Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Tylko że często za wymiane rozmiaru na inny to właśnie klient ponosi koszty przesyłki. Lepiej po prostu znac swój rozmiar i juz. A jeżeli chodzi o secondhandy to do nich trzeba miec przede wszystkim czas i cierpliwosc,której tak czesto mi brakuje.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Dziewczyny, a czy rzuciłybyście się może na coś takiego? http://twojaera.pl/artykul,424,ubraniowy_recykling,trendy,3.html gdyby tak powstały w polsce sklepy tego typu... Myślicie, że to by poszło? w zasadzie wszystko co eko robi się momentalnie w niwytłumaczalny sposób modne.
 

wroncia162

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja także najczęściej wybieram ciuchy z lumpeksu , tam też można znaleźć wiele ciuchów firmowych takich jak nike , puma, adidas , reebok , d&g itp.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
nie kupuję ubrań przez internet bo nie mogę dokładnie określić swojego rozmiaru ;) często kupuję w h&m i tam mam rozmiar 34 a na przykład w cache cache mam 36 :D

poza tym zgadzam się co do gmerni mam stamtąd śliczną torebkę podobnej nie widziałam na mieście . obecnie rozglądam się za czarną skórzaną krótką kurtką ze srebrnymi zamkami ale u mnie zawsze jest tak , że coś sobie wymarzę i znaleźć później nie mogę :lol:
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.

coraz wiecej osob przekonuje sie do zakupow przez internet. Co do odziezy sprawa jest o tyle trudniejsza niz w przypadku innnych towarow ze trzeba znac swoj rozmiar i wymierzyc konkretne partie ciala zeby sprawdzic z danymi podanymi w sklepie. Jak juz ktos wyzej napisal - nie ma sie czego zbytnio obawiac - towar zawsze mozna zwrocic, jesli jest w takim samym stanie w jakim sie go kupilo - jest na to 10 dni i kazdy sklep musi to respektowac.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Ogolnie jestem zwolennikiem kupowania przez internet, ale nie w przypadku ciuchow, bo zawsze napoczatku musze przymiezyc, zanim kupie, czy ubranie na mnie pasuje, czy dobrze sie w nim czuje itk. Dlatego wole w tym przypadku tradycyjne zakupy, mam kilka swoich ulubionych sklepow np. promod albo veromoda, gdzie zawsze cos dla siebie znajde
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja również kupuję przez Internet, jakoś tak nie lubię biegać po sklepach. Poza tym jest wygodniej i taniej. Przeważnie kupuję w dunkashop.com.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A moim ulubionym sklepem chyba zostanie Maximus! Bylam w tym Centrum w miniony weekend. Wyczytalam na plakacie powieszonym na przystanku ze teraz czynne do 20.00 w weekendy wiec wreszcie pojechalam - pierwszy raz - i kupilam nieprzyzwoicie duzo rzeczy [...]
Na pewno bede wracac bo ceny sa naprawde rewelacyjne i duzo fajnych rzeczy. Trzeba sie nachodzic to fakt bo centum ogromne ale warto.

Zaczynam przychylac sie do rad stylistek - rob zakupy raz na pol roku w dobrych cenach zamiast wydawac tysiace w przpadkowym sklepie :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ha! Też strasznie lubię tam jeździć :) Warto odwiedzać ich stronkę, bo wrzucają info o różnych ciekawych promocjach wyprzedażach itp. :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja też czasami kupuję w Maximusie, spory wybór i wszystko pod ręką (no i promocje :) )

A tak poza tym to czasami w sieci, albo jak coś mi wpadnie w oko to w zwykłym sklepie(ale to rzadko ;) )
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja też czasami kupuję w Maximusie, spory wybór i wszystko pod ręką (no i promocje :) )

A tak poza tym to czasami w sieci, albo jak coś mi wpadnie w oko to w zwykłym sklepie(ale to rzadko ;) )

A ja to bylam w maximusie i nic mi sie tam nie podoba. Szajs. Czasem kupie ciuch w takim sklepie moodo, czasem w second hand, roznie. Ja w ogole rzadko kupuje ciuchy.
 

AGDA1987

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.
 

AGDA1987

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.
JA LU
 

AGDA1987

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja najcętniej kupóję w Reserved,Cocomore,Mohito lub Vissavini.Lubię najpierw przymierzyć ubranie zanim kupię.
Nie lubię ciuchów kupywać przez internet.
 

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
tak sobie myślę jaki sklep mi przychodzi do głowy i jakoś tak nie mogę konkretnie powiedzieć. Wszystko zależy od okazji. Poza tym trzeba połazić po sklepach, raz w jednym jest coś ładnego raz w drugim :p
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
To zależy jaki styl się lubi. Ja bardzo lubię styl sportowy, także jednym z moich ulubionych sklepów jest newbalance.pl można tam znaleźć sporo ciuchów, butów i dodatków tej marki. Nie muszę chyba mówić, jak dobre są jakościowo, a także dobrze wyglądają. Także więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Szczerze powiedziawszy nie mam swoich ulubionych sklepów. Jak coś mi się podoba i akurat mam pieniądze to sobie kupuje. Staram się obserwować modę. Bardzo lubię przeglądać różne katalogi lubo chodzić po sklepach i obserwować co się w danym sezonie nosi.
 
Do góry