Chelsea Londyn

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Rolą prawdziwego kibica jest nieodwracanie się od klubu, nawet po porażce.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
W takim razie ja moge nazwać się pełnoprawnym kibicem. :p
A co do meczu. Pierwsza połowa w miarę wyrównana, nie mieliśmy za wiele szans na bramkę, ale trzymaliśmy się, obrona nie rozchodziła się w szwach. Aż do kuriozalnej decyzji "sędziego"... Dał czerwoną kartkę z kapelusza (no ale czemu Frankowi...) i od tego momentu wszystko zaczęło się sypać. LFS dał pograć młodym. Dokładnie jednemu: Stochowi. Jednak nie zachwycał. No a bramki to wynik konsekwencji LFC i braku jej w CFC. Aha i do osób które oglądały mecz: Widzieliście faul Bosingwy na Benayounie? To była masakra. Dobrze, że "sędzia główny", nie dogadał się z liniowym, bo była by czerwień, kara i wykluczenie na minimum 3 mecze. Lampard dostał za swój "faul" wykluczenie na 3 mecze, ale ma zapaść decyzja o odwołaniu, mam nadzieje, że dojdzie ono do skutku i cofnom tą kartkę, gdyż jeśli nie to nie będzie go na meczach: Z Hull u nas, z Watfordem na wyjeździe i z A Villa na wyjeżdzie (ała)...tak więc miejmy nadzeje, że sytuacja wyjaśni się.

Do usłysznia. I mimo to pozytywnie, czekamy na LM! :p Pozdrawiam!
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ja Chelsea kibicuje prawie 10 lat, więc chyba całkiem sporo. Jedno jest pewne - to się nie zmieni. Więcej emocji mam gdy oglądam ich mecze niż naszej reprezentacji. Bez urazy.

Co do meczu z Liverpoolem - cholernie niski poziom gry obu druzyn. Do czerwonej kartki, której nie mam ochoty komentować, prawie nic sie nie działo. Dopiero po tym zdarzeniu Liverpool miał znaczną przewagę, bo strata jednego zawodnika w takim meczu to naprawdę dużo.

Co do faulu Bosingwy - od samego poczatku wiedziałem, że nie jest to zawodnik jaki powinien grać w Chelsea, bo nie daje sobie rady w ważnych meczach. Coraz częściej potwierdza moje słowa. Prawie to samo zresztą tyczy się Scolariego.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Co do ostatniej tezy to racja. Scolari coś nie teges. Nie wiem jak to określić, ale gdy na niego patrzę, nie widze w jego oczach tego niebieskiego ognia. Z początku się cieszyłem z wyboru go na trenera, ale teraz coraz gorszym wzrokiem na niego patrze. A Bosingwa tak ma. Ze słabymi drużynami gra dobrze, rajdy itp, ale w meczach ważnych nie wytrzymuje napięcia, co pokazał w meczu z L'poolem. No mecz może nie zachwycał, ale jeśli mówisz, że poziom obu drużyn był słaby to obrażasz Chelsea, bo mimo to przegrali. Ale...masz racje. Chelsea obecnie jest w kryzysie i nie widzę światełka w tunelu, nie wiem co się musi stać, by obecny stan rzeczy się zmienił. Ehh...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Scolari lepiej radził sobie z reprezentacją niż z klubem i to jeszcze w lidze Angielskiej ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
ale jeśli mówisz, że poziom obu drużyn był słaby to obrażasz Chelsea
Nie obrażam. Ale jeśli jestem ich fanem to nie znaczy, że mam cały czas słodzić. ;p
A w tym meczu nie stworzyli nawet jednej konkretnej akcji (nie widziałem ostatnich sekund, bo musiałem wyjsć, ale raczej nic się nie wydarzyło). Jedyny pozytyw to była dla mnie gra Lamparda, który starał się wystawiać do kazdej piłki i prawdziwie rozgrywać.
Edit: Zapomniałbym o dobrym wejściu Deco, który według mnie powinien grać od początku zamiast Ballacka.

PS: Konferencje prasowe ze Scolarim najbardziej mnie dobijają.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
nie wiem co się musi stać, by obecny stan rzeczy się zmienił

Nowy silnik napędowy. Powrót Essiena ? ; )


Edit: Zapomniałbym o dobrym wejściu Deco, który według mnie powinien grać od początku zamiast Ballacka.

Zdecydowanie Deco lepszy od Ballacka, ale ja widział bym z nich obu Stocha.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ale zaznaczyłem, że masz rację, więc nie obrażasz :p

No Deco coś tam grał, za to Ballack to rzenada...a myślałem, że wraca do formy.

A powrót Essiena może coś zmienić...pozostaje czekać...

Fajnie, że już przynajmnie 3 fanów Chelsea się uaktwyniło...Forumowisko Chelsea stoi! :p
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
NEWS DNIA: OFICJALNIE: Quaresma w Chelsea!


Co o tym myślicie ?

Jak dla mnie chłopak da radę, będzie błyszczał jak w Porto ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Oho! Co by nie mówić Quaresma możliwości ma bardzo duże, świetny technicznie. Mam nadzieje, że nie będzie jednak grał "pod siebie", a pod zespół, bo różnie z tym u niego bywało. ;)

Ogólnie postrzegam to jako pozytywny zastrzyk, który może polepszyc grę kombinacyjną.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja również postrzegam to jako dobry znak i cieszę się, ale podchodzę do tego wypożycznia z rezerwą. Na przestrzeni ostatnich 3 lat mieliśmy tyle miernych transferów, że może się nie przyjąć (czego mu nie życzę). W Interze praktycznie zmarnował ostatnie pół roku, grał słabo itp. Więc nie wiem dokońca czego się spodziewać. Oby wyszło nam to na zdrowie!



