barbi , lachony,plastiki itd.

Status
Zamknięty.

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Lolita nie odróżnia chłopaków od dziewczyn, nieźle :lol:

A ja radze sie z nią nie wdawać w dyskusje. Typowe plastiki nigdy nie przyznają komuś racji, nigdy do nich nie dotrze o co nam właściwie chodzi.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Chciałbym dodać do mojego poprzedniego posta, że robisz dużo skrótów, jak np. bd - będę, Cb - Ciebie (?).

Przepraszam za offtop, ale spostrzegłem to przy ostatnim poście lolity.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
SirCosmo !Jestem Twoim fanem xD. Pięknie to rozegrałeś w poście ;).

Lolitko droga,
Zaprzeczasz, że nie jestes typowym plastikiem, ale Twoje zachowanie równa się z ów osobnikiem. Twój komentarz w moim profilu zaskoczył mnie i wręcz obraził. Wyjechałaś do mnie jakbym Cię nawyzywał, czy nie wiem. Czytając go czułem jakbym rozmawiał z koleżanką z klasy (tak, taka typową lalunią która jest princes). Proszę więc byś przystopowała i nie wkręcała sobie, że jesteś ok, ze kazdy się Ciebie tu czepia, obraża. Zresztą Twoje zachowanie jest strasznie dziecinne i egoistyczne, np. mówisz, że jesteś inteligenta, ludzie którzy tak mówią kojarzą mi się z egoistami i samochwałami, czyli teraz popularnymi laleczkami.

I błagam! Nie pisz tą zafajdaną czcionką. Musisz się aż TAK BARDZO wyróżniać ... ? <_< Modzi, zróbcie coś z tym!

Pozdrawiam!

Hmm... to ciekawe, ale w zadnym poscie nie zaprzeczylam, ze jestem plasticiem, ale ich bronilam i nadal mam zamiar to robic. ;]
A czy ja napisalam, ze kazdy sie mnie czepia, obraza ??? Co Ci sie pomylilo, koles .

Tak, jestem egoistka i samochwala i popularna laleczka [!] I co z tego ??? Ciesze sie bardzo, odpowiada mi moj styl i nie mam zamiaru go zmieniac ;]

Tamta czcionka nie byla zafajdana ;P ^^
Ja bez kolorowej czcionki sie wyrozniam ;]
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Boże, chyba zaraz padnę. :lol:

Nie wiedziałem że tytuł Sir to dla dziewczynek. :bag:

Padam przed twoja mądrością.

I na tym koniec. Idź lepiej do łazienki wytapetować twarz i nie wracaj najlepiej stamtąd.

Tak czy inaczej nie prowadzę dyskusji z takimi osobami bo z ludźmi twego pokroju to tylko pyskówka możliwa.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Tak, bo widzisz mnie to bardzo kreci, ale niestety [!] juz nie bd tak pisac... nie chce dostac kolejnych ostrzezen .
Nie wierzę :mruga: :lol:

Casy Twojej babci juz dawno bezpowrotnie minely, dziewczynko ;]
W dzisiejszych"casach" też można żyć bez codziennego prostowania włosów :p

Twoje sugestie sa nie na miejscu . A to, ze tak o sobie mowie, to znaczy tylko, jak juz pisalam o mojej wysokiej samoocenie smile.gif
Ale może zastanów się czy nie jest ona zbyt wysoka?

Moje wypowiedzi sa inteligentne i ja nikomu nie musze tego udowadniac, po rozmowie ze mna kazdy to spostrzega.
Ciekawe, że ja jakoś tego nie spostrzegłam :lol:
No...
Chyba, że wypowiedzi tego typu świadczą o inteligencji:
wiesz, 'ksiezniczki' tak maja biggrin.gif
Zeby byc skroma musialabym sie wychowac w innym srodowisku, a tego juz sie nie da zmienic... ahhh te geny...
/swoją drogą człowiek zawsze może być skromny, choćby nie wiem skąd pochodził, więc nie wciskaj kitu :p /
A tak btw , to na jakiej postawie wy stwierdzacie, ze ja jestem 'plastic'??? Tylko i wylacznie na podstawie moich slow???
/a na jakiej innej podstawie mamy Cię niby oceniać? To jest forum. Na forum się pisze i wnioskuje różne rzeczy z wypowiedzi :p W niektórych przypadkach tzw. czytanie między wierszami ./
jesli bylyby dodatkowe opcje, to wtedy bylyby widoczne...
tak.. Każdy powinien się Tobie podporządkować. W końcu to ty rządzisz całym światem :|
prostowanie wlosow tez moze stac sie nalogiem,
Nałogi sie leczy...
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Moje wypowiedzi sa inteligentne i ja nikomu nie musze tego udowadniac, po rozmowie ze mna kazdy to spostrzega.
no chyba jednak będzie parę wyjątków.


