Code Geass

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cóż chyban igdyn ie dowiem czy czy tym kierowcą jest Lulu czy nie. NO chyba ze wyszedł by OAV. I tam wyjaśnili wszystkie niejasnosci ale to było by zbyt piekne
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mam zaufać google? xD sprawdź lepiej jak angielski przerabia na czymś bardziej skomplikowanym :) choć i tak czuje ze to pełne ironii było :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ale zwiodłem się, żeby strona takiego anime główna nie miała anglojęzycznej wersji? wstyd normalnie. musze poszukać strony domowej scenarzysty. na clamp nie mam co liczyć, pewnie mieli stronke w ang, ale one tylko w charadesign się męczyły. a nie będe ich prosił żeby akiegoś kolesia pytały o to czy Lulu przeżył... ;]
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Znając życie odpowiedział by jak scenarzysta Cowboy Bebop: "Ci, którzy chcą by Lelouch żył, żyje. Ci, którzy chcą by nie żył, to nie żyje. "
Jest też druga opcja: "A bo ja wiem ? Sunrise mi zmienił cały scenariusz" (akurat to jest prawda).

A tak poza tym, język angielski dla Japończyków jest tak samo ważny jak dla nas rosyjski. Najczęściej angielską wersje strony przygotowuje dystrybutor na rynku anglo-języcznym.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to gdzie ten :cenzura:y dystrybutor? >< więc złe pytanie zadano scenarzyście. powinni się go zapytać czego on chce?
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cóz obstaje przxy tym ze chyba nigdy sie nie dowiemy co z Lulu. Moze dla innych dobrze a dla innych nie. Osobiscie chciał bym wersje z tym ze Lulu zyje z CC gdzies daleko ;p Ale pomazyc mozna ;p
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Zaczolem ogladac kilka godzin temu i musze przyznac ze za:cenzura:iscie wciaga:) Jakos do anime z mechami nigdy mnie nie ciagnelo (wyjatkiem byl evangelion) ale to postanowilem obejzec bo czytalem sporo recenzji ktore chwalily ten tytol... i musze przyznac ze sie nie zawiodlem:)
 
G

Go To Klop

Guest
Oglądam od tygodnia i uważam że to Anime jest świetne
Mimo że nie lubie zbytnio mechanime
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zaczolem ogladac kilka godzin temu i musze przyznac ze za:cenzura:iscie wciaga:) Jakos do anime z mechami nigdy mnie nie ciagnelo (wyjatkiem byl evangelion) ale to postanowilem obejzec bo czytalem sporo recenzji ktore chwalily ten tytol... i musze przyznac ze sie nie zawiodlem:)


Oglądam od tygodnia i uważam że to Anime jest świetne
Mimo że nie lubie zbytnio mechanime
a to dla tego że mecha tu nie są tematem anime ale dodatkiem. gundam np to gundamy są osią tu mecha można by czołgami zamienić i dalej by było ciekawie. gdyby hero czy duo maxwell byli członkami załogi czołgu nie byłoby to już ciekawe anime.
 

! Cox !

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Właśnie skończyłem oglądać 6 epizod... i coś mi tu zapachniało Death Notem. Nasz lulu to taka soft wersja lighta, a CC to taki Ryuuk, tylko że CC wpiernicza pizze, a nie jabłka. Mam nadzieję, że coś sie zmieni w następnych odcinkach, bo jak na razie to oglądam DN w innej scenerii. Na tą chwile DN>CG.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Właśnie skończyłem oglądać 6 epizod... i coś mi tu zapachniało Death Notem. Nasz lulu to taka soft wersja lighta, a CC to taki Ryuuk, tylko że CC wpiernicza pizze, a nie jabłka. Mam nadzieję, że coś sie zmieni w następnych odcinkach, bo jak na razie to oglądam DN w innej scenerii. Na tą chwile DN>CG.
Ciebie pogrzało? light to taka ograniczona wersja Lulu, bo Lulu to co robi to robi ze świadomością jakie to jest, a light usprawiedliwia się, że to dla sprawiedliwości. CC natomiast jak oglądasz historię, to okazuje się bardzo skomplikowaną postacią, ryuk to tylko denny potworek który chciał się zabawić, i to niezbyt inteligentny
 

! Cox !

