Co śniło Ci się dzisiaj?

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
jeju, śniło mi się, że ciągle się przebieram a główną rolę grały moje kolorowe rajstopy xD
mama mi ostatnio kupiła duuużo ^^
nie wiedziałam że aż tak to przeżywam :D
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
jeju, śniło mi się, że ciągle się przebieram a główną rolę grały moje kolorowe rajstopy xD
mama mi ostatnio kupiła duuużo ^^
nie wiedziałam że aż tak to przeżywam :D

A czyli to prawda że jak się ciągle o czymś myśli to w snach może to występować :D ??

śniło mi się że jestem w Chorwacji i opalam się -.- choć ja przecież nie cierpię opalania :p
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A czyli to prawda że jak się ciągle o czymś myśli to w snach może to występować :D ??

śniło mi się że jestem w Chorwacji i opalam się -.- choć ja przecież nie cierpię opalania :p
Tak zwane sny życzeniowe występują często. Z tym, że częściej u dzieci.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mi się śniło w ostanicz czasie, że mam wolną chatę i wbijają dwie, nielubiane przeze mnie koleżanki z klasy. Ładują się na moje łóżko i jedna robi drugiej minete :/ A potem idą nagie do parku, bo tam jakiś festyn był i je ochrona zatrzymała za to, że sieją zgorszenie xD
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Mi się uśniło ze dostałam spr ni to z polaka ni to z matmy, na kancelaryjce z ocena 2 grrr.... okropieństwo :/
 

tyna888

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mam taki sen, który mi się śni raz na jakiś czas. Zawsze jest taki sam;) A tak poza tym to ostatnio byłam seryjnym mordercą;p
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Miałem dziś przecudowny sen o którym z pewnością nie śnili fani angielskiego footballu, a mianowicie śniło mi się, że zostałem zawodnikiem Chelsea grając w finale ligi mistrzów na potężnym, a zarazem lśniącym obiekcie stadionowym przeciwko Manchesterowi United. Strzeliłem prawdopodobnie ze dwie bramki dość przepiękne, co spowodowało, że udało nam się sięgnąć po puchar mistrzów. Grała ze mną niemalże cała pierwsza jedenastka, a osobiście zastąpiłem pomocnika Joe Cole'a na murawie. Budząc się rano doznałem przecudownego uczucia chęci zagrania w nogę, lecz udało mi się ponownie zasnąć i przenieść się do wsi, gdzie ludzie nosili długie, szare, mokre od deszczu płaszcze, oraz czarne, okrągłe kapelusze. Udało mi się dojść do wniosku, że musiałem cofnąć się w czasie, ponieważ klimat wioski sięgał lat 50'tych, co można było wywnioskować po samochodach poruszających się po dróżkach z rodem The Godfather'a. Mieszczanie wioski rozmawiali ze sobą po angielsku, mimo że miałem nieodparte wrażenie, że ona znajduje się blisko mojego miasta. Zaczepiło mnie dziecko przejeżdżające na rowerze, które poprosiło mnie dość łaskawie w obcym języku o papierosa. Podarowałem mu go i odpaliłem. Uradowany chłopiec zabrał mnie do swoich rówieśników będących na przystanku. Okazało się, że sam chłopiec potrafi mówić po polsku i całkiem nieźle mu to wychodzi. Miał poszarpaną koszulę w kratę, oraz brudne od błota spodnie, które odkrywały mu kostki. Osobiście nie pamiętam o czym była rozmowa, lecz po momencie podjechał autobus miejski do którego wsiadłem i nagle się obudziłem.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Mi się wyśniło, że Z kimś na korytarzu się prałam jak nic :D noi jakoś ten korytarz taki pusty był, kilka osób tam chodziło ale nie zwracali nawet uwagi na bijatyke, jakby nas nie było. Potem pod koniec przerwy jak szłam juz pod klase kol do mnie mowi, że pani pedagog mnie wzywa do siebie. I sie skapnęłam ze chodzi o ta bijatyke. Noi wyśniła mi sie sytuacja jak szłam z kol do pedagoga pod koniec przerwy i akurat miala byc geogr. i czułam ze to z nia sie pobiłam^^ jakis dziwny ten sen, proroczy..... bo z kol o mało sie nie pobiłam..... ^^
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
A mnie się dzisiaj śniło, że przeglądałem program, co będzie wieczorem w TV i pisało, że na TVP Info będzie 1 odcinek Mody na Sukces :D
 

Magdalena129

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mnie się ostatnio śnił sen, że moja koleżanka umarła. Najdziwniejsze jest to, że jak wstałam to cały czas o tym myślałam, że ona nie żyje, popłakałam się i zastanawiałam się kiedy jest pogrzeb. Włączyłam komputer i doszłam do wniosku, że to był tylko sen. A jak jej w szkole opowiedziałam to ryła ze mnie jak nie wiem. xd
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Śniło mi sie, że przebiegłem przez drogę, wywróciłem sie, patrze a tu...
jedzie wielki słonecznik na kółkach, ale taki średnica z 30m.
Ledwo przetoczyłem sie na chodnik i wstałem, w reku miałem miecz
długości tego co miał Sephiroth. Biegłem przed siebie, potem przez most,
patrze a tam kibole biegają, chyba z 1000, zobaczyli mnie i w moją stronę
ja zamiast wyciąć ich w pył skoczyłem z mostu.
End.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
miałam masakrycznie śmieszny sen XD śniło mi się, że moja babcia wygrała milion zł w Milionerach XD- widziałam w śnie cały program, ale mina mojej wszystko wiedzącej babci po wygranej bezcenna ^_^
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dzisiaj śniło mi się, że mój facet oświadczył mi że jest śmiertelnie chory a ja chyba dziwnie zareagowałam xD, bo on się wkurzył i strzelił focha tekstem ''a po co ja Ci to wogóle mówiłem, jesteś do dupy' ... Dziwne
 

agusia_152

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
a ja mam bardzo "dziwne" sny .. od jakiegos roku,przynajmniej raz w tygodniu sni mi sie jakis kataklizm..albo IIIWŚ..mowie wam,niemile uczucie ;(
to jest sraszne..gdy sie budze,serce wali mi jak opetane,i uspokoic sie nie umiem :O :bag: ..często snia mi tornada..yhh..przezylam jedno,i tyle mi wystarczy...

a ponoć sny sie nie spełniaja ... :bag:
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam maniakalne sny o gg :)
za duzo gadam na nim :/ non stop
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
dziś miałam sen o pakowaniu- miałam wyjechać do mojego chłopaka do Szkocji; co dziwne oprócz mnie pakowała się też moja mama, siostra i brat :mruga: .. dziwne
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
a mi sie śniło, że ktoś karał ludzi za coś tam i wieszał ich na krzyzu kazdego w oznaczonym miejscu... to był dziwny sen jakby Ci ludzie cierpieli za coś co zrobili w życiu złego. Potem jakies ucieczki, potem moj chlopak lapie moja kumpele za dupe hehe :D
 
Do góry