Co śniło Ci się dzisiaj?

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
a mi się sniła łaka pełna kwiatów
było jak w niebie :aniol:
 

szympek11

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi się śniło , że goniła mnie puma gdy biegłem do domu dom się oddalał a puma zbliżała ... Gdy mnie dogoniła obudziłem sił , popatrzyłem na zegarek i była godzina 23:59 przetarłem oczy, popatrzyłem i była 00:00 , a że ja mieszkam niedaleko lasu słychać było tylko wilki...
 
C

*ChMuRkA*

Guest
śniła mi się matura pisemna z polskiego :D że miałam klucz jak ją pisałam :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wycieczka klasowa do jakiegoś lasu potem jak wracaliśmy to mieliśmy wypadek ale nikomu się nic nie stało potem nagle tym samym autobusem wracaliśmy do domu nagle w całkiem innym miejscu sie znalazłam na huśtawkach w około była woda.. i mnie mama obudziła..
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
byłam w Zoo i jeździłam na żyrafie, później jakieś dzikie zwierzęta mnie goniły i skończyło się strzelaniną w jakims starym bydynku ktory mial ukryte drzwi.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
ja miałam dziwną przepowiednie, śniło m isie ze babka z anglika powiedziała mi ze spr napisałam na 3 i nie bd miec 4 na koniec roku ;( a ten spr mam juuutro.... dlaczego m isie nigdy nie wyśni co bedzie na tym spr <_<
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Któryś raz w tym tygodniu kobieta, którą widziałem raz w życiu. O dziwo była tylko ona... Choć noc była długa, to trwało to chwile.
 

erdoen

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Śniła mi się przyjaciółka, tzn. "nie będziemy razem, ale chce się z tobą przyjaźnić" ;) Jestem w niej zakochany od dawna, ale bywa ;)
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Mi się śniło jak skakaliśmy z kolegami przez tory, jak jechał pociąg :)
Ja mam chore sny, dobrze, że rzadko je pamiętam ;)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Śniło mi się, że byłam na meczu koszykarskim, nagle wszystko zmieniło się na kształt cyrku, hala zatrzęsła się w posadach, fotograf wypadł w widowni i złamał sobie kark, a organizatorka całej imprezy chcąc zatuszować wypadek rozrzucała wśród obecnych bilety na następne widowisko. Tłum rzucał się dziko po te bilety. Organizatorka - kobieta na oko 60 lat, nagle jakaś dziewczyna z widowni zawołała, że wie dlaczego organizatorka wygląda tak młodo i że musi być cyborgiem. Tamta roześmiała się, przyznała rację i powiedziała, że dobrze jej w nowym ciele, nie ma serca, ale, bodaj, nadrabia wyglądem.

Dziwne, ale bywały dziwniejsze.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
pierwszy raz mi sie zdarzylo, ze upilem sie w snie i nie pamietam jego srodkowego fragmentu :D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Byłam chora na zapalenie płuc, miałam złamaną nogę i byłam w szpitalu.
Czytałam, ze złamana noga oznacza, że pożądanie prowadzi mnie na manowce. I tu się zgadza :D.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Kolejny raz śniło mi się, że jestem punkiem. Ale takim wielkim 2m x 2m! I była ustawa z dresami. Przyjechała policja i też zaczęli się z nami bić. Na końcu zleciała wróżka i kopnęła każdego w zadek o_O
Wiem, że dziwne.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
powiedzcie mi że sny się nie spełniają ! błagam... :bag: :(

śniło mi się że mam 2 ciężkie choroby.
 
Do góry