Basen czy siłownia

K

Kulka83

Guest
basen rzezbi pupe tez:) a co jest wazniejsze niz ladna pupa na ladnej plazy:)?! macie jakies zestawy cwiczen na pupe?
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Hm...najlepsze to bedzie bieganie. Na silowni wzmocnisz miesnie i bez biegania po prostu bedziesz miala miesnie czyli nogi sie powieksza a po basenie...basen rozliznia, rowniez odchudza ale musialabys chodzic minimun 3 razy w tygodniu i plywac najlepiej zabka. Powodzenia :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To żabka lepsza niż kraul? Ja wolę żabką, ale myślałam, że kraul lepszy i męczyłam kraula zawsze...
 
M

Malina..xD

Guest
wolę siłownie ... x D

szczerze mówiąc na basenie mi trochę wstyd wyjść w samym stroju ! ;d
 

akira333

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
no regularne chodzenie na basen daje szybsze efekty, ale na siłowni można sobieładnie wymodelować sylwetkę- ja jestem za siłownią bo po basenie mam bardzo wysuszone włosy
 
K

Kulka83

Guest
hmmm ten blad w temacie strasznie razi ....niewazne najlepszy basen postanowione. jesli cwiczyc mamy duzo innych opcji rower juz jest cieplo skakanka jesli ktos ma dom lub wyrozumialych sasiadow cwiczenia www.schudnijmy.pl/cwiczenia albo kasety z cwicvzeniami tykle opcji do wyboru do koloru:)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Kulka z tego co wymieniłaś to wybieram basen i rower xD
A wogóle w klasie rzuciłyśmy z koleżanką hasło to połowa dziewczyn chce chodzić ...
No proszę proszę ;) A myślałyśmy że będziemy same ;)
 
K

Kulka83

Guest
zawsze tak jest jedna rzuca haslo reszta sie podlapuje ale tez nie wiesz ile pojdzie nie:)?a jak ci idzie?nic nie mowisz o sobie nie wiadomo czy sie odchudzasz czy chcesz prztyc:)
 
K

Kulka83

Guest
i bardzo dobrze jesli bedziesz regularnie chodzila pomysl o suplementacji jakiejs jak tez tak zrobilam ale dopiero jak sie zem sportem rozkrecilam.
 
M

Malina..xD

Guest
Malina ale jak jesteś w wodzie to Cię prawie nie widać ... Tylko najgorsze wejść i wyjść z tego basenu :]

yhy .. no własnie .
a jak wchodzisz albo wychodzisz to ludzie się patrzą .
a wtedy u mnie przynajmniej panika murowana :D
 
K

Kulka83

Guest
basen jest boski co? ja tez ide ale wieczorem z czystym sumieniem zeby spac:)
 
Do góry