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Spokojnie, mnie jeszcze nie pogrzało. Może Ciebie, bo napinasz się jakbym zabrał ci łopatki z piaskownicy.
Napisałem, że jestem po 6 odcinkach, więc bądź łaskaw to uwzględnić.
W CG mamy znów genialnego nastolatka, który otrzymuje moc i chce zbawić świat. Nie mogli tego trochę inaczej zrobić ?? to totalnie zajeżdża Death Note'm. No ale zobaczymy dalej. Jak NA RAZIE DN>CG
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Spokojnie, mnie jeszcze nie pogrzało. Może Ciebie, bo napinasz się jakbym zabrał ci łopatki z piaskownicy.
Napisałem, że jestem po 6 odcinkach, więc bądź łaskaw to uwzględnić.
W CG mamy znów genialnego nastolatka, który otrzymuje moc i chce zbawić świat. Nie mogli tego trochę inaczej zrobić ?? to totalnie zajeżdża Death Note'm. No ale zobaczymy dalej. Jak NA RAZIE DN>CG
hahaha rozumiem, sorka, zapomniałem że w pierwszych odcinkach tak się zdaje, mały spoiler, Lulu w :cenzura:e ma świat przez większość historii, dopiero na koniec coś tam go ruszy :) świata nie chce zbawić, tylko ułożyć życie sobie i siostrze, odegrać się na kimś, a że świat przy tym może ucierpieć to cel uświęca środki :) a Twoim tokiem myślenia to nawet Night head genesis jest podobne d death note :) chciałem przypomnieć że DN nie jest pierwszą mangą w której ktoś otrzymuje super moce
 

! Cox !

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
hahaha rozumiem, sorka, zapomniałem że w pierwszych odcinkach tak się zdaje, mały spoiler, Lulu w :cenzura:e ma świat przez większość historii, dopiero na koniec coś tam go ruszy smile.gif świata nie chce zbawić, tylko ułożyć życie sobie i siostrze, odegrać się na kimś, a że świat przy tym może ucierpieć to cel uświęca środki smile.gif a Twoim tokiem myślenia to nawet Night head genesis jest podobne d death note smile.gif chciałem przypomnieć że DN nie jest pierwszą mangą w której ktoś otrzymuje super moce

oko.
Co do tych mocy. Nie chodzi mi tylko o sam fakt ich otrzymania. Sęk w tym, że znów mamy bad emo evil teenagera, na dodatek genialnego :p
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Ja skonczylem ogladac pierwsza serie i na poczatku faktycznie Lulu moze kojazyc sie z Lightem a CC z Ryuukiem... ale jednak postacie w CG sa bardziej rozbudowane. Light zabijal kazdego kogo chcial i kto wszedl mu w droge a Lulu jednak ma skrupuly przez co anime jest ciekawsze. Juz niedlugo zabieram sie do drugiej serii i po niej napisze co sadze o calym anime:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
oko.
Co do tych mocy. Nie chodzi mi tylko o sam fakt ich otrzymania. Sęk w tym, że znów mamy bad emo evil teenagera, na dodatek genialnego :p
nie evil. w CG nie ma złych postaci. ani dobrych, tylko kilka pobocznych naiwnych

Ja skonczylem ogladac pierwsza serie i na poczatku faktycznie Lulu moze kojazyc sie z Lightem a CC z Ryuukiem... ale jednak postacie w CG sa bardziej rozbudowane. Light zabijal kazdego kogo chcial i kto wszedl mu w droge a Lulu jednak ma skrupuly przez co anime jest ciekawsze. Juz niedlugo zabieram sie do drugiej serii i po niej napisze co sadze o calym anime:)
to nie skrupuły tylko sentymenty których brak było Kirze. a i Lulu czasem pozwalał komuś żyć żeby później go zabić
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ciebie pogrzało? light to taka ograniczona wersja Lulu, bo Lulu to co robi to robi ze świadomością jakie to jest, a light usprawiedliwia się, że to dla sprawiedliwości. CC natomiast jak oglądasz historię, to okazuje się bardzo skomplikowaną postacią, ryuk to tylko denny potworek który chciał się zabawić, i to niezbyt inteligentny
to lulu się usprawiedliwia chęcią dobra siostry, a jak ta ginie to też coś wymyśla do obrony i tak dalej i tak dalej.

Ryuk nie jest głupi tylko obojętny, tylko obserwuje co nie czyni z niego przygłupa wg. mnie jest o wiele lepszą postacią od CC (którą oczywiście też lubie).

gdyby nie spadek formy po śmierci L typowałbym DN jako lepsze anime.
 
Do góry