Deja Vu

D

Darunia15

Guest
ja też mam takie coś i to często patrze i kurde widze i słysze wszystko to co juz słyszałam w tym samym miejscu i tak mi sie dziwnie w głowie kręci...fajne uczucie..
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Deja vu zdarza mi się często w szkole. Ciągle zdaje mi się, że tą lekcję już kiedyś miałem, że ten(a) nauczyciel(ka) już się mnie o to pytał(a) itd.

nic wielkiego w sumie
 

Stone Temple Pilot

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Norwich / UK
Kiedyś całkiem często miałem Deja Vu. Zdarzały się chwile, w których zdawało mi się że już to przeżyłem, widziałem. A co do "ciągu myślowego" :) zdarzyło mi się kilka razy. Denerwujące. Po prostu myslisz o czymś a po chwili zapomniasz i nic, jakaś blokada mózgowa. Dopiero po kilku-kilkunastu minutach się przypomina albo wogóle :]
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Deja Vu - jedyna sprawa poruszana w Strefie11 i ciesząca się powszechną akceptacją :).
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Był okres gdzie praktycznie codziennie je miałam. Mi to nie przeszkadza. Kiedyś mi się udało dojśc gdzie to juz widziałam. Dziwne, ale bardzo przyjemne uczucie. ;)
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Był okres gdzie praktycznie codziennie je miałam. Mi to nie przeszkadza. Kiedyś mi się udało dojśc gdzie to juz widziałam. Dziwne, ale bardzo przyjemne uczucie. ;)
Mnie tez cos takiego przesladowało prawie codziennie , teraz mniej .Przedtem było to czasem smieszne np. kolezanka ze studiów mówi cześc a ja bez jej przedstawienia się mowie Cześc Agnieszko W moim przypadku teraz zawsze spotyka mnie to w najgorszych momentach zycia .
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Tez tak mam..
przewaznie sni mi sie cos, potem wstaje z lozka i zapomninam.
Za pare miesiecy cos robie i wtedy dociera do mnie ze to co aktualnie robie
wczesniej mi sie sniło. Sny prorocze? :D
Głupie.. ale ja to mam prawie co miesiac <_<
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Mnie też się coś takiego zdażyło. Wydawało mi się wtedy, że lekcja matematyki się powtarza :mruga:
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
mi zamiast ułamka sekundy trwac to trwa dłużej...ale nie dużo dłużej...czesto na rondzie...albo na ulicy...ale w pomieszczeniach sie to nie zdaza
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Mi się ostatnio w szkole to zdarza :p Siedzę na lekcji i mam wrażenie, że temat który aktualnie omawia nauczyciel już kiedyś był. Nawet wiem, że stoi w ty samym miejscu przy mapie (Geografia) i pokazuje, i omawia na niej dokładnie tak, jakbym to wiedział od dawna! Głupie uczucie. Z innych przedmiotów jest podobnie, ale najczęściej to na geografii,..... nic z tego nie rozumiem :bag:
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Często miewam Deja Vu.
Wtedy się zatrzymuję i myślę że to już kiedyś robiłam.
Kiedyś myślałam, że to mi się śniło...
Ale dowiedziałam się o tym 'zjawisku' ^^
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Kiedyś myślałam, że to mi się śniło...
Ale dowiedziałam się o tym 'zjawisku' ^^

voRso :) bo to podobno polega nam tym, ze nam sie pierw sni, ale my tego nie pamietamy i jak sie juz cos stanie to nagle nam sie z czyms kojarzy :p ale nie wiemyz czym:p tak gdzies czytalam..:p


Ja osobiscie tez b. czesto miewam takie zdarzenie.. czuje jakbym sie zatrzymywala w czasie i mysle gdzie ja sie z tym spotkałam..:p
 

wars007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Deja Vu fajna sprawa mialem je bardzo często lecz ostatno coraz rzadziej heh ale troche było to jakies dziwne wiem ze widziałem to już we snie i sie głowiłem nad zakończeniem jak ta sprawa sie skonczy heh nie no fajne
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
voRso :) bo to podobno polega nam tym, ze nam sie pierw sni, ale my tego nie pamietamy i jak sie juz cos stanie to nagle nam sie z czyms kojarzy :p ale nie wiemyz czym:p tak gdzies czytalam..:p

Właśnie :) Dokładnie tak jest.
Dzięki za wytłumaczenie ;p
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
OOOOOOOOOO Deja Vu :D Dwa lata temu zdarzyła mi sie pewna dziwna sytuacja. Otóż,przez 3 piątki pod rząd dostawałam 2 z historii, w takich samych okolicznosciach . :D Też myślałam,ze powtarzam ten sam dzień,gdyby nie moment rozdania karteczek z ocenami :p
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Ja też często mam Deja Vu... bardzo dziwne uczucie...Kiedy jakieś sytuacje przeżywam jakby po raz 2...
 

szlacheta

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań (lech lech kolejorz:))
nie wiem dlaczego ale mi tez sie czasami zdaza deja vu;/ i to nawet czesto, ostatnio snilo mi sie ze brat mi dal pieniadze i ze wyjechal do USA na wakacje, a po kulku dniach dowiedzialam sie ze ma juz kupiony bilet a przed wyjazdem dal mi swoje ostatpie polskie pieniadze:) szczere nie? no i ja czesto mam takie cos:)
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Ja Deja vu mam coraz częściej np :

Pojechałem z tatą do miasta,w którym nigdy nie byłem,a wydawało mi się,że jestem tam już 2 raz i widziałem już tych ludzi,którzy przechodlzili przez ulicę.

Podam wam drugi przykład,nie wiem czy to Deja vu :

Jak byłem mniejszy,to lubiłem chodzić po drzewach :D Pewnego razu weszedłem na czóbek drzewa.Kolega mówił,abym z niego zeszedł,a ja poczułem zawroty głowy i wiedziałem,że spadne i zlame sobie ręke,wtedy gałąz się złamała i złamałem sobie ręke.

Przypadek ?? Chyba nie !! Przecież się nie bałem,a to przeczucie trwało ułamek sekundy <_<
 

mala_suzi

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
ja mam deja vu prawie codziennie.
nie wiem czy w snie, ale chyba tak ,widze co sie zdarzy za kilka dni. widze postacie, to co mowia.
potem, przed tym zdarzeniem, kiedy do tego dochodzi przypomina mi sie to wszystko i potrafie czasem jesli dobrze sobie przypomne, mówic razem z dana osoba to, co ona wlasnie chce powiedziec.
nie wiem ja kto wytlumaczyc, ale czytalam kiedys, ze jest to tak jakby druga szansa przezycia danego dnia, poniewaz cos nie wyszlo nam tak jak mialo wyjsc (przenaczenie)
 
Do góry