A co do tej samooceny , jak ja lubię te "niepowtarzalne" i "jedyne w swoim rodzaju" cały problem w tym , że tych "niepowtarzalnych" są miliony , jesteś po prostu cząstką wielkiej masy podobnych dziewczyn , widać , że rodzice w dzieciństwie prawili zbyt wiele komplementów , a i tu okazuję się jeszcze jak niebezpieczne w przyszłości mogą być zabawy w księżniczkę. Z tą "księżniczką" to taki twój mały światek w którym się zamykasz przed innymi z nastawieniem "ja wiem lepiej , dlatego ,że wiem lepiej , niech spadają , w końcu jestem księżniczką , przynajmniej mama tak mówi"
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
A ja radze sie z nią nie wdawać w dyskusje. Typowe plastiki nigdy nie przyznają komuś racji, nigdy do nich nie dotrze o co nam właściwie chodzi.
Owszem, nigdy nie przyznam racji komus, kto jej nie ma [!] proste .


Chciałbym dodać do mojego poprzedniego posta, że robisz dużo skrótów, jak np. bd - będę, Cb - Ciebie (?).

Sorry, ale dlaczego nie moge robic skrotow?? Co?? regulamin zabrania ?? ;]

Boże, chyba zaraz padnę. laugh.gif

Nie wiedziałem że przydomek Sir to dla dziewczynek. bag.gif

Padam przed twoja mądrością.

To byla zwykla pomylka, nic wielkiego ;]

I na tym koniec. Idź lepiej do łazienki wytapetować twarz i nie wracaj najlepiej stamtąd.

Tak czy inaczej nie prowadzę dyskusji z takimi osobami bo z ludźmi twego pokroju to tylko pyskówka możliwa.

Wiesz, nie musze... juz dawno to zrobilam ;]
'Mego pokroju' ???
Dziekuje za komplement [!] :)
Noom, z pyskatymi, to tylko pyskowka ;]
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Kod:
Twoje sugestie sa nie na miejscu . A to, ze tak o sobie mowie, to znaczy tylko, jak juz pisalam o mojej wysokiej samoocenie 
Moje wypowiedzi sa inteligentne i ja nikomu nie musze tego udowadniac, po rozmowie ze mna kazdy to spostrzega.
Większość z nas spostrzegła co innego.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Hmm... to ciekawe, ale w zadnym poscie nie zaprzeczylam, ze jestem plasticiem, ale ich bronilam i nadal mam zamiar to robic. ;]
A czy ja napisalam, ze kazdy sie mnie czepia, obraza ??? Co Ci sie pomylilo, koles .

Tak, jestem egoistka i samochwala i popularna laleczka [!] I co z tego ??? Ciesze sie bardzo, odpowiada mi moj styl i nie mam zamiaru go zmieniac ;]

Tamta czcionka nie byla zafajdana ;P ^^
Ja bez kolorowej czcionki sie wyrozniam ;]

Mój ostatni post kierowany do CIEBIE, ponieważ mam dość Twojego pyskowania i głupich kłótni o g*wno.

1.Nie nazywaj mnie "koleś", bo raz, pokazujesz swoją plastikowość, uważam tak, bo typowe laleczki właśnie tak piszą/mówią, dwa, czuję się "obrażony" tym określeniem,
2.Nie mówię, żebyś się zmieniała. Spójrz zresztą na moją sygnaturę,
3.Twoja czcionka BYŁA zafajdana i za bardzo princes,
4.Wyróżniasz się smarkatym zachowaniem, tylko to zauważam, trzeba dodać jeszcze Twoją sygnaturę rodem z fotka.pl, wcześniej nie o to mi chodziło w komentarzu w profilu, ale skoro Ty to tak spostrzegłaś to masz :],
5.Po tym co napisałaś : "Tak, jestem egoistka i samochwala i popularna laleczka", nie mam ochoty z Tobą juz totalnie gadać, bo z ludźmi którzy chwalą się swoją głupotą nie ma o czym rozmawiać, takie teksty mnie odpychają ... :/

Pozdrawiam i obiecuję, że to mój ostatni post nie na główny temat :)

Po dodaniu posta zauważyłem kilka nowych. Co do Twojej wypowiedzi "o moja wielka princes", nie mówię, że skróty są zabronione, chodzi mi o to, że pokazujesz jakim jestes leniem i laleczką. Jeszcze napisz "K.C. mój missiacku" :]. Dobrze, że chociaż piszesz "weź", a nie "weśśśś".
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Ale może zastanów się czy nie jest ona zbyt wysoka?

