barbi , lachony,plastiki itd.

Status
Zamknięty.

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Ja się podpiszę pod tym, że nie wszystkie 'plastici' są puste w środku. W ogóle może każdy inaczej może oceniać słowo 'plastic'.... ja mogę nazwać tak osobę, która: pije i pali, mówi, że się już uzależniła i musi po szkole pójść na piwo... nie uczy się w ogóle, bo po co, chodzi na 'melanże' co sobotę, i oczywiście sam sposób bycia i mówienia, który sprowadza się do gadania o imprezach itp. Kim dla Was są 'plastici'?
Osobiście znam dziewczynę, która pije od czasu do czasu, czasem na imprezę pójdzie, ale miała średnią powyżej 5.0, jest laureatką z polskiego i z geografii, więc nie każdy kto ubiera się modnie, pije, zawsze musi być 'platiciem'.
Ja też mam swój punkt oceny... nie mogę powiedzieć, że jestem obiektywna.
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Tak mi się przypomniała jedna rzecz z zajęć z psychiatrii:
"Kwiecista mowa, mówienie z pasją, oraz totalne bezguście,
to bardzo częste objawy stanów maniakalnych."
Ale już przepraszam za ot

A co do Barbie, Kenów itp.,to uważam, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia.
Lolita jest nastawiona bardzo bojowo, co widzę udzielilo się sporej części tutaj zebranych,
a nic z tych rzeczy nie jest dobre dla konstruktywnej debaty.
Pozdrawiam
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ta sonda jest idealnym przykładem potwierdzającym powiedzenie "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". Spójrzcie tylko jaki bajzel tu się zrobił, przez jedną głupią forumowiczkę z przerostem ambicji (kto wie, czy czasem nie jest po prostu zwykłą napinaczką). Ta sonda moim zdaniem jest kompromitacją na całej linii. Ale nie dla lolity, a dla tego kto ją zakładał i tych, którzy w niej odpowiadali. Przykro mi, ale raportuję ten temat moderatorowi.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
2. Dziwi mnie to, że taka mądra dziewczyna jak Ty - wnioskuję po tym co napisałaś o swoim szkolnym życiu, zachowuje się jak typowa głupia lala. Nawet nie wiesz ile byś zyskała dzięki zmienieniu podejścia do ludzi i życia (moja sygnatura tu nie wchodzi w grę!). Szczególnie większy szacunek byś miała.
Nie sadze, aby inni ludzie oceniali mnie na podstawie mojego ubioru czy make-up'u (oczywiscie oprocz was tutaj ).
Jestem szanowana i na pewno nie tylko ze wzgledu na to, kim sa moi rodzice, ale na moja osobowosc... po przeczytaniu kilku moich postow potrafiliscie powiedziec o mnie wiecej niz moi znajomi przez 17 lat... Gratuluje i Dziekuje ;]

Małe spostrzeżenie,
Ten temat nabije więcej postów przez tydzień niż jakikolwiek inny przez rok. Chyba, że nasza Pani przestanie fikać i pyskować.
Masz racje, ale wy mnie do tego zmuszacie, bo ja nie pozwole sie obrazac byle komu, ja przynajmniej w calej mojej 'glupocie' mam na tyle klasy, ze nikogo publicznie nie obrazam i nie zamierzam ;]

Przeczytajcie dokladnie wypowiedz Stuq'a , jest ona jak najbardziej obiektywna .
Mogliscie sobie darowac ta sonde, jest to tylko z waszej strony przejaw egoizmu i skrajnej wyzszosci, a podobno nie jestescie tacy jak ja ;]
Sami negujecie znaczenie swoich wypowiedzi, a ja przynajmniej sie do tego przyznaje ;]

no niestety była o tym dyskusja miedzy half i globalmodami i nie możemy jednak banować za głupotę biggrin.gif a szkoda.

Ten komentarz byl zbedny, pozostale takze i kazdy inny sarkazm, kpiny czy ironie tez .

A co do Barbie, Kenów itp.,to uważam, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia.
Lolita jest nastawiona bardzo bojowo, co widzę udzielilo się sporej części tutaj zebranych,
a nic z tych rzeczy nie jest dobre dla konstruktywnej debaty.
Zgadzam sie (widzicie? zgadzam sie , przyznaje komus racje ... )

<zauważyła temat sondy>

blink.gif

<spadła z krzesła>
Ten komentarz tez jest jak najbardziej zbedny .;]
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
(...) jedną głupią forumowiczkę z przerostem ambicji (kto wie, czy czasem nie jest po prostu zwykłą napinaczką). Ta sonda moim zdaniem jest kompromitacją na całej linii. Ale nie dla lolity, a dla tego kto ją zakładał i tych, którzy w niej odpowiadali. Przykro mi, ale raportuję ten temat moderatorowi.

Znowu ktos mnie obraza, i wg mnie bezpodstawnie i nie jestem zadna napinaczka ;]
Ale przynajmniej ktos sie w pewnym sensie zgodzil ze mna :) Dziekuje ;]

Tak samo jak wszystkie twoje posty w tym temacie, które nie wnoszą niczego wartościowego.

Nie tylko moje...^^ ale ja przynajmniej sie do tego przyznaje w przeciwienstwie do innych ;]

I to nie ja glosowalam w sondzie na tak, nie mam zamiaru brac udzialu w czyms takim i znizac sie do poziomu tego, kto ja zalozyl.
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Ja głosowałam na 'tak'.
Uważam, że nie ma głupich pytań, mogą być co najwyżej głupie odpowiedzi,
a w sondzie, gdzie mam do wyboru tylko 'tak' or 'nie',
to dużego pola do popisu nie mam.
I jakby ktoś się pytał 'dlaczego?', to zostawiam to do własnego rozrachunku.
Najchętniej wybrałabym, możliwość gdzieś pomiędzy 'tak/nie'.
Bo nie twierdzę, że są to posty kompletnie głupie,
bo nie ma też takich ludzi, ale nie lubię poniżania.
Co oponenci Lolity również stosują.

Rozumiem, że teraz znalazł się Żyd do bicia i można go sponiewierać,
ale ludzie w skrajnych stanach tracą możliwość normalnego myślenia.
A dziwimy się, że sejm przypomina cyrk.
A tutaj co mamy?

Pozdrawiam
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Pomafi jak to fajnie napisane, ten Twój post ^^ Więcej takich ludzi na forum :p
A co do tematu, to każdy jest jaki jest, ma swoje wartości i gusty, a o tym się nie dyskutuje :p ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry