Chelsea Londyn

Y

Yellow Jester

Guest
DobreRowery napisał:
A co powiecie na temat postawy Chelsea w Lidze Mistrzów? Porażka u siebie z FC Basel na pewno nie była planowana.
Chyba żadna porażka nie jest planowana. :D Abstrahując oczywiście od tzw. ustawiania meczów... Grupę mają łatwą, pewnie wyjdą z pierwszego miejsca.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli chodzi o ligę mistrzów to chyba wszystko jest na najlepszej drodze :) Liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana. Wystarczy spojrzeć na punkty pierwszej ósemki:

1. Arsenal 45
2. Manchester City 44
3. Chelsea 43
4. Liverpool 39
5. Everton 38
6. Tottenham 37
7. Manchester United 34
8. Newcastle 33
 
Y

Yellow Jester

Guest
Stawiam, że Arsenal jeszcze zaliczy tradycyjny zjazd i ligę wygra ktoś z dwójki City/Chelsea.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wszyscy przed sezonem w ciemno typowali Arsenal jako maszynę nie do zatrzymania a tu proszę: wynik z Manchesterem, później niewiele brakowało i Chelsea zdobyłaby 3 punkty.(poprzeczka Franka Lamparda). Mi też wydaje się, że Arsenal nie da rady utrzymać takiego tempa przez cały sezon i gdzieś w połowie złapie zadyszkę. Oczywiście mam nadzieję, że to The Blues wygrają ligę, ale wydaje mi się, że nie tylko City będzie głównym faworytem w tej walce. To jest liga angielska - tutaj nie można bagatelizować nikogo i wyniki z ostatnich lat to potwierdzają.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Przez pół sezonu jeszcze bardzo dużo może się wydarzyć, chyba że ktoś kosi w lidze jak Bayern czy Juventus. We Francji, Hiszpanii i zwłaszcza Anglii jest dużo ciaśniej w tabeli. Tak czy siak, Arsenal pewnie spuchnie...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Po dzisiejszej wygranej Chelsea chwilowo zajmuje pierwsze miejsce ;) @Yellow Jester śledząc losy "faworytów" poprzednich sezonów może wysuwać wnioski jak skończy sezon Arsenal. Niezwykle rzadko w lidze angielskiej zdarza się aby któraś z drużyn od początku do końca pewnie trzymała się pierwszego miejsca. Zastanawia mnie Everton który jak na razie dość dobrze się trzyma mając lepszy dorobek punktowy niż Manchester United oraz Liverpool.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Przed nami rozpoczynać się będzie nowy sezon w lidze Angielskiej. Chelsea wzmocniła się Luisem, Fabregasem i Costą. Osłabiła się sprzedając Davida Luiza, Ba. Eto'o, A. Cole i Lampard odeszli za darmo. Jak wy patrzycie na te transfery i odejścia. Dla mnie to coś nowego coś w kierunku Przyszłość. Po meczach sparingowych chciałbym by Boga dostawał częściej szansę gry w Ataku bo ten zawodnik ma przed sobą ciekawe szanse na grę chyba większe niż Feruz swego czasu chyba największy talent.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bardzo mnie cieszy, że Fabregas i Costa zasilili nasze szeregi. Mam nadzieję, że Frank jeszcze do Chelsea wróci. Sprzedaż Luiza to nie był dobry pomysł...
 

Bonid

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Myślicie że się sprawdzą sie Diego Costa, Filipe Luis i Fabregas bo jak na razie w meczach towarzyskich jedynie z dobrej strony pokazał się Fabregas, Filipe Luis moim zdaniem jest za wolny, w pojedynku z Walcottem czy Clichym nie ma szans a co do Diego Costy to mimo iż strzelił gola to grał jak na Mistrzostwach czyli słabo
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Pamiętaj że musi mieć też czas na aklimatyzację,jeżeli się rozkręci to będzie bardzo duże wzmocnienie,drużynie brakuje właśnie takiego klasowego napastnika. Do do Fabregasa to także mam nadzieję,że w tym sezonie pozytywnie nas zaskoczy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Costa to był strzał w 10. Siedem bramek w czterech mczach.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Podczas meczu z Manchesterem City niewiele brakowało by wpisał się na listę strzelców. Niestety piłka uderzyła w słupek.
 
Do góry