Code Geass

kakashi13

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
police
jak dla mnie code geass jest 2 z najlepszych i najmandzrzejszych anime na swiecie poniewaz pierwszy jest death note (czyt. desu noto). death note jest najbardziej przemyslanym anime jakie widzialem tyle ze po smierci L juz jest slabe
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Po ostatnich odcinkach nie wiem co myśleć.... 23 zakończył się w okropnym miejscu, nie wiem jak doczekam się następnego xD
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
kurczę już koniec serii. Szkoda- pooglądałbym sobie jeszcze Zakończenie naprawdę zaskakujące.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ne cholera ale na końcu ten w kapeluszu to lulu? czy ona tak bardziej do siebie mówiła? niech kto odpowie xD
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jaki w kapeluszu?
Kurczę mnie też to zastanawia czy do siebie mówiła, ale widocznie specjalnie tak zrobili.

Może będzie 3 seria :D
Byłoby fajnie,bo niedosyt pozostał.
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cóz mozluiwe. Tez sie zastanawiam czy Luluch żyje ;d Cóz jesli bym iał przezyc to musiał by być nieśmiertelny ale C.C. zyje wiec to raczej odpada. Cóż zakonczenie pozostawia troche niejasnosci. Cóz a ja jestem świezo po obu sezonach zaczełem pare dni temu ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Cóz mozluiwe. Tez sie zastanawiam czy Luluch żyje ;d Cóz jesli bym iał przezyc to musiał by być nieśmiertelny ale C.C. zyje wiec to raczej odpada. Cóż zakonczenie pozostawia troche niejasnosci. Cóz a ja jestem świezo po obu sezonach zaczełem pare dni temu ;]
nie koniecznie odpada, były dwa kody, oprócz C.C. miał także V.V., który kod przekazał kochanemu tatusiowi Lulu :) a zamieszanie było nie złe z tatusiem na końcu, musze wrócić to tego, w tamtym momencie geass uaktywnił się w drugim oku Lulu, możliwe że w jakiś sposób zyskał kod ojca lub wykształcić coś na ten sposób, jedne z jego ostatnił słów mówiły coś o daniu geass Suzaku, tak to zrozumiałem, tak jakby był jak C.C. i dawał komuś geass.ale to pewnie tylko moje nadzieje jako wielkiego maniaka Lulu, poprostu uwielbiam tą postać,


o geniuszu tego anime świadczy jedno. nienawidze takiej kreski w jakiej to anime wykonano. z wielu juz zrezygnowałem z powodu kreski. CG mimo kreski pokochałem.
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cóz bardzo mozliwe ale jest kilka nieścisłości. C.C. niem iała Geassa jak była niesmiertelna a Lulu miał. Ale nie miał bym nic przeciwko jesli 3 seria bty trzymałą taki poziom by ja zrobili ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1 C.C. miałą swój Geass, użyła go na Suzaku, i Lulu (nieświadomie, ten nie wiedząc nic o jej Geass dotknął jej i zadziałało i na niego). V.V także miał kod i Geass. Cesarz po uzyskaniu kodu V.V. dalej miał swój geass
2. 3 serii nie będzie, fabuła została zakończona, nawet jeśli ten w kapeluszu to Lulu to nic to nie zmienia.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
kiedy to niby C.C. użyła geas na lulu i suzaku? bo żaden się w niej nie zakochał a taka byłaprzecież jej moc. I nie wiem skąd wziąłeś inf. że V.V. miał i kod i geass jednocześnie.
2. Nigdy nic nie wiadomo. Mało miałeś niespodzanek? Mało razy studia zmieniały swoje 100% pewne zdania?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zaczne od 2 jakby powstała 3 seria zburzyłaby wszystko, bezsens, takie zakończenie jest ciekawe, i budzi wielkie kontrowersje o Lulu.
1. zdawało mi się że użyła geass poprzez dotknięcie Lancelota... nie pamiętam który do odcinek, to było w pierwszej serii. ale nawet jeśli, to nie ważne, bo sam powiedziałeś o jej geass. a i to jest nie potrzebne, cesarz miał geass i kod, otrzymany od V.V., który też otrzymał wczęsniej kod od kogoś kto otrzymał kod o kogoś i tak dalej.
 

