Co bys zrobil jakbys wygral milion dolarow?

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
napewno część tych pieniędzy bym odłożyła napewno w przyszłości by się sprzydały a za reszte spełniła swoje marzenia i marzenia moich bliskich zainwestowałabym też w swoją edukacje..
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
A ja bym sobie kupiła wielką wille na Hawajach , dżunglę(heh udawałabym Jane od Tarzana xD ) :D :bag: , o i własny odrzutowiec i myśliwiec i bym jakąś część przeznaczyła na akcje charytatywne, ale pierw bym sobie kupiła fabrykę czekolady :D :p :lol: zamiast pracy , jeździłabym sobie po całym świecie :D no i oprócz tej willi na Hawajach bym miała domki w każdym kraju orientu :D :D

ps. :bag: :lol: :p :lol:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
A ja bym sobie kupiła wielką wille na Hawajach , dżunglę(heh udawałabym Jane od Tarzana xD ) :D :bag: , o i własny odrzutowiec i myśliwiec i bym jakąś część przeznaczyła na akcje charytatywne, ale pierw bym sobie kupiła fabrykę czekolady :D :p :lol: zamiast pracy , jeździłabym sobie po całym świecie :D no i oprócz tej willi na Hawajach bym miała domki w każdym kraju orientu :D :D

ps. :bag: :lol: :p :lol:

Nie starczyło by Ci na to wszystko :p
Może na jedną w owych rzeczy ;p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wszystko odłożył (w roznej postaci, nieruchomosci, zloto itd), nie pracował do końca życia i zyl za 4tys miesiecznie.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Stworzyl bym kampanie jacy to zlodzieje ci ktorzy robia takie konkursy i rzadalbym wiekszej zaplaty, z wiadomoscia ze ci co urzadzali taki konkurs dostali co najmniej 10mil :D.
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Wszystkie pieniądze ustawił bym w stosie na rynku, dookoła ogrodził wysoką siatką, zwołał wszystkich ludzi z miasta i osobiście podpalił caaaaały hajc :D Ich miny - bezcenne :D
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! < 33
Oddała na domy dziecka,ale nie przez jakąś fundacje czy coś tylko tak anonimowo.
Zostawiła bym sobie 60 gr i kupiła trzy gumy : jabłkową,truskawkową i malinowa.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wszystkie pieniądze ustawił bym w stosie na rynku, dookoła ogrodził wysoką siatką, zwołał wszystkich ludzi z miasta i osobiście podpalił caaaaały hajc :D Ich miny - bezcenne :D
niezapomniałbym Cię do końca życia.
kupiłbym wszystkie książki moich ulubionych pisarzy :)
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Nie wiedział bym co z taką kasą zrobić :lol:
zaszalał by się może za trochę, a co z resztą to nie wiem, chyba bym rozdała
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! < 33
Czemu akurat 60 gr byś sobie zostawiła i dlaczego akurat na gumę jabłkową, truskawkową i malinową? :p
Bo w lagunie guma schock [moja ulubiona] kosztuje 20 gr, są trzy smaki wiec trzy razy dwadzieścia groszy równa się sześćdziesiąt groszy.
Więcej mi nie trzeba.
Ewentualnie kupiła bym też jej po gumie.
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Przeprowadzilbym sie do holandi i kupil 100 hektarow marihuany ;] ... a tak na serio kupil super bryke, motor a reszte wsadzil do banku pozostawiajac sobie jakis grosz na zycie..
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Całą sumę bym zainwestował, nie będę zaprzątał sobie głowy w jaki sposób bo i tak do tego nie dojdzie.

Na pewno nie stracił bym na żadne materialne rzeczy typu: dom, samochód etc.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
gdybym wygrała to pomogłabym rodzicom, kupiłabym im dom, wysłała na jakieś wakacje, a potem pomyślałabym o sobie i oczywiście o siostrach :)
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
CYTAT(E.R. @ 6.04.2008, 17:18) Wszystkie pieniądze ustawił bym w stosie na rynku, dookoła ogrodził wysoką siatką, zwołał wszystkich ludzi z miasta i osobiście podpalił caaaaały hajc :D Ich miny - bezcenne :D
niezapomniałbym Cię do końca życia.

he he, prawda? :D Czego się nie robi dla sławy :D

CYTAT(E.R. @ 6.04.2008, 17:18) Wszystkie pieniądze ustawił bym w stosie na rynku, dookoła ogrodził wysoką siatką, zwołał wszystkich ludzi z miasta i osobiście podpalił caaaaały hajc :D Ich miny - bezcenne :D
Chyba bym cię tam na miejscu rozszarpała :D

za co? przecie to mój hajc! :p :D
 
Do góry