Bielizna przez internet

KasiaBydg

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja noszę w tej chwili rozmiar 65F i zdecydowanie polecam kupowanie bielizny tylko przez neta - moim zdaniem to zdecydowanie wygodniejsze niż tak tradycyjnie :) napisałam o tym posta poradnikowego (nie, nie ma tam reklam sklepów): miskidwie.blogspot.com/2016/08/dlaczego-nie-kupujesz-stanikow-przez.html
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja wiem że takie nietypowe rozmiary jak 65F właśnie trudno znaleźć w stacjonarnych sklepach. Ale ogólnie wolę jednak sobie przymierzyć przed zakupem, bo przez neta rzadko udaje mi się trafić z rozmiarem biustonosza. Tylko sportowe mogę kupować.
 

mamaewa

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja ze względu na notoryczny brak czasu robię zakupy internetowe Wyszukałam sobie kilka sprawdzonych sklepów i tam robię zakupy. Jeśli chodzi o bieliznę to preferuję sklep Gatta Mają na prawdę duży wybór bielizny klasycznej ,wyszczuplającej a będąc w ciąży kupiłam sobie bieliznę ciążową.
 

kook

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja swojej żonie często kupuje bieliznę na prezent w sieci, do zwykłego sklepu było by wstyd iść a online czemu by nie, najczęściej tutaj ekskluzywna.pl bo szybką wysyłke mają, a ja czasami zapominam o urodzinach i tego typu datach.
 
Do góry