Nie, nie jest [!]

tak.. Każdy powinien się Tobie podporządkować. W końcu to ty rządzisz całym światem :|

To Twoje slowa ;] ja tego nie powiedzialam .

CYTAT(lolita16 @ 10.10.2008, 15:51) *
Moje wypowiedzi sa inteligentne i ja nikomu nie musze tego udowadniac, po rozmowie ze mna kazdy to spostrzega.

no chyba jednak będzie parę wyjątków.
Kazdy ma prawo do obrony wlasnego zdania i Ty tego nie zmienisz [!]


A co do tej samooceny , jak ja lubię te "niepowtarzalne" i "jedyne w swoim rodzaju" cały problem w tym , że tych "niepowtarzalnych" są miliony , jesteś po prostu cząstką wielkiej masy podobnych dziewczyn , widać , że rodzice w dzieciństwie prawili zbyt wiele komplementów , a i tu okazuję się jeszcze jak niebezpieczne w przyszłości mogą być zabawy w księżniczkę. Z tą "księżniczką" to taki twój mały światek w którym się zamykasz przed innymi z nastawieniem "ja wiem lepiej , dlatego ,że wiem lepiej , niech spadają , w końcu jestem księżniczką , przynajmniej mama tak mówi"

Nie zamykam sie... mi i tak wszyscy przyznaja racje... nie maja wyboru... mam swietne oceny, jestem najlepsza w klasie , wiec mam podstawy, zeby tak sadzic. ;]
I moi rodzice nigdy nie prawili mi zbyt wiele komplementow, maja 'wazniejsze' sprawy na glowie niz 'coreczka', bo wiedza, ze ja nawet bez nich moge byc kims . ;]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
1. nick to pomylka i nie jestem debilka, chodzilo mi o cos innego, nie zrozumiales kontekstu
2. w koncu jestes modem, od tego jestes
3. a to juz nie moja wina, ze sa nieczytelne, ale wina admina... do niego miej pretensje


:p ;)

od tego postu każdy inny post jest bardziej pozbawiony inteligencji...
Mówisz, że jesteś mądra? Ciekawe w którym miejscu... Chyba tylko w szkole, gdzie dostajesz 5 za "ładnie wytapetowaną buzię"... Ja już w tym momencie po twoich postach w tym temacie mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteś mało inteligentną, pustą i zapatrzoną tylko w siebie dziewczyną taką jak pozostałe plastiki.
Z ciebie taka księżniczka jak ze mnie baletnica... Lecz się.

Coz... ja mam po prostu wysoka samoocene... jedni to maja, drudzy nie... mimo to, wole byc taka niz mialabym nie doceniac siebie samej ;]

Moje wypowiedzi sa inteligentne i ja nikomu nie musze tego udowadniac, po rozmowie ze mna kazdy to spostrzega.

1. Tak akurat widać, że masz wysoką samoocenę- "wyżej srasz niż dupę masz".
2. A uwierz mi, że twoje wypowiedzi nie są inteligentne. Tak rzeczywiście każdy spostrzega, jaka jesteś (mało)inteligentna... Zresztą jak chcesz dowodów to zaraz Anarchista lub Vard doda do tego tematu sondę z pytaniem czy jesteś inteligentna... Pewnie tylko ty zagłosujesz na "tak".
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nie, nie jest [!]
Ja mam całkowicie odmienne zdanie (zresztą chyba nie tylko ja).
mi i tak wszyscy przyznaja racje
Jakoś na tym forum nikt.
mam swietne oceny, jestem najlepsza w klasie
To jeszcze o niczym nie świadczy.
ze ja nawet bez nich moge byc kims . ;]
Każdy jest kimś.
Chyba, że dla Ciebie reszta ludzi jest bezwartościowa, bo tylko Ty się liczysz...

