Bielizna przez internet

A

angie12

Guest
Nie zgadzam się z przedmówcą. W sklepach internetowych można znaleźć bieliznę w bardziej przystępnych cenach i oryginalnych fasonach. Dla mnie to nie jest strata czasu, wolę sobie zamówić bieliznę przez internet, niż kupować w sklepach, gdzie marża jest tak duża, że automatycznie wszystkie produkty drożeją. Ostatnio miałam kilka takich przypadków. Poszłam do sklepu, a tam komplet bielizny po 200 zł, podczas gdy tej samej marki bieliznę, identyczny komplet znalazłam w sklepie internetowym za połowe tej ceny - róznica chyba duża!
 

ko3

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sklepy internetowe, są znacznie tańsze od sklepów tradycyjnych. Oprócz tego wybór jest znacznie większy, w zwykłym sklepie jest może 100 produktów a np. w sklepie Bieliznagp.pl do wyboru jest około 2,5 tys. produktów. Różnica jest chyba duża ;)
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Często kupuję bieliznę przez internet i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym była nie zadowolona. Najchętniej kupuje na koronka.pl, bo mają duży wybór i atrakcyjne ceny. Zresztą to po prostu wygoda- nie muszę snuć się po sklepach w poszukiwaniu potrzebnych fatałaszków
 
K

kinga_sc

Guest
Ja też kupuję przez internet.
Rozmiar jest zły to wymieniają na inny.
Czasami jest możliwość otwarcia przy kurierze i przymierzenia, od razu jak coś można odesłać.
Spotkałam się kilka razy z takim przypadkiem.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
A najlepiej przymierzać bieliznę w sklepach stacjonarnych,zobaczyć jaki mamy rozmiar i dopiero kupic ten sam fason w sklepie internetowym. Wtedy wychodzi o wiele taniej. Myślę że taka metoda ogledzin jest najlepsza.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Czasami jest możliwość otwarcia przy kurierze i przymierzenia, od razu jak coś można odesłać.
Spotkałam się kilka razy z takim przypadkiem.
:D no wiesz co hehe tak przy kurierze ;)
Teraz i ja się przekonałam - oszczędność czasu i pieniędzy.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja już nie raz kupowałam bieliznę przez internet. Na koronka.pl mają duży wybór, bardzo seksowną bieliznę i przede wszystkim rozmiarówkę. Naprawdę fajne kolekcje, zobaczcie sobie. Taka bielizna jest znacznie tańsza niż w sklepach, gdzie za stanik się płaci 200 złotych...Wolę przez internet.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja kupowałam na www.sklep-presto.pl. Mają tam dość duży wybór bielizny. Jeśli nie trafisz z doborem rozmiaru możesz zawsze wymienić lub zwrócić. Polecam :)
 
A

Alek06

Guest
W sumie jak tak patrze na bielizne w sklepie internetowym i takim "zwykłym" to w tym pierwszym jest mam wrazenie- zawsze lepszy i większy wybór.
Chociazby patrzac na ten sklep
http://www.sisi.pl
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A najlepiej przymierzać bieliznę w sklepach stacjonarnych,zobaczyć jaki mamy rozmiar i dopiero kupic ten sam fason w sklepie internetowym. Wtedy wychodzi o wiele taniej. Myślę że taka metoda ogledzin jest najlepsza.
Zgadzam się, też tak robię :) Zresztą w sklepach internetowych jest zawsze bardzo dużo różnych promocji i przecen na asortyment i opłaca się dlatego kupować. Tak jak np. teraz w sklepie koronka.pl jest specjalnie z okazji dnia kobiet przygotowana promocja i na cały asortyment sklepu jest 5% rabatu. A wybór jest bardzo duży, zresztą stworzyli też osobną kategorię 'dzień kobiet' gdzie jest świetna bielizna.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówczynią Angie. Sklepy internetowe mają mniejszą marżę i bardziej starają się, aby klient był zadowolony. Muszą mieć bardziej konkurencyjne ceny, gdyż inaczej nie miałyby szans ze sklepami stacjonarnymi. Ja już zrobiłam dość dużo zakupów przez internet. Mam już nawet sprawdzony sklep internetowy Presto. Kupuję tam ubrania i bieliznę. Jeśli mi nie pasuje rozmiar lub fason, zawsze mogę wrócić lub wymienić na jakiś inny model. Polecam.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Dziewczyny,czy kupowałyście coś w tym sklepie www.kinga.com.pl
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dziewczyny,czy kupowałyście coś w tym sklepie www.kinga.com.pl
no właśnie ja też się nad tą firmą zastanawiam, macie jakieś doświadczenia z nią związane?
w necie jest pełno dobrych opinii jeśli chodzi o nią, jednak zależałoby mi też na waszym zdaniu.
co myślicie np. o linii Las Vegas ? :D
 

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja kupuję w Oysho jeśli w sklepie normalnym, albo czasem w H&M a najczęsciej jednak przez net i korzystam z sisi.pl bo mają ogromy wybór i wygodną stronę do oglądania. mogę tam siedzieć godzinami tylko fundusze mi sie pozwalają na wszystkie szaleństwa na jakie bym chciała sobie pozwolić. cóż, muszę sobie hojnego Pana znaleźć :)
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
no właśnie ja też się nad tą firmą zastanawiam, macie jakieś doświadczenia z nią związane?
w necie jest pełno dobrych opinii jeśli chodzi o nią, jednak zależałoby mi też na waszym zdaniu.
co myślicie np. o linii Las Vegas ? :D
Ja co prawda nie kupowałam nic z Kingi,ale widać,że bielizna jest jakościowo dobra,ładne koronki,fasony.Ceny też niczego sobie.Świetna jest najnowsza kolekcja Las Vegas.Bardzo mi się podoba.Bardzo zgrabna i świetny materiał.Co wy sądzicie na ten temat?Podaję linka abyście mogły ocenić same:
http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,28
 
A

Alek06

Guest
Ja kupuję w Oysho jeśli w sklepie normalnym, albo czasem w H&M a najczęsciej jednak przez net i korzystam z sisi.pl bo mają ogromy wybór i wygodną stronę do oglądania. mogę tam siedzieć godzinami tylko fundusze mi sie pozwalają na wszystkie szaleństwa na jakie bym chciała sobie pozwolić. cóż, muszę sobie hojnego Pana znaleźć :)


Weszłam na sisi i powiem Wam ,ze bielizna jest fajna,ale nie jest tez droga.
No i maja peruki ,na które ja ostatnio bardzo choruje...
 

elektricgirl

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
fajny kalkulatorek rozmiarów mają na stronie kinga-raczej wpadek rozmiarowych dzięki temu raczej nie powinno być :) wpisuje sie swoje wymiary i już wyskakuje rozmiar. duży plus. ze swoich doświadczeń wiem ze rozmiar rozmiarowi nie równy np. czasami mam 80c czasem 85b w zależności od firmy
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
też mi się kalkulatorek podoba,a uważam, że kolekcja Las Vegas jest intrygująca :D
szczególnie nowości, które ukazują się na rynku :D
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czy są jakieś okazje, na które ubieracie specjalną bieliznę? dobieracie ją do bluzki? co myślicie o bokserkach i do tego wystające ramiączka? czy dobieracie przezroczyste? :D
 
Do góry