Co bys zrobil jakbys wygral milion dolarow?

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Leżały by w banku (większość) i jakbym na coś potrzebował to bym z tond brał. Żadnych wycieczek dookoła świata, ani większych domów. O i trochę bym jeszcze oddał na cele charytatywne.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja zabrałabym znajomych i zwiedziła cały świat :D ( marzenie echhh... ) :przewraca:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wybudowała piękny dom w pięknej okolicy (sama przyroda), i ... pomogłabym potrzebującym.
 

alti.noema

Zbanowany
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
miałabym radochę jak mało kto, ale pewnie żyłabym normalnie, jak dalej.
ewentualnie wybudowałabym domek z wielkim ogrodem i basenem ^^'
ale tak na prawdę to czym jest życie mając pieniądze, a nie mając przyjaciół i poczucia bliskości drugiej osoby.
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Na pewno jakiś konkretny porządny samochód albo dwa jeden terenowy a drugi normalnie do jazy Mercedes s class mi sie marzy. Na pewno jakiś domek wiekszy, taki wybajerzony. No i posesja nad morzem gdzieś...ahhh sie rozmarzyłem mhmh
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Najprawdopodobniej by mi odbiło... ;-) Zbyt szybki, i duży przypływ gotówki...
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Pewnie oddałabym 3,99/4 rodzicom ;) bo ja i taka kasa... o_O oni by wiedzieli co robic. no i na pewno troszke by mi sie dostalo tej kasy ;d
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Dała bym rodzicom, wsparła bym tych najbardziej potrzebujących, oraz schroniska dla zwierząt, otworzyła bym firmę lub jakąs działalność, kupiła bym sprzęt do robienia muzy, jakieś nauki u znanych dj-ów i została bym dj-ką a moją muzą którą bym tworzyła był by: Trance, House und Techno he he :D Resztę wpłaciła bym na konto,
 

...ToMeK...

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kupił bym sobie domek na Hawajach i tam bym spędził reszte życia BB)
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
- kupiłabym najwspanialszą basówkę, jaką udałoby mi się znaleźć
- kupiłabym sobie mieszkanie na Białołęce :)
- i domek nad morzem
- kupowałabym wszystko, co sądzę, że sposobałoby się Pewnej Osobie, i podrzucałabym jej to w prezencie. I do końca życia nie przyznałabym się, że to ja.
- resztę bym wydawała na bieżąco... na ubrania, sprzęt do tego fantastycznego basu, książki (mnóóóstwo książek), drobiazgi typu świeczki, lampki, dywany...

Ale tak szczerze, to wcale bym nie chciała tego miliona.

"I don't care too much for money, money can't buy me love" (Beatlesi.)
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
tak to wlasnie jest z mysleniem... (kupić wielkie lodzie, domy, samochody, wycieczki)
zamiast mnożyć te pieniądze i stac sie jeszcze bardziej zamożnym, mając milion każdy po paru latach był by znowu bez kasy bo roztrwonił by ją na lewo i prawo~ wracając do poziomu biednych i klasy średniej.
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o mnie, to mówię, że wydawałabym na bieżąco. Czyli starczyłoby na bardzo długo. Także w swojej wypowiedzi nie poprawiam nic.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Kupiłbym sobie jakiś w miarę dobry samochód a reszta na konto :)
 

Corin

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Zainwestowałbym w akcję, obligację, kontrakty terminowe itd., żeby pomnożyć majątek, wszak za milion dolarów nie da się życ do końca życia wygodnie tylko z maluteńkich odsetek z konta. A chowanie w skarpete to już nadzwyczaj nierozsądne rozwiązanie. Oczywiście część przeznaczyłbym na drobne przyjemności, wycieczka zagraniczna, prezenty dla rodziny. Wszak pieniądze szczęscia nie dają, ale rzeczy które można za nie kupić :D A tak nawiasem mówiąc najgorsze w niektórych ludziach jest to, że jak wygrają to czują się jak półbogowie i innych traktują z pogarda i lekceważeniem. Niewiele jest rzeczy gorszych niż noworysze- żałośni, śmieszni i głupi.
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Wybudowałabym porządny dom, kupiła porządną brykę... Jakaś mała część kwoty poszłaby na zakupy ;] Częśc oddałabym na jakąś fundację, a reszta na konto ;] No i pojechałabym do jakichś ciepłych krajów ;]
 

Joannak5

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
o bardzo dużo bym zrobiła, za dużo by wymieniać :)ale wycieczkę jakąś na pewno. gdyby coś zostało przeznaczyłabym cel charytatywny.
 
Do góry