Co śniło Ci się dzisiaj?

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
A mi śniło się jakieś dziecko... Ładna dziewczynka... I mówiła mi ciociu :)
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a mi sie znowu snilo pisania na komorce, ze gadam na gadu gadu non stopp i nie przestaje ;)
pozniej bola palce i nie moge skonczyc. choroba cywilizacyjna? ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Lestat ja wiem ,ze Ty mnie nie lubisz.... ale sie strasznie bałam...

Nie potrzebnie, warto sie pocieszyc tym, ze wampiry nie atakowaly pierwszych lepszych osob. Byly bardziej wybredne jesli chodzi o posilek :D Skoro Cie zaatakowal to jest jakas pozytywna sprawa.

pebil to juz trzeba byc maniakiem!!! :D
 

damianols95

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdynia
a mi sie snila plaza a pozniej nagle ujzalem w snie moja ciocie i sie obudzilem xD
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Śniło mi się, że leciałam samolotem do Glasgow i nie wiedzieć czemu wysiadłam wcześniej w Londynie zupełnie o tym nie wiedząc.. Na miejscu odebrał mnie z lotniska jeden znajomy z mojej wioski. Pojechaliśmy do jego niby domu, gdzie jego współlokatorzy mnie witali strasznie wylewnie. Coś było, że ten kolega myślał, że ja specjalnie do niego przyleciałam i wypalił z tekstem, że mnie kocha. Ja mu na to, że leciałam do mojego chłopaka Karola i chcę żeby stanowczo mnie do niego zawiózł, do Glasgow. Z tego wszystkiego musiałam jechać na stopa, nagle pojawiła się obok mnie moja kumpela i dalej jechała razem ze mną. Stopa nie złapałyśmy prawie żadnego. W końcu doszłyśmy na jakiś dworzec przed Glasgow, gdzie czekał mój facet i tamten kolega z Londynu o_O
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Mnie się śniło ,że chłopak mnie zostawił o_O próbowałam się do niego dodzwonić ale słabo go słyszałam. Później do mojego domu wleciał Superman i powiedział,że mnie porywa dla dobra świata. Miałam mu pomóc w walce z zakonnicami xD Gdy uczyłam się latać i gonił mnie facet z nożem.. ciągle był centymentr od mojej nogi a ja musiałam je jak najwyzej unosić..,żeby mnie nie zranił. I się obudziłam (okazało się,że pies mnie podgryzał) :D
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
A ja w moim się pogubiłam o_O
Bo śniło mi się że...wszyscy podejrzewali u mnie ciążę, nawet ja tak myślałam, już wybierałam imię, robiłam remont , a się okazało że to ciąża urojona (chyba jakoś tak...)
 

mateush65

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam

ostatnimi czasy co noc miewam dużo snów. Czasem niektóre pamiętam czasem tylko pojedyncze obrazy.
Dziśiaj śniło mi się, że u mojej sąsiadki na podwórko powstał staw w którym pływała w kółko jakaś kobieta. I to pływała z bardzo duż prędkośćą , tak, że powiedziałem do kolegi z którym się jej przyglądałem : " Ale zapierd_la " :lol: no a reszty tego snu nie pamiętam.
W innym śnie śnił mi się mój bal na zakończenie gimnazjum i to, że koleżanka przyniosła butelke wódki i przyjechała policja a ona wyrzuciła tę wódkę w pole :|
 

mateush65

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
miałem dzisiaj 4 sny ( przynajmniej tyle zapamiętałem ) . W dwch z nich pojawiał się alkohol. A raczej ukrywanie go przd ludźmi jako, że jestem niepełnoletni. W dwóch innych pojawił się motyw podglądania, zerkania na piękne ciało dziewczyny i kobiety, a w jednym z tych snów pojawił sę mój kolega jako gej, który na mnie leciał. W jednym z nich chodził o to, że jechaliśmy z kolegami na jednym skuterze i o mały włos nie mieliśmy wypadku :mruga: Co to może znaczyć ? Dodam, że dzisiaj wieczorem szykuje sie popijawa bo przyjezdza nasz kolega ( nasz to znaczy moj i znajomych ktorych nie bylo we snach) BB)
 
Do góry