gabrys76

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wie ktoś jaki tytuł ma piosenka która leci na samym końcu seri, ale przed endingiem? Ta przy której pokazują co sie stało z bohaterami później.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
zaczne od 2 jakby powstała 3 seria zburzyłaby wszystko, bezsens, takie zakończenie jest ciekawe, i budzi wielkie kontrowersje o Lulu.
Ale pewnie byłoby oglądane a to się liczy :]

1. zdawało mi się że użyła geass poprzez dotknięcie Lancelota... nie pamiętam który do odcinek, to było w pierwszej serii. ale nawet jeśli, to nie ważne, bo sam powiedziałeś o jej geass. a i to jest nie potrzebne, cesarz miał geass i kod, otrzymany od V.V., który też otrzymał wczęsniej kod od kogoś kto otrzymał kod o kogoś i tak dalej.
CC nie użyła na nim geas tylko nastąpiło coś jakby rezonans czy jak kto woli to nazwac. Geas CC miała, ale tylko przed otrzymaniem kodu od tej zakonnicy. Impek też miał geas ale po przekazaniu mu kodu go stracił. Pamiętasz tą walkę w tym drugim świecie? Geas lulu nie działal na impa, ale imp też nie mógł już użyc kodu
Jak się ma kod to niema się geas
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Było powiedziane ze CC nie moze uzyc Geass xD tak mi sie wydaje. na 99 % nie mogła uzyc ;d cena nieśmiertelności ??
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tak tak, wycofuje się, to był rezonans czy jak to zwiecie, a z mojej grzesznej nieuwagi wyszło to że ojczulek miał i geass i kod, Lulu tylko myślał wtedy że ojczulek może użyć geass
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
więc jedyna możliwoś to taka że c.c. dała Lulu kod. Chociaż dochodzę do wniosku że 3 serii nie będzie bo nie mialoby sensu gdyby Lulu nie miał swojego geasa
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
gdyby miał swój geass też by było bez sensu, ponieważ już się wszystko ładnie ułożyło. i nie przesadzajmy, jak ochota to powtórka, bo co za dużo odcinków to nie zdrowo. jakby zrobili z tego wieloseryjnego tasiemca to by popsuło urok. jedyne co by mogli zrobić to oavę o ich późniejszym życiu.
i bez geass lulu byłby groźny z powodu swojego umysłu. a jego bronią i twarzą mógłby być Suzaku. także sam suzaku mógłby być bohaterem gdyby nie jego prostota umysłu. sam nie jest zdolny do wielkich planów.
poza tym kiedy miałaby się dziać fabuła kolejnej serii? ile lat po tym wszystkim? bo np scena końcowa, Oranżowy wiedzie spokojne życie, jestem pewien że nie wiódłby go gdyby znowu coś się działo.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
może książę złamie geas nałożone przez Lulu, może mała siostrzyczka oszaleje i podbije świat? :crazy: To by mogło by ciekawe, w końcu potencjał ma- jest siostrą Lulu i córką imperatora :crazy:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jest zbyt głupia i naiwna, jak Euphi. Książe żeby przełamać geass musiałby tego pragnąć, a u niego geass wpłynął na pragnienia, nie tak jak u Nunnali, której geass tylko wzrok blokował, a na postrzeganie i umysł już nie.



wracając do sytuacji gdy C.C. dotkneła Lancelota, i jak to określiłeś, wywołała rezonans, zdaje mi się że nakoniec gdy Nunnally dotkneła przebitego Lulu zaszło coś takiego.

kirerowca wozu jest wręcz na siłę ukryty, i zbyt chudy jak na zwykłego wieśniaka, nawet clamp nie rysuje szczupło wszystkich postaci, a to on jest odpowiedzialny za kreskę, kierowca wozu jest jakąś ważną postacią.
 
Do góry