Bielizna przez internet

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja zawsze dobieram do stroju. do bluzek na ramiączka lub takich z odrytymi plecami noszę bardotki, pod spódnice i sukienki noszę damskie bokserki, pod odzież obcisłą dobieram bieliznę bardzo delikatną, która się nie odznacza...
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja też dobieram stanik do bluzki,do dopasowanej sukienki zakładam bieliznę bez szwów,żeby się nie odznaczała.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja się zgadzam z przedmówczynią. Sklepy internetowe stają się dużą konkurencją wobec sklepów stacjonarnych. Cechuje je zdecydowanie mniejsza marża. Jednak każdy klient podświadomie boi się zakupów przez internet. Dlatego też należy korzystać z usług sprawdzonych sklepów. Ja kupuję w sklepie internetowym Presto. Jest to nie tylko, podążając za ich nazwą, sklep sportowo - turystyczny, ale przede wszystkim dla mnie jest to sklep, w którym mogę kupić ładną, dobrej jakości bieliznę i ubrania.
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
zgadzam się, zakupy przez internet w dzisiejszych czasach to codzienność
większy wybór - choćby samej bielizny, tyle modeli, krojów co jedne to ładniejsze
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Jasne,że tak.Wybór większy niż w normalnym sklepie.Mnie podoba się sklep Kinga.com.pl.Bielizna jest naprawdę świetna,coś na co dzień i na ekstra okazję.Mają dobre jakościowo rzeczy,poza tym można wybrać koronki lub delikatne tkaniny,tiul czy satynę.Wszystko w zależności od gustu. :)
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jasne,że tak.Wybór większy niż w normalnym sklepie.Mnie podoba się sklep Kinga.com.pl.Bielizna jest naprawdę świetna,coś na co dzień i na ekstra okazję.Mają dobre jakościowo rzeczy,poza tym można wybrać koronki lub delikatne tkaniny,tiul czy satynę.Wszystko w zależności od gustu. :)
właśnie, na plus to to, że mają bogatą ofertę dopasowaną do gustu klientów
dbają o wybór, rozmiar idzie dopasować elegancko cóż chcieć więcej
nowa kolekcja mnie szczególnie zachwyca :D
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Jeśli chodzi o materiał z jakiego wykonana jest bielizna to jaki lubicie najbardziej?Koronki,satyna czy może bawełna?
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja też nie mam określonego typu materiału,ale lubię jakieś wstawki np.z koronki.No i ramiączka muszą być wygodne,troszkę szersze ta,żeby nie wbijały się w skórę na ramionach.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Satynę to tak średnio, chyba najwięcej mam z koronki - najlepiej się układają. A jak z kolorami? :)
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja lubię za równo klasyczne - biel i czerń, ale również kolorowe, zależy od tego co mam na sobie ;D
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Dla mnie szczególnie latem jest ważny kolor bielizny,nosi się cieniutkie bluzki więc nieraz odznacza się kolor.Jak dopasuję kolor stanika do bluzki to lepiej się czuję :)
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dla mnie szczególnie latem jest ważny kolor bielizny,nosi się cieniutkie bluzki więc nieraz odznacza się kolor.Jak dopasuję kolor stanika do bluzki to lepiej się czuję :)
dokładnie o to chodzi, przy dajmy na to błękitnej bluzce ramiączka koloru błękitnego/białego jak wystają nie wyglądają tak źle jakby np. wystające czerwone ;) hehe

a jak wyobrażacie sobie swoją ślubną bieliznę? :D
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja już po ślubie. W na samej imprezie miałam gładką bieliznę ale na noc poślubną zaszalałam z gorsetem. Zdjęcia robić nie będę ale mniej wiecej taki jak ten pierwszy. Ale że znalazłam jeszcze jeden ładny to pokazuje :D
http://www.osobliwa.pl/produkt-21350/Figi_Gracya_Wenecja.html
http://www.osobliwa.pl/produkt-9738/Gorset_Axami_V617.html
 

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam satynową, choć koronkę też, tylko czasami mnie drapie. a satynowa jest taka luksusowa i gładka i miła dla skóry. hmmm. lubię też taką bieliznę gdzie jest mało materiału a dużo paseczków-sznureczków :) minimalizm totalny!
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
No właśnie,niektóre koronki są sztywne i nieprzyjemne też mnie to denerwuje ale miłe i delikatne bardzo lubię.
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
co myślicie o tym by w prezencie dostawać bieliznę?
jesteście za czy przeciw takim podarkom ? :D
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
co myślicie o tym by w prezencie dostawać bieliznę?
jesteście za czy przeciw takim podarkom ? :D

Bardzo Za - tylko oczywiście zależy od kogo - od siostry, kochanego, przyjaciółki czy przyjaciela czemu nie. Od sensie od kogoś kto będzie znał mój gust:) Sama bardzo lubię kupować bieliznę na prezent.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Dla mnie jako faceta sklepy z bielizna to zbawienie, wszystko załatwiam za pomocą klikniecia myszki, mogę oglądnąc wszystkie modele itp. Nie marnuje czasu jak kiedys na chodzenie po sklepach, no i nie muszę oglądac sprzedawczyń które nie raz patrzały się na mnie jakbym był jakimś zboczeńcem.
Ostatni mój zakup był na walentynki oto co kupiłem żonie:

lady-romance

Co myślicie o tym drogie panie?
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
No,no fajny zestaw,żona na pewno się ucieszyła.Fajne jest to,że są faceci,którzy nie wstydzą się kupować bielizny dla swych ukochanych.Internetowe sklepy też uważam za świetny pomysł,znając rozmiar można kupić naprawdę piękną bieliznę,czasem dużo taniej i szybciej niż w tradycyjnym sklepie.
 
Do góry