Chelsea Londyn

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ciekaw jestem gdzie teraz trafi smile.gif

Może reprezentacja Brazylii.


A propo dziś podano, że nowym (tymczasowym) trenerem Chelsea zostaje Guss Hiddink! Ja osobiście bardzo się cieszę, bo aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że trenerem miał by zostać Frank Rijkaard...Mam nadzeje, że Hiddink się sprawdzi i zostanie na stałe (narazie ma kontrakt do końca sezonu)...

Najlepsza wiadomość. Jak dla mnie Hiddink to obecnie najlepszy trener na świecie. Myślę, że po układa CFC i powróci potęga Mourinho.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Też mam taką nadzieję, zawsze czułem do niego szacunek, poza tym nie widze obecnie innego trenera na posadzie w CFC. Jeśli się sprawdzi, będzie trzeba go błagać w czerwcu by został! :p
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Hmm no on z pracą nie będzie miał problemu. Jest dobrym trenerem, tylko w Chelsea się nie przyjął :p A co do Repr to lubię i szanuję Benhakkera i nie chce go zmieniać. Dobry człowiek na dobrym miejscu.
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
A co do Repr to lubię i szanuję Benhakkera i nie chce go zmieniać. Dobry człowiek na dobrym miejscu.
co do tego to bym sie spierał dla niego nie jest ważny wynik tylko jak najleprze wykazanie sie konkretnych zawodników...a dla kibiców najwazniejszy jest wynik
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No Leo ma swoje plusy i minusy, ale po Engelu, Janasie itp. jest on objawieniem. Jednyne co mnie zdenerwowało to sytacja z Wichniarkiem i Jeleniem...
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Engel, Janas moze nie prezentowali się za dobrze ale za ich kadencji polska reprezentacja nie była na 37 miejscy w rankingu...za Janasa była na 16 jak dobrze pamiętam
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No może i masz rację, choć i tak uważam, że Reprezentacja gra lepiej za kadencji Leo. A teraz może skończym ten offtop, bo to temat o CFC :p Ale zapraszam na dyskucje na inny temat...Bo nas tu Kazik zaraz po usuwa :D
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jak chcecie to załóżcie temat o Benhakkerze albo o polskich trenerach (w sumie byłoby ciekawie), to jet temat o Chelsea koniec oftopu. ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Hiddink to bardzo dobry trener, mozliwe, że uda mu sie przyjąć. Ale władze rosyjskiej piłki nożnej zaznaczyły, że zostanie on tylko do końca sezonu. Więc problem będzie od nowa w następnym sezonie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Rosja pozwoliła Hiddinkowi na to, na co PZPN nie pozwala Benhakkerowi :/
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No wiesz, nie można porównywać naszych ograniczonych władz, z Rosją, którzy mają poukładaną piłkę, zarząd itp. A co do tego, że Hiddink tylko do końca sezonu, to mam nadzieje, że jak dobrze mu pójdzie, to będzie chciał zostać, albo Roman go do tego namówi! Wtedy rozwiąrza kontrakt z Rosją i zostanie.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Również oglądam...to dobrze...Romek w końcu kożysta ze swoich znajmości! :D
Czytałem, że Mourinho nie miał by nic przeciwko, gdyby miał powórcić do CFC...mam nadzieje, że RA powalczy o niego po sezonie...

P.S. A propo Benhakkera...to on sam sobie na to pozwolił i przyjął ofertę Feyernoordu! Ciekawe jak to się zakończy...oby go nie wywalili.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Również oglądam...to dobrze...Romek w końcu kożysta ze swoich znajmości! :D
Czytałem, że Mourinho nie miał by nic przeciwko, gdyby miał powórcić do CFC...mam nadzieje, że RA powalczy o niego po sezonie...

P.S. A propo Benhakkera...to on sam sobie na to pozwolił i przyjął ofertę Feyernoordu! Ciekawe jak to się zakończy...oby go nie wywalili.
Co Mourinho chce na stare śmieci powrócić? :)

Ja już sam nie wiem co będzie z tą Polską piłką i tym całym PZPN :/
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Chelsea - Watford

Dopiero w drugiej połowie tak naprawdę coś się ruszylo (nie widziałem samiuśkiego poczatku meczu). Anelka popisał się swoją siła zdobywania bramek. Wszystkie były bardzo ładne i pokazały umiejętności: techniczne, strzału z główki, znalezienia sobie pozycji, strzelenia gola prawie z niczego. Bardzo pozytywnie mnie dziś zaskoczył.

Ballack znowu się spalił, młodziki tez nie najplepiej zagrali, jedynie Kalou. Zobaczymy, co teraz Hiddink wymodzi. ;)

Co do Mourinho - najlepszy trener według mnie, jego powrót byłby wyśmienity.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No nasz zarzad to szkoda gadać...najgorzej jak go wywalą...oby nie.
No mecz średniawy, dobrze, że skuteczność się poprawiła bo przez 70 min to było dużo strzałów, worek kornerów, a goli nie widać. Jedna akcja i gol w plecy...ale Nasze starania nie poszły na marnę i gole się posypały...dobrze, że Anelka coś trafił, bo w lidze ma zastój. No cóż dobry start Hiddinka, ale już niedługo wielki sprawdzian: mecz z A Villa na wyjeździe...

Myślałem, że Ballack wraca ale nie. Czekam na powrót do formy Deco i powrót do gry Essiena...

Zobczymy co dalej...zarówno z Leo jak i Chelsea...

JOSE COME BACK! :D
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Witam! Jesteśmy po kolejnym meczu Naszej Ukochanej Chelsea :p Tym razem można z pełną świadomością powiedzieć, że był to mecz dobry z Naszej strony i mimo silnych rywali pokazali, że powracają do formy! Od SkySports najwyższą ocenę, bo 9 otrzymał (a jakże) Frank Lampard i to w pełni zasłużenie, gdyż to po jego akcji (okiwał 2 rywali i prostopadle podał do Anelki) padł gol, poza tym kilka ładnych akcji, podań...Świetny mecz w jego wykonaniu. Co do reszty to mam mieszane uczucia. Drogba starał się ale mu nie wychodziło, wręcz przeciwnie do Kalou, który grał nieźle. Słabo Ballack, średniawo Bosingwa. Dobry Terry. Pod koniec wszedł Deco, który dryblował, podawał, strzelał, jednym słowem powrót do formy (oby). W pierwszej połowie grali naprawdę widowiskowo, klepka te sprawy :p Druga połowa już gorsza, przez to, że Villa zaczęła nieźle grać, a i Nasi przestawili się na defensywe. Jednym słowem - udany debiut Hiddinka!

Było dobrze, mam nadzieje, że tak samo będzie w środę!
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ano, ano. Mecz bardzo ciekawy od początku do końca. W zasadzie nie było jakichś szczególnie słabych punktów. Średnio jak na swoje możliwości zagrali jedynie Mikel i Ballack. Pozytywnie zaskoczył mnie Drogba, mimo że jakoś szczególnie się nie pokazał - widzę w nim teraz chęć do gry taką jak 2-3 lata temu. Lampard pokazał co potrafi. Znowu. A reszta? Jak najbardziej pozytywnie. Żałuję, że Deco nie ma okazji ostatnio częściej grywać, bo pokazuje wiele dobrego.

Zobaczymy co z Juventusem wyjdzie, w którym notabene gra mój ulubiony napastnik - Amauri. Mam nadzieję, że teraz nie postrzela. ;p
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No i pokazaliśmy charakter...ja osobiście jestem zadowolony z wyniku Chelsea - Juventus!

Od początku graliśmy dobrze, ładnym style, mądrze, czego rezultatem była bramka w 12 min, po świetnym podaniu kalou, Drogba zrobił co umie najlepiej. Potem nadal atakowaliśmy, ale graliśmy również dobrze w obronie, szczególnie John Terry był nie do przejścia. Ważne, że potem graliśmy konsekwentie i dowieźliśmy wynik, choć gdy widziałem ten ostatni strzał Nedveda zaraz przed gwistkiem to mi się gorąco zrobiło.

Co do piłkarzy:

Dobrze: Lampard (jak zawsze klasa), Drogba (brama i dość aktywny), Kalou (dużo rajdów, zwodów, super asysta), Cole (mądrze w obronie i dość dużo w pomocy), Terry (twardo w obronie)...

Słabo: przede wszystkim Ballack (po prostu maskra, słabo podawał, niedolnie się kiwał, zawsze za grą a nie pod, za późno zmieniony, nie wiem czemu on gra a nie Deco, jak dla mnie do rezerw, miałem do niego cierpliwość, ale już nie mam), Alex (przy ziemi dobrze, ale w powietrzu niepewnie i parę pojedynków przegrał)...

To tyle! Czekamy na rewanż! Będzie dobrze! Pozdrawiam!
 
Do góry