Też chyba nie będę już pisała w tym temacie (przynajmniej dokąd trwa tu taka dyskusja), bo widzę, że im bardziej staramy się "lolicie" (o matko xD ) przemówić do rozumu, tym większą ma ona frajdę..
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Po dodaniu posta zauważyłem kilka nowych. Co do Twojej wypowiedzi "o moja wielka princes", nie mówię, że skróty są zabronione, chodzi mi o to, że pokazujesz jakim jestes leniem i laleczką. Jeszcze napisz "K.C. mój missiacku" splash.gif. Dobrze, że chociaż piszesz "weź", a nie "weśśśś".

od tego postu każdy inny post jest bardziej pozbawiony inteligencji...
Mówisz, że jesteś mądra? Ciekawe w którym miejscu... Chyba tylko w szkole, gdzie dostajesz 5 za "ładnie wytapetowaną buzię"... Ja już w tym momencie po twoich postach w tym temacie mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteś mało inteligentną, pustą i zapatrzoną tylko w siebie dziewczyną taką jak pozostałe plastiki.
Z ciebie taka księżniczka jak ze mnie baletnica... Lecz się.

Jestescie po prostu zalosni [!] Tylko dlatego, ze sie wyrozniam mowicie, ze jestem glupia i pusta. A to swiadczy o was, a nie o mnie ;]
I ortografie, to ja mam w malym palcu, wiec nie ucz mnie jak sie pisze ;]

W mojej szkole nie dostaje sie 5 za piekna buzie, ale za wiedze Kotq, moje LO jest na 5 miejscu w rankingu krajowym, wiec jesli czegos nie wiesz, to po prostu tego nie mow... nie warto sie osmieszac ;]
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
chcesz :cenzura:a tę sondę ?
My jesteśmy żałośni? dziewczyno , z każdym kolejnym postem coraz bardziej się ośmieszasz.
A i lolito wybij sobie z głowy ten mit , że się wyróżniasz(no chyba , że chodzi ci o to forum) , jesteś tylko malutką częścią wielkiej tępej masy.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Jakoś na tym forum nikt
To tylko kwestia czasu ;]
A jesli juz tak bardzo sie czepiamy strezgolow, to Twoj nick (czyt. BusSsi_:* ) tez jakos do wyrafinowanych nie nalezy, wiec nie stawiaj sie, bo nie masz czym ;]

Też chyba nie będę już pisała w tym temacie (przynajmniej dokąd trwa tu taka dyskusja), bo widzę, że im bardziej staramy się "lolicie" (o matko xD ) przemówić do rozumu, tym większą ma ona frajdę..
Nie musisz, nikt Ci nie kaze... wolna wola .
'xD', to tylko 'sweeeettt dzieeeewczyyynkiii' pisza ;]

Tak mam frajde, bo to jest smieszne :D ;]

Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jestescie po prostu zalosni [!] Tylko dlatego, ze sie wyrozniam mowicie, ze jestem glupia i pusta. A to swiadczy o was, a nie o mnie ;]
I ortografie, to ja mam w malym palcu, wiec nie ucz mnie jak sie pisze ;]

W mojej szkole nie dostaje sie 5 za piekna buzie, ale za wiedze Kotq, moje LO jest na 5 miejscu w rankingu krajowym, wiec jesli czegos nie wiesz, to po prostu tego nie mow... nie warto sie osmieszac ;]

Kolejny dowód na brak logicznego i inteligentnego przejawu myślenia... Nie jestem duchem świętym żeby wiedzieć do jakiej szkoły chodzisz... Po poziomie twoich wypowiedzi wydawało mi się, że jesteś uczennicą podstawówki.


Jestescie po prostu zalosni [!] Tylko dlatego, ze sie wyrozniam mowicie, ze jestem glupia i pusta. A to swiadczy o was, a nie o mnie ;]
I ortografie, to ja mam w malym palcu, wiec nie ucz mnie jak sie pisze ;]

W mojej szkole nie dostaje sie 5 za piekna buzie, ale za wiedze Kotq, moje LO jest na 5 miejscu w rankingu krajowym, wiec jesli czegos nie wiesz, to po prostu tego nie mow... nie warto sie osmieszac ;]

Kolejny dowód na brak logicznego i inteligentnego przejawu myślenia... Nie jestem duchem świętym żeby wiedzieć do jakiej szkoły chodzisz... Po poziomie twoich wypowiedzi wydawało mi się, że jesteś uczennicą podstawówki.
Co do nauki- wiele rzeczy można wykuć na pamięć... A pamięc to nie to samo co intelignecja
 
Status
Zamknięty.
Do góry