czy w SH nie ma problemów z dostaniem małych rozmiarów - 34,36?
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Najbardziej lubię H&M ale w SH też można znależć wiele ciekawych ubrań.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ja mam najwięcej ciuchów z Orsay'a i trochę z H&M. Ostatnio jednak sklepy w centrach handlowych zeszły na psy. Zamiast dobrych, naturalnych, przepuszczających powietrze materiałów - plastic-bombastic, w dodatku kwiecisty. Straszne i marnej jakości rzeczy próbują nam wcisnąć.
Może polubię się z secondhandami? Powiedzcie mi, czy w SH nie ma problemów z dostaniem małych rozmiarów - 34,36?

W SH do ktorego ja chodzę zawsze jest masa ubrań w małych rozmiarówkach więc podejrzewam, że i w większości SH zawsze coś znajdziesz dla siebie.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Racja,tam jest sporo mniejszych rozmiarówek więc nie powinno być żadnego problemu. Ja mimo wszystko najczęściej kupuje ubrania przez internet,to wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Ze swojej strony zapraszam Was dziewczyny do mojego sklepu https://www.sport-house.pl/ teraz wybór jest naprawdę spory.
 

ItNeverEnds

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
new yorker, cropp, house, H&M, bershka. Zazwyczaj tam uda mi się kupić coś fajnego. Przez internet najczęściej zamawiam tutaj : http://glovestar.pl/ ii tu : http://www.rockmetalshop.pl/?gclid=CPDfqOrcsKkCFQK-zAod_yiJKg Oba sklepy są genialne. polecam.
 

AnnaMaryja

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nie kupię przez neta,gdyż już kilka razy nacięłam się, że niby mój rozmiar a jednak coś było nie tak. Wolę kupować w sklepach stacjonarnych aczkolwiek wolę kupić małym sklepiku niż galerii handlowej, gdyż zauważyłam,że ceny w tym sezonie są nie adekwatne do wykonania i materiału. Od czasu do czasu chodzę również do second-handów, i tak np. udało mi się zakupić szarawary w kwiaty za jakieś 5 zł a koleżanka z pracy miała podobne z Zary za prawie 300zł, więc po pierwsze mniej wydałam a po drugie podejrzewam, że takich spodni jak ja raczej nikt nie będzie miał a oto właśnie chodzi.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od tego kto jaki styl ubierania lubi. Jeśli lubicie się wygodnie ubierać to z cała pewnością znajdziecie coś dla siebie na tanisport.pl Mają tam bardzo duży wybór markowych ubrań w cenach znacznie lepszych niż w normalnych sklepach.
 

Kerosine

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
75
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Na bazarkach kupuję i w hipermarketach :> Second-handy z reguły omijam, choć to w sumie najbardziej przystępna cenowo dla mnie liga ;P Do Zary, House'a czy innego Orsaya nie weszłabym za nic w świecie; nawet gdyby było mnie na nie stać :p
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Na allegro - buty, bo mam pewność co do rozmiaru no i cena niższa :)
Inne rzeczy w sieciówkach najczęściej...albo na Marywilskiej

//post nr 2670
 

alob1

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszam na fajną stronę


<a href="http://mojeciuchy.pl">Zapraszam do mojeciuchy.pl</a>
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
a ja znalazlam super sklep z fajna promocja 3 za 2:) kupilam 3 rzeczy i zaplacilam za 2 takze jesli kto sie lubuje w ciuchach na styl skate, hiphop to polecam ten sklep
 

Erki

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej wyszukuję ciuchy w necie. Mam jeden ulubiony Kufersklep , tam zawsze znajduję coś fajnego bo zwykle co tydzień są nowe rzeczy. Także SH. www.kufersklep.pl
5283fb0ab56bfe5350104ce23dffd154.jpg
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym sklepem jest Tk Maxx w centrum handlowym blue city, jest tu masa niepowtarzalnych oryginalnych ubrań, końcówki kolekcji znanych projektantów, wiele nieznanych u nas i modnych za granicą marek i wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, mają też piękną i niedrogą bieliznę, są buty, i torebki :) dla mnie raj :lol:
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Ja swoje zakupy robię i w centrach handlowych i w SH. Moimi ulubionymi markami ubrań są H&M, Zara, Atmosphere i New Yorker.
 

nencja

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kupowanie ubrań w internecie jest wygodne i wcale nie takie trudne. Sprzedawcy podaja dokładne wymiary. Można zaoszczędzić czas na chodzenie po sklepach i znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ja kupuję często na Allegro i muszę przyznać, że mimo wcześniejszych obaw jestem bardzo zadowolona. Czasem też zdarzają się miłe gratisy. Polecam :eek:k:
 
Do góry