Czy wierzycie w duchy ?

Radek1986

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
623
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Londyn
Czy ja wierze w duchy ? odpowiedz tak bo już kiedyś przeżyłem spotkanie z duchem i nikomu tego nierzycze. A zaczeło się tak około 2 w nocy cos takiego obudziło mnie jakies stukanie? gdy sie obudziłem zobaczyłem jakąś postać siedzącą na krześle w moim pokoju i tylko patrzyłem co robi , na stoliku szeleszczały zeszyty i stukało krzesło , nagle spostrzegłem że ten ktoś patrzy w moją strone i wstaje nie był zbyt wyraźny więc niewidziałem kto to , czy ktos zmojej rodziny czy ktos inny . Podszedł domnie chciałem krzyczec, coś powiedzieć ,zaświecic światło ale czułem że ta postać przytrzymuje mnie , niemogłem sie ruszyć byłem jak sparaliżowany dosłownie jak zamrożony, ale najgorsze było to jak zobaczyłem oczy tej postaci nigdy wczesniej tak sie nieczułem byłem w takim szoku że rano jeszcze miałem takie dziwne drgawki, ale wracając do tematu to ta postać nagle przemiesciła się w stronę okna ja zdążyłem sie obrócic w drugą stronę żeby tylko tego nie widziec , gdy przechodiła z powrotem już niepatrzyłem w jej kierunku ale czułem jej obecnoś. Rano kiedy sie obudziłem byłem normalnie w szoku !!!po pierwsze gdybys widział ducha to byś nie zasnął to raz,dwa to że jak juz o czymś mówisz to pisz prawde,bo z Twojej wypowiedzi jasno wynika że chcesz wzbudzic emocje,ktore mają wzbudzic w Nas chęci zrozumienia Twojego przesłania za prawdziwe,nie mozna tak robic,bo kiedys ów wymyslony przez Ciebie duch Cie nawiedzi,i wtedy juz bedzie wstyd sie przyznac na forum że narobiłes w gatki :) hmm więc Moim zdaniem duchy istnieją,nie wiem do końca w jaki sposob są umiejscowione w sposob widoczny na ziemi,ale można sie jedynie domyślac,poczytaj sobie o radzajach duchów ,niektore są dobre i Nam pomagają a niektore są złe takie jak na przykład poltergeisty,Są to niewidzialne duchy, o których obecności świadczą przesuwające się przedmioty, rozbijane naczynia itp. Nazywamy ich złośliwymi duchami, gdyż za wszelką cenę starają się przestraszyć człowieka,odsyłam Cie do strony http://bartek9011.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?36003 chociaz jest wiele innych ciekawszych stron o duchach,ktore z pewnoscią istnieją i dają powody co do istnienia.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Czy wierzę? TAK, mimo iż nie spotkałem się jeszcze z żadną taką materią. Coś musi wisieć w powietrzu.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Duchy naprawdę istnieją! Jestem pewna na 100%.
Babcia moja wiele duchów już widziała. Ale duchy nie przychodzą żeby nastraszyć nas, przychodzą w jakimś celu. Do mej babci przyszedł zmarły mąż w tą noc kiedy umarł, tak samo jej ciocia bodajże. One nie chcą nam nic zrobic, ale wiadomo, że każdy trzęsie się ze strachu.

Duchy na 100% istnieją :)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Duchy naprawdę istnieją! Jestem pewna na 100%.
Babcia moja wiele duchów już widziała. Ale duchy nie przychodzą żeby nastraszyć nas, przychodzą w jakimś celu. Do mej babci przyszedł zmarły mąż w tą noc kiedy umarł, tak samo jej ciocia bodajże. One nie chcą nam nic zrobic, ale wiadomo, że każdy trzęsie się ze strachu.

Duchy na 100% istnieją smile.gif
A Poltergeist'y? Duchy straszące? Są duchy dobre i złe.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Czy wierzę? TAK, mimo iż nie spotkałem się jeszcze z żadną taką materią. Coś musi wisieć w powietrzu.

Wisieć to może worek, człowiek itd.


Duchy naprawdę istnieją! Jestem pewna na 100%.
Babcia moja wiele duchów już widziała. Ale duchy nie przychodzą żeby nastraszyć nas, przychodzą w jakimś celu. Do mej babci przyszedł zmarły mąż w tą noc kiedy umarł, tak samo jej ciocia bodajże. One nie chcą nam nic zrobic, ale wiadomo, że każdy trzęsie się ze strachu.

Duchy na 100% istnieją smile.gif

Przyszedł z buta, czy go ktoś podwiózł ?


A Poltergeist'y? Duchy straszące? Są duchy dobre i złe.

Mnie właśnie straszą, ale dobre duchy z nimi walczą.


Nie ma duchów, bo nie ma żadnych dowodów. Plamka na zdjęciu i wszyscy " to duch "
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Nie ma duchów, bo nie ma żadnych dowodów. Plamka na zdjęciu i wszyscy " to duch "
Widać po wypowiedzi, że jesteś zacofany jeżeli chodzi o ten temat. Gdybyś zerknął na forum tematyczne to byś się przekonał, że jednak coś w innym wymiarze istnieje.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Widać po wypowiedzi, że jesteś zacofany jeżeli chodzi o ten temat. Gdybyś zerknął na forum tematyczne to byś się przekonał, że jednak coś w innym wymiarze istnieje.

