barbi , lachony,plastiki itd.

Status
Zamknięty.

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
No to jak pojawiła się jakaś barbi ...

Droga koleżanko z forum lolita16 po:
1. Mądra to nie to samo co inteligentna.
2. Ten twój kolega to nie typ "Kena" a raczej typ pedałka...
3. Tu nie chodzi o wygląd, lecz o charakter, no i może o fakt, że większość ślepo podąża za modą... Pewnie teraz i ty chodzisz w arafatce- bo na to ostatnio jest moda... A 2 lata temu wyśmiewałaś osoby noszące arafaty...

Dziekuje za okreslenie 'jakas barbie' ...
Moj kolega nie jest pedalkiem . ^^
I skad wiesz, ze wysmiewalam osoby noszace arafatki??? Wcale nie .



Lolitka zmień kolor czcionki. To też pewnie należy do stylu bycia barbie.
A co?? zazdroscisz mi koloru??? I lolitka mow do swojej dziewczyny, a nie do mnie . ;]
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Dziekuje za okreslenie 'jakas barbie' ...
Moj kolega nie jest pedalkiem . ^^
I skad wiesz, ze wysmiewalam osoby noszace arafatki??? Wcale nie .




A co?? zazdroscisz mi koloru??? I lolitka mow do swojej dziewczyny, a nie do mnie . ;]
Nie zazdroszczę. Po prostu obniżasz czytelność (w sensie strickte technicznym) forum. Wybacz miało być lolita. A do swojej dziewczyny bym tak nie powiedział, bo ja zdaje sobie sprawę co oznacza to słowo. BTW. Nie kręcą mnie 12latki.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
lolita mowisz ze nie wszystkie "barbie" sa puste..ale sama sie na taka kreujesz....

jak cie moderator upomina to zmien kolr czcionki....czyzbys sie chciala wyrozniac?

za skromna nie jestes..no ale rozumiem..masz taka "piekna buzie".... :bag:
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1

ale co ja na to poradze, jesli tak wygladam, to przeciez nie moja wina, ze mam piekna buzke i ubieram sie modnie,
.
haha, no to dobre , słuchaj lolita(no nick wiele sugeruje) tu wcale nie chodzi o duże oczy , czy kształtne usta, po prostu ubieranie się jak przeciętna kurtyzana nie jest czymś na miejscu i przez (nie?)normalnych ludzi nie jest postrzegane pozytywnie.

ale co ja na to poradze, jesli tak wygladam, to przeciez nie moja wina
.
Jak to :cenzura:a co na to poradzi? myślisz , że jak dziewczyna jest ładna to od razu musi być plastikiem , bo jak nie plastik to już brzydka? otóż mylisz się moja droga , ogromnie się mylisz. Wiele urodziwych dziewczyn potrafi podkreślić swoją urodę w inny sposób i są dużo bardziej pociągające. Co to bravo robi z ludzi :bag: Wystarczy ,że byś położyła ze 2kg tynku mniej na twarz i ubrała się inaczej niż kurtyzana z domu rozkoszy i już ludzie nie nazywali by cię plastikiem , dziwne co nie? :cenzura:a czary? nie to taka rada.


a co do make-up'u to przeciez trzeba dbac o siebie i to jest calkiem normalne.
.
Tapetuje się ściany , nie twarz :bag:
rozumiem lekkie podkreślenie oczu i inne takie rzeczy , w końcu to kobiece , ale trzeba znać ten złoty środek. Niektóre plastiki mają twarz jak z porcelany , lub takie , że aż chce się wsadzić palec w twarz i sprawdzić jak głęboko się zanurzy.


I w wiekszosci przypadkow 'barbie girl' sa bardzo madre, .
taaa właśnie widzę ich poziom , między innymi u mnie w klasie , zresztą wystarