Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Najczęściej są to sklepy internetowe gdzie wybór dobrej i markowej odzieży jest zdecydowanie największy, do tego dochodzą oczywiście niższe ceny, to też dosyć istotna sprawa.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Właśnie i ja się muszę nauczyć tam zamawiać bo sporo osób kupuje tam za "grosze" :) Sama z ciekawości przejrzałam tę stronkę i mają dużo fajnych rzeczy. Szkoda, że ta długo to wszystko idzie :(
 

koniczynka90

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny!

Uwielbiam markowe ciuchy, ale proszę nie myślcie, że jestem snobem. Po prostu wole nosić dobrej jakości rzeczy niż takie które po pierwszym sezonie do niczego już się nie nadają...
Nie stać mnie na markowe butiki rodem z Rodeo Drive, ale uwielbiam outlety. Serio, nie mam jakiegoś problemu, że ciuch jest z poprzedniej kolekcji
domodi, albo zelando mają fajne promocje
A co do sportowych markowych rzeczy, jest mnóstwo, mnóstwo sklepów z ekstra promocjami. zwłaszcza teraz - pod koniec sezonu, np szykuje się na noc zakupów 25 sierpnia w 50style i juz upatrzyłam sobie nowe new balance na jesień! 50style.pl/filtr/noc-zakupow/
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
malwa1990 napisał:
Właśnie i ja się muszę nauczyć tam zamawiać bo sporo osób kupuje tam za "grosze" :) Sama z ciekawości przejrzałam tę stronkę i mają dużo fajnych rzeczy. Szkoda, że ta długo to wszystko idzie :(
Do tego, że długo idzie, można się przyzwyczaić. Czasem jest to nawet przyjemne - zamawiasz, zapominasz a później miło się zaskakujesz ;)

Co do sklepów z fajnymi ciuchami to warto sprawdzić jeszcze sklep ZachodniaStrona
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja zdążę zapomnieć co kupiłam przez te 2 miesiące czekania ;) Ale z normalnych sklepów to HM bo zawsze ale to zawsze znajdę coś dla siebie :D
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ja co prawda nie mam jednego, ulubionego sklepu w którym kupuję odzież, ale z reguły są to sklepy online w których jest szeroki wybór i tez niższe ceny. Teraz jesienią można znaleźć bardzo fajne promocje, także na obuwie :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
ja mam to samo - jesli juz naprawde chce wygladac dobrze a przez to rozumiem - oryginalnie ;p to zazwyczaj robie rozeznanie w sieci - tak jest łatwiej - szybciej i łatwiej można przejrzeć wiecej. pochwalę sie przy okazji ostatnim zakupem ;p ogólnie to moją manią jest zbieranie t-shirtów - lubie miec kilka takich naprawde odjcechanych, ktore dodadza stylizacji pazura i ttaj wlasnie polecam stronke karoka.pl - zreszta same popatrzcie na asortyment. Russo nadruki sa nieziemskie, dopracowane graficznie w 100% i do tego bardzo bardzo rzeczywiste! no dla mnie bomba - mam juz 3 od nich bo w dodatku swietnie sie biora i material sie nie niszczy
 

WiolaWu

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć ja również coraz częściej korzystam ze sklepów z odzieżą online. Szkoda zdzierać butów, a paczuszka sama przyjdzie, No i możliwość zwrotu????. Ostatnio trafiłam na fajny sklepik online szaviola.pl, maja co prawda niewielki asortyment ale ciuchy dobrej jakości.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Właśnie można po prostu odesłać i już. A w normalnych sklepach zaczyna się gadanie bla bla albo zwrot na karte podarunkową itd. Teraz szukam butów Caterpillar, ale albo są za 499 zł albo są w jakichś śmiesznie niskich cenach jak 239 zł i boję się kupić taniej, żeby na podróbkę nie trafić.
 

Ninka

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2017
Posty
13
Punkty reakcji
1
[SIZE=12pt]Sklepy internetowe faktycznie są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Ich chyba jedyną wadą jest to, że nie możemy wcześniej przymierzyć zamawianej rzeczy, a jeśli okaże się za duża lub za mała, trzeba ją odesłać lub fatygować się do sklepu. [/SIZE]
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No to się zgadza. A niektóre sklepy lubią robić problemy ze zwrotami bo już mi się tak zdarzyło. Najlepiej wspominam netmodę bo tam nie dość, że szybko mi wymienili i odesłali towar towar w innym rozmiarze to jeszcze szybko można było nawiązać z nimi kontakt. Nie tak jak w niektórych sklepach czekałam po dwa tygodnie :/
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj zamawiam przez Internet ubrania. Szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach ;) Jeśli chodzi o rozmiar, to zawsze można wymienić. Ale jak się dobrze wymierzy, to wszystko gra. Najczęściej kupuję na Netmodzie - tam już mam sprawdzone rozmiary i jakość, a ceny są bardzo korzystne :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ostatnio fajną czapę z futrzanym pomponem i fajny komin upolowałam w kamea.pl to sklep online. Tak najbardziej lubię robic zakupy - szybko i bezproblemowo, bez jeżdżenia po mieście.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Lubię przymierzać ciuchy, ale jeżeli np. w moim ulubionym sklepie nie ma mojego rozmiaru to zamówię wtedy przez internet. Ale akurat w tym sklepie jestem pewna rozmiarówek. To samo dotyczy butów - jeżeli mierzę 40, ale jest za duża, ale ładna, to wiem, że 39 będzie okay, więc kupię przez internet. Ale to tylko w 3 czy 4 sklepach jestem pewna, że ciuch będzie na mnie dobry rozmiarowo.
 
Do góry