Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
"fajnie wyglądać" to pojęcie dość względne i dla każdego znaczy coś innego. Ja bardzo lubię styl sportowy, także często przesiaduję na stronie tanisport.pl gdzie można znaleźć dużo ubrań w tym stylu. A jeżeli chodzi o buty to podoba mi się co druga para z tego sklepu ;)
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A ja to bylam w maximusie i nic mi sie tam nie podoba. Szajs. Czasem kupie ciuch w takim sklepie moodo, czasem w second hand, roznie. Ja w ogole rzadko kupuje ciuchy.

Hmm no wiesz szaj tez jest, nie mowie ze nie. Ja bylam tam pare razy, obeszlam hale kila razy i znalazlam kilka perelek jesli chodzi o ciuchy, buty, torebki. Levisy tez sa tansze niz na miescie. Trafilam tez niesamowity sklep z garkami, deskami i nozami w kolorach tęczy

Wczoraj za to utknelam na 2 godziny na wyprzedazy w promod ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Oooo... a jaki to sklep, bo mnie musiał jakoś umknąć?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
"fajnie wyglądać" to pojęcie dość względne i dla każdego znaczy coś innego. Ja bardzo lubię styl sportowy, także często przesiaduję na stronie tanisport.pl gdzie można znaleźć dużo ubrań w tym stylu. A jeżeli chodzi o buty to podoba mi się co druga para z tego sklepu ;)

Fajny sklep :eek:k:

Ja ostatnio też byłem w Maximusie i muszę przyznać, że sporo tego kupiłem. Chociaż ja nie lubię raczej kupować ubrań, więc zrobiłem stosowny zapas:p
 

anna-jasi

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
A ja w sumie najczęściej przez Internet zakupy robię, ale zawsze wcześniej przymierzam w sklepie. Potem dopiero szukam okazji w sieci - zawsze coś taniej wyhaczę ;)
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja mam większość ubrań - bazowych takich w sumie normalnych ale mam taką metode że kupuje też czasem jakieś odjechane, oryginalne i przyciągjące uwagę rzeczy, pod tym względem lubie River Island bo tam sie zawsze znajdzie coś takiego. Jak się fajnie to połączy to jest ciekawy efekt, ale nie przesadzony. Takim sposobem mozna fajnie wyglądać ;p
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
River Island jest super to fakt , tylko strasznie drogi :-(
wzornictwo jest super ale sadze ze jakosc tych ciuchow nei przystaje do ceny...
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja ostatnio staram sie wzorowac na tym blogu
http://mariannann.blogspot.com/
i jak sobie patrze na to jak ta dziewczyna sie ubiera-przyznam ze troszke jej zazdroszcze,dlatego tez długo szukałam takiego sklepu gdzie moge kupic podobne ciuszki
http://www.stylija.pl/
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Warto zaglądać do second handów, bo nie dość, że można się tam ubrać oryginalnie to jeszcze za niewielkie pieniądze. Mieszkanki Warszawy wiedzą, że ulica Grójecka obfituje w tego rodzaju sklepy :)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Faktycznie, można sobie pooglądać, poprzymierzać w sklepie, ale raczej potem zamawiać w necie. ja tak robię z ciuchami sportowymi, bo zamawiam np. na tanisport.pl. Sklepy internetowe mają taniej, bo jednak odpadają koszty utrzymania sklepów (czynsz itd), zamawiają wprost z magazynów itd, więc mogą sobie pozwolić na obniżanie cen.
 

anna-jasi

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
oooo a ja właśnie znalazłam nowy portal z m. in. używanymi ciuchami: http://sprzedajemy.pl/ - tylko na razie jest trochę nieuporządkowany, bo ponoć w pełni ruszy za tydzień dopiero (teraz jest pół na pół z konkursem) w każdym razie widziałam, że dużo kobitek sprzedaje ciuchy, całkiem niezłych czasem :D poza tym szukałam jeszcze innych portali (oprócz allegro), ale nie pasowały mi zawsze z dwóch powodów: albo opłaty albo rejestracja :/ a nie chce mi się czekać, aż będę mogła np. coś sprzedać
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja najczęściej dokonuje zakupów w sklepach internetowych. Najszybciej bez wychodzenia z domu, fakt jest ryzyko, że nie trafisz z rozmiarem, ale dobre pomiary to połowa sukcesu:) poszukuje jakiegos fajnego sklepu z ciuchami skate, hip-hop. co polecacie? poszukuję głównie fajnych bluz damskich i męskich :)
 

Joanna Antonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja mam fantastyczną krawcową-stylistkę,i od niej najlepsze i oryginalne ciuchy. Mogę Ci podać numer jej kom.784552547 (Kraków )
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Jako, że nie cierpię łazić po sklepach a tym bardziej po centrach handlowych to częściej kupuje przez internet
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wg mnie miejsce to drugorzędna sprawa,liczy się sama jakość oraz wygląd tych ubrań które zamierzamy kupić. Oczywiście cena też odgrywa znaczną rolę,ale na to zwracam uwagę w dalszej kolejności.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Miejsce ma tutaj drugorzędne znaczenie,liczy się chyba głównie jakość i wygląd ubrania. Albo jest nam w czymś dobrze,albo nie i już. To samo tyczy się butów,tak apropo to teraz w moim sklepie jest sporo nowości na lato,zapraszam:) sport-house.pl
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.


Ostatnio najwięcej ciuchów znajduję w H&M , zawsze miałam złą opinie na temat tego sklepu a tu proszę. Moim zdaniem warto też zaglądać do sklepów z odzieżą używaną. Tanio a czasem rewelacyjnie!
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ja jak na razie kupuje jednak w wiekszości w sklepach tradycyjnych ale zdarzają mi się oczywiście zakupy w inetrnecie - zwłaszcza gdy w stacjonarnych sklepach nie mogę znaleźć tego co by mi sie przydało. I w takiej sytuacji dobrze sprawdza się klub zakupowy dzieki, któremu uczestniczy się w kampaniach sprzedażowych trwających do 5 dni,. w ciągu których ubranka można zamówić nawet do 70% taniej.
 
Do góry