Dopalacze w Polsce - kiedy skończy się ten cyrk?

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
U mnie w mieście jest sklep z "kadzidełkami" i "liquidami" do e fajek. Każdy wie, że są to dopalacze. Właściciel sklepu jest bezkarny.
Wystarczy pięć minut postać w okolicy sklepu i zobaczyć jacy ludzie tam wchodzą 70% wygląda i zachowuje się podobnie jak:
https://www.youtube.com/watch?v=Lr8o2ZSekII&t=5m24s
 
V

Vaffik

Guest
Zabiłeś mnie rujnując mi życiowe rusztowanie tym filmem. Pkt.poleciał.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Kaznodzieya napisał:
Kiedy skończy się ten cyrk ? Jak nastanie zdrowy islam ? :)
Wiesz że za takie wpisy skupiasz uwagę odpowiednich służb na siebie?

Sądzę, że podobne wpisy niebawem będą traktowane jak wpisy antysemickie i neofaszystowskie.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Się śmiejecie ! - będąc np. ew Egipcie w sumie ponad miesiąc nie spotkałem ani jednego nachlanego na ulicy czy naćpanego.

Wszyscy turyści podróżujący skupiają uwagę.

Mam się bać bo doceniam coś u innych, z czym Europa ma coraz większy problem ?
 
V

Vaffik

Guest
Kazno, pooglądaj na YT zachowania islamistów w niemieckich szkołach np. Turki kontra Niemcy to zobaczysz o czym mowa.
To jest cisza przed burzą.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Nie jestem Islamistą i nie będę nim ale szacunek dla podejścia do walki z uzależnieniami mam bez względu na narodowość czy wyznanie. Zobacz ile piwska leje się w naszej TV.
Nie pisze też o innych kwestiach Islamu. Te są naganne.

Stąd padło u mnie słowo ZDROWY.

Przez źle pojmowaną i nie opanowaną demokrację zło się pleni u młodzieży już od wieku szkolnego.

A tak głaskanie ustawy za ustawa nie nadąża. O systemie wykonawczym już nie mówiąc. Może czas położyć kres pseudo definicjom a zastosować bardziej radykalne metody odłowu handlarzy, wyłącznie z katraniem będących pod wpływem. Nie rozumiem dlaczego np. kierujący pojazdem będący np. pod wpływem może być ukarany pomimo, że nie wyrządził nikomu krzywdy, natomiast pieszy nie ? Przecież pieszy naćpany czy pijany może być takim samym sprawcą nieszczęścia czy wypadku jak każdy inny za kółkiem. Niedawno naćpany gość zaatakował człowieka na przystanku i zadał mu kilka ciosów nożem po czym wsiadł do autobusu.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Kaznodzieya napisał:
Stąd padło u mnie słowo ZDROWY.
Równie dobrze możesz napisać o ZDROWYM chrześcijaństwie.
Moim zdaniem wszystko NORMALNE w NORMALNYCH ilościach jest dla ludzi (nie piszę tu o dopalaczach, bo one w każdej ilości są zabójcze). A wolność wyznawania i tolerancji dla innych wyznań to podstawa.
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Kaznodzieya napisał:
A tak głaskanie ustawy za ustawa nie nadąża. O systemie wykonawczym już nie mówiąc. Może czas położyć kres pseudo definicjom a zastosować bardziej radykalne metody odłowu handlarzy.
Proponuję sto lat w kamieniołomach. Stary, nie pieprz. W USA za przemyt znaczniej ilości narkotyków dostaje się dożywocie. Rozwiązuje to problem? NIE.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Brother_of_Steel napisał:
A tak głaskanie ustawy za ustawa nie nadąża. O systemie wykonawczym już nie mówiąc. Może czas położyć kres pseudo definicjom a zastosować bardziej radykalne metody odłowu handlarzy.
Proponuję sto lat w kamieniołomach. Stary, nie pieprz. W USA za przemyt znaczniej ilości narkotyków dostaje się dożywocie. Rozwiązuje to problem? NIE.
Bo to demokracja i półśrodki. Karał bym za spożycie i kropka.
Tu nie ma miejsca na połowiczne działania o ile chce się uczciwie walczyć.
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Kaznodzieya napisał:
Bo to demokracja i półśrodki. Karał bym za spożycie i kropka.
Kolejna bzdura. Doprowadza to do tego, że są dopalacze.
Zrozum. Tej wojny nie da się wygrać, a pieniądze na nią wydawane, lepiej wydać na profilaktykę.

Myślisz, że dlaczego coraz więcej krajów legalizuje marihuanę? Bo potrafią liczyć.

Mniej kosztuje leczenie uzależnionych, niż walka z kartelami.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Słuchaj STARY

Ja nie mam gotowej recepty. Ale pieprzenie ze pijany za kółkiem jest przestępcą a idący ulicą naćpany gość już nie - jest beznadziejnie głupie jak na wymiar sprawiedliwości. Może czas to ujednolicić.

Ale gadanie o pieniądzach w świetle tego problemu jest chore także.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
dbx napisał:
Skąd takie info?
A nie działają destrukcyjnie na centralny układ nerwowy?


Brother_of_Steel napisał:
Mniej kosztuje leczenie uzależnionych, niż walka z kartelami.
A czy to etyczne zachowanie?
W razie wojny np. z Rosjanami złożysz karabin usprawiedliwiając się, że nasze wojsko nie ma szans na utrzymaniu w ryzach naszych granic?
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Kaznodzieya napisał:
Słuchaj STARY

Ja nie mam gotowej recepty. Ale pieprzenie ze pijany za kółkiem jest przestępcą a idący ulicą naćpany gość już nie - jest beznadziejnie głupie jak na wymiar sprawiedliwości. Może czas to ujednolicić.
OK. Zgoda.
Tylko że jedne narkotyki są legalne i "dobre" (alkohol i papierosy) i są też te złe, niedobre narkotyki.
To co Ty chcesz ujednolicać, skoro to Państwo mi mówi, co mi wolno, a czego nie?

Zaskoczę Cię. Alkohol i papierosy to gorsze :cenzura: niż niejeden narkotyk starego typu (kokaina, marihuana, lsd, amfetamina).

Bo fajnie się gada, ale Ty, Vaffik sobie ładnie teoretyzujecie, nie mając pojęcia o czym rozmawiacie (edit: zresztą nie pierwszy raz, wy tak lubicie).
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Takie po prostu są koszty demokracji i pseudo wolności. Najpierw daje się możliwość wyboru a potem się niby walczy i niby leczy.
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Kaznodzieya napisał:
Takie po prostu są koszty demokracji i pseudo wolności. Najpierw daje się możliwość wyboru a potem się niby walczy i niby leczy.
Co się daje?
 
Do góry