Byłeś z tym czymś na piwie ?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Taa pier*oliłem się z duchem ostatnio. Naprawdę widać, że nie masz pojęcia nic na ten temat. Dusza nie jest materialna, może przybierać postać dymu, odbicia (np. w lustrze), mały obłok, cień. Coś takiego jakbyś oglądał zakodowany kiedyś Canal+, ledwo co widać.
Nie można jej dotknąć tylko poczuć obecność.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Taa pier*oliłem się z duchem ostatnio. Naprawdę widać, że nie masz pojęcia nic na ten temat. Dusza nie jest materialna, może przybierać postać dymu, odbicia (np. w lustrze), mały obłok, cień. Coś takiego jakbyś oglądał zakodowany kiedyś Canal+, ledwo co widać.
Nie można jej dotknąć tylko poczuć obecność.

Piero***eś się z dymem :]. Nie mam pojęcia o tym, bo tego nie ma.
Nie można dotknąć rzeczy, która nie istnieje. Jeżeli w to wierzysz to powodzenia. To jak zobaczysz to je pozdrów :]
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Piero***eś się z dymem splash.gif. Nie mam pojęcia o tym, bo tego nie ma.
Nie można dotknąć rzeczy, która nie istnieje. Jeżeli w to wierzysz to powodzenia. To jak zobaczysz to je pozdrów splash.gif
Pisałem, że nie można dotknąć, tylko poczuć. Czytaj uważniej ;)
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
,,Przyszedł z buta, czy go ktoś podwiózł ?,,
taaaa bardzo zabawny żart. Leżę teraz na podłodzę i normalnie nie mogę wstać ze śmiechu. Moment. Buhahaha.

Wierzcie lub nie. Kiedyś się przekonacie.


,,A Poltergeist'y? Duchy straszące? Są duchy dobre i złe.,,
Co to jest to Poltergeist? yy. Ok może faktycznie są dobre i złe, do mojej babci naszczęście nie przyszły złe, ale dobre. :)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Co to jest to Poltergeist? yy. Ok może faktycznie są dobre i złe, do mojej babci naszczęście nie przyszły złe, ale dobre. smile.gif
Poltergeist - inaczej duchy straszące domowników. Manifestują swoją obecność przez poruszanie przedmiotami, zrzucanie przedmiotów z półek. Często towarzyszą im odgłosy obijającego się łańcucha.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Poltergeist - inaczej duchy straszące domowników. Manifestują swoją obecność przez poruszanie przedmiotami, zrzucanie przedmiotów z półek. Często towarzyszą im odgłosy obijającego się łańcucha.
Tak nie ma to jak wiara w poltergeisty. Odgłosy łancuchów wprost kojarzące sie z potępieńcami, spadające książwki w tajemniczy sposób. Wszytsko czego człowiek się boi w tej swojej malutkiej główce. To jest śmieszne...
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ja tam wierze w duchy... w sumei nigdy nie widzialem żadnego ale chcialbym kiedys zoabczyc. smile.gif

Zobaczysz tylko dym, lub coś co niby przypomina ducha.


Pisałem, że nie można dotknąć, tylko poczuć. Czytaj uważniej mruga.gif

To że się niby pier***eś to była taka ironia. Nie możesz ich dotknąć, no hmmm jak dotykałem dymu to się tak ropzraszał.


,,Przyszedł z buta, czy go ktoś podwiózł ?,,
taaaa bardzo zabawny żart. Leżę teraz na podłodzę i normalnie nie mogę wstać ze śmiechu. Moment. Buhahaha.

Extra, że cię rozbawiłem


Wierzcie lub nie. Kiedyś się przekonacie.

Jak będę pod wpływem środków halucynacyjnych. Pod pod wpływem alkoholu jeszcze nie widziałem.


Poltergeist - inaczej duchy straszące domowników. Manifestują swoją obecność przez poruszanie przedmiotami, zrzucanie przedmiotów z półek. Często towarzyszą im odgłosy obijającego się łańcucha.

Czyli jak książka sama spadnie z półki to duch ?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
To że się niby pier***eś to była taka ironia. Nie możesz ich dotknąć, no hmmm jak dotykałem dymu to się tak ropzraszał.
Dotknięcie cząsteczek chemicznych a "ciała" paranormalnego różni się. Jest to jakby inny stan skupienia substancji.
Czyli jak książka sama spadnie z półki to duch ?
Nie, Twoja stara.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Dotknięcie cząsteczek chemicznych a "ciała" paranormalnego różni się. Jest to jakby inny stan skupienia substancji.

Przecież nie można dotknąć ducha, bo go nie ma.


Nie, Twoja stara.

hmmm... dziwne. Nerwy ci puszczają, bo ktoś podważa twoją teorię o duchach. W końcu grałeś z nimi w karty i popijaliście piwko.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Przecież nie można dotknąć ducha, bo go nie ma.
Dotknąć nie, ale poczuć obecność.
hmmm... dziwne. Nerwy ci puszczają, bo ktoś podważa twoją teorię o duchach. W końcu grałeś z nimi w karty i popijaliście piwko.
Nie puszczają, po prostu staram się rozmawiać normalnie jak człowiek z człowiekiem a Ty wyskakujesz o piciu z nimi piwa oraz graniu w karty.
 
Do góry