Dziś stoimy przed kolejnym meczem. Nader ciekawym z powodu trzech spraw. Po pierwsze jest to mecz z Hull City, które na początku meczu szokowało dobrą grą choć teraz przycichli. Po drugie, w pierwszym składzie wyjdzie nasz nowych nabytek - Ricardo Quaresma. No i po trzecie, z powodu kontuzji nie zagra dziś Petr Cech. Tydzień temu odszedł od nas Carlo Cudicini więc, w podstawowej jedenastce na bramce zobaczymy Hilario i będzie to chyba jego pierwszy mecz w podstawie od czasu przyjścia do CFC. Zobaczymy jak nam się to ułoży, i jak zachowa się LFS, bo trzeba przyznać, że mecz ten będzie małą rewolucją, głównie ze względu na bramkarza i Quaresme. Stoimy przed testem :p Bądźmy dobrej myśli...
Pozdrawiam i trzymajmy kciuki za The Blues!

Sorki Kazik, ale posty same się rozdzieliły, bo były pisane w pewnym odstępie czasu przez tego samego użytkownika i przez to się nie połączyły...może z tym będzie tak samo...

No mi mecz miał się zapowiadać ciekawie, a był słaby, była sensacja, a "mała rewolucja", której się dopatrywałem zmieniła się w "dramat". Graliśmy słabo, acz z przebyłskami. Dużo akcji, mała skuteczność, lecz to niestety u nas ostatnio normalka. Wydaje mi się, że od czasu kiedy Drogba wrócił do składu, Anelka poczuł konkurencję na plecach...i przestał strzelać. Co do Quaresmy...grał nieźle, ale w pierwszym meczu nie można za wiele wymagać. Zmiany standardowe. Hilario na bramce nawet nawet, choć nie miał za wiele do roboty. Niestety, przez ten remis, a doskonałą grę Aston Villi tracimy trzecie miejsce i spadamy na czwarte. Kto by pomyślał...mam nadziej, że do LM coś się zmieni, gdyż termin meczu z Juve szybko się zbliża, a nasza gra wciąż na takim samy poziomie, czyli nie za wysokim. Trzeba czekać na kolejne mecze, doszukiwać się jakichś plusów, wyczekiwać progresu i polepszenia gry...Gdyż narazie nie mamy za różowych widoków na przyszłość :(

Wiem, że znów piszę i pewnie nikt tego nie czyta...Ot takie wypociny fana :p Ale jestem w szoku :p Bo Chelsea zwolniła trenera - Luisa Filippe Scolariego...jestem w szoku nie wiem co powiedzeć i czy się śmiacz czy płakać. Jakoś się nie wpasował to jasne...ale, żeby go zwalniać? Narazie nie moge wydać obiektywnego osądu... Tymczasowym trenerem zostaje Ray Wilkins...musimy poczekać na rozwój wypadków. Mimo wszystko, że Roman Abramowicz robi błąd, że aż tak ingeruje w sprawy klubu...Trzeba zauważyć, że 2 raz z rzędu zwalnia trenera w środku tygodnia, w środku sezonu...ostatnim razem Avram Grant sobie poradził. Jak będzie tym razem? Oby wyszło tak samo dobrze...Ale co się dzieje z tą Chelsea to ja nie wiem.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A ja się nie dziwie, ze Scolarim Chelsea nie wiodło się zbyt dobrze a dla Abramowicza liczy się biznes, kiedy klub wygrywa on zarabia, kiedy przegrywa właściciel traci. ;)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No wiem...aha sorki Kazik, za te posty, znów mnie edytujesz...ale widzisz jak to jest...że one się nie łączą gdy je piszę w paro dniowym odstępie...
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No wiem, będe w miarę możliwości starał się to ogarnąć...i tak będe tu pisał co myśle (taki mój mini blog o Chelsea)...a reszta jak będzie chciała to będą komentować...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No dobra, wróćmy do Chelsea i Scolariego, długo miejsca w Chelsea nie zagrzał, widocznie lepiej idzie mu z reprezentacjami ;)
Ciekaw jestem gdzie teraz trafi :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Czytałem, że narazie zostaje w Londynie, więc pewnie zacznie szukać pracy dopiero na nowy sezon. Przyszedł w sierpniu, no fakt, że Chelsea nie gra tak jak powinna, zawodzi...ale nie jestem pewnien czy był to dobry ruch. Trzeba poczekać z 2 tyg i pobaczyć jak to się potoczy...wtedy napewno podziele się z Tobą zdaniem w tym temacie :p
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mimo tego, że Scolari średnio do mnie przemawiał - teraz będzie chaos i o poprawę będzie ciężko. Lepiej byłoby gdyby został.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
A propo dziś podano, że nowym (tymczasowym) trenerem Chelsea zostaje Guss Hiddink! Ja osobiście bardzo się cieszę, bo aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że trenerem miał by zostać Frank Rijkaard...Mam nadzeje, że Hiddink się sprawdzi i zostanie na stałe (narazie ma kontrakt do końca sezonu)...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Hiddink dobrze sobie radził prowadząc reprezentację Rosji (półfinał Euro 2008) więc myślę że i z Chelsea sobie poradzi ;)
 
Do góry