Bielizna przez internet

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja jakoś nie widzę z tym problemu. Jeżeli zna się dokładnie swój rozmiar, to czemu nie kupić bielizny przez Internet, a szczególnie jeżeli wybiera się komplety jedynie swojej ulubionej marki. Ja np. często zaglądam na nipplex.pl, przynajmniej mam pewność, że dana bielizna będzie na mnie idealnie pasować.
 

Otoli.pl

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z powyższą opinią. Jeżeli znamy swój rozmiar,to dlaczego nie kupić przez internet? Raz że mamy większy wybór,a dwa że jest to zdecydowanie tańsza opcja niż kupno w sklepie stacjonarnym.


Pozdrawiam
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z powyższą opinią,nie ma problemu z kupnem bielizny czy tez ubrania. Wystarczy znać swój rozmiar i gotowe. W razie czego można przecież wymienić na inny rozmiar lub model.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Nie wiem czy to dobra opcja kupować przez internet. Chyba, że hurtowo do sklepu normalnego.
A własnie jesli chodzi o mnie to ja z kolei nie mogłam nigdzie znalezc bielizny w 100% z ekologicznej bawełny.Ja po prostu jestem uczulona na syntetyki.I w sumie zawsze przy pierwszym zakupie jest ta obawa,ale wiadomo ze przy pierwszym zamówieniu nikt nie kaze zamawiac po 10 sztuk.Tylko tak na sprawdzenie.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
A ja lubię kupowac bieliznę przez neta. Jeśli ma się sprawdzone firmy ze sprawdzonymi rozmiarówkami to już w ogóle można szaleć - w necie często jest większy wybór, mozna na spokojnie sobie pooglądać i poczytać opinie jak się nosi dany biustonosz etc. Ja juz bardzo przywykłam do robienia zakupów w necie. Kupowałam w różnych sklepach już w życiu ale jakoś największe zaufanie mam do Jagny. A co do marek to zwyklę kupuję tam Obsessiva albo Fiore czy Gaie. Różnie ;)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Kupuję i tu i tu. Zarówno sklepy stacjonarne odwiedzam jak i zamawiam przez internet. Mam dobrze dobrany rozmiar biustonosza i nim się sugeruję przy robieniu zamówienia. Jeśli upatrzę sobie coś z konkretnej marki to idę przymierzyć w galerii handlowej, a później wiem, że mogę spokojnie sobie tą bieliznę kupić często taniej w necie. Najczęściej robię zakupy w hurtownia-olenka bo to mój sprawdzony sklep, a zaczęło się od tego, że mój luby chciał mi kupić bieliznę erotyczną i najpierw musiał wybadać co mi się podoba ;)
 

pszczolka2004

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie dziewczyny, powiedzcie mi czy gorsety też kupujecie w internecie? Czy one dobrze leżą i jesteście w stsnie dobrać sobie je na podstawie opisu? Jeszcze nigdy nie zamawiałam bielizny przez internet i chce wiedzieć jak to mniej więcej wygląda.

Pozdraiwam:)
 

shadow123

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kupuje, ponieważ w polskich sklepach w ogóle nie ma mojej rozmiarówki. Jestem więc zmuszona na zakupy w zagranicznych sklepach, co czasami niestety kończyło się klapą. Bo wiadomo, nie da się przymierzyć, dotknąć.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
W sklepach stacjonarnych niestety ciężko jest znaleźć biustonosze w większych rozmiarach, które dobrze wyglądają. Dlatego wolę wejść na przykład na gaia.com.pl i znaleźć ładny biustonosz, który będzie idealnie pasował. Niestety w tradycyjnych sklepach trzeba się sporo naszukać, żeby taki znaleźć.
 

Lemurka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też tak nie kupowałam bielizny. Lepiej zawsze wszystko zobaczyć w sklepie "fizycznym", założyć i ocenić materiał ;-)
---
Sklep internetowy z elementami do produkcji biżuterii www.FabricDesign.eu
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja przez długi czas się w wahałam na zakupem bielizny przez internet. Kiedyś wygrałam bieliznę nipplex na ich facebooku i tam po podaniu dokładnego rozmiaru przysłali mi komplet i w sumie pasował idealnie. To był pierwszy krok do tego by się przełamać ;) Jak tak porównuję ceny to często taniej wychodzi kiedy kupuje się u producenta przez neta niż w sklepie stacjonarnym.
 

bialamasajka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak większość ja tez się bałam kupować bielizne przez internet. W sklepie stacjonarnym mam czasami problemy a co dopiero tak? ale koleżanka mnie przekonała i zaryzykowałam :101: i nie żaluję. Zakup jak najbardziej się udał. Mogę wam polecić sklep, w którym kupiłam sobie stanik i koszulkę nocną http://avlo.pl/ z tego co wiem to mają świetne ceny :)
 

Nily

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Dorzucę coś od siebie na ten temat bliski memu sercu i pracy :D

Ostatnio zauważa się ciekawy i bardzo korzystny dla konsumentów trend - coraz częściej producenci otwierają swoje sklepy internetowe gdzie po pierwsze można kupić najnowsze kolekcje, po drugie są znacznie tańsze niż u dystrybutorów, po trzecie jest to taki moment kiedy firmom zależy przede wszystkim na wypromowaniu swoich sklepów więc można liczyć na promocje i wyprzedaże :D

Sprawdzcie sami, tak dla przykładu podam te najbardziej mi znane:
www.gorteks.com.pl
www.tiffanie.pl
www.kinga.com.pl
www.gaia.com.pl
www.kostar.com.pl
www.avalingerie.pl
www.axami24.pl

Co do sklepów stacjonarnych, faktycznie można argumentować, że lepiej przymierzyć, wziąć do ręki itd. i zgadzam się z tym w pełni, jest tylko jedno "ale" - ile znacie takich sklepów? Oprócz tzw. sieciówek w galeriach gdzie ceny są kosmiczne do wyboru są zazwyczaj małe osiedlowe sklepy w większości z chińszczyzną. Na rynku brakuje sklepów stacjonarnych z dobrą jakościowo bielizną przystępną cenowo, czyli tzw. średniej półki. Chyba głównie dlatego sklepy internetowe nauczyły się już dbać porządnie o klientów, bezproblemowo zapewniając ewentualną wymianę na inny rozmiar.

Jak ktoś miał okazję kupować w którymś z powyższych sklepów dajcie znać, chętnie posłucham opinii :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ja też nie mam określonego typu materiału,ale lubię jakieś wstawki np.z koronki.No i ramiączka muszą być wygodne,troszkę szersze ta,żeby nie wbijały się w skórę na ramionach.

Ramiączka nie będą Ci się wbijały jeśli dobierzesz odpowiedni rozmiar biustonosza. Ramiączka nie trzymają biustu (jak większość kobiet nadal myśli) tylko obwód biustonosza, więc ważne by był odpowiednio ciasno.

Jakieś 70% bielizny kupuję przez internet, więc z doświadczenia powiem, że warto spróbować by móc się przekonać jaka forma zakupów nam odpowiada.
 

pagat

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie - zdecydowanie nie! nie mialabym zaufania do internetowej bielizny, moze jedynie majtki, ale stanik - `koniecznie musi pasowac idealnie do mojego biustu, a zeby tak sie stalo, to musi zostac przymierzony:D
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Jak dla mnie - zdecydowanie nie! nie mialabym zaufania do internetowej bielizny, moze jedynie majtki, ale stanik - `koniecznie musi pasowac idealnie do mojego biustu, a zeby tak sie stalo, to musi zostac przymierzony:D

Ale przecież oprócz majtek i staników można znaleźć w sklepach internetowych także koszulki, bluzeczki, rajstopy, pończochy, bieliznę wyszczuplającą etc. Spokojnie można trafić z rozmiarem ;)
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Jeżeli znamy swój rozmiar to jak najbardziej tak. Zresztą dzisiaj przez internet kupi się niemal wszystko,więc nie widzę problemu. w razie czego zawsze możemy zwrócić dany towar lub wymienić na inny model,to żaden problem.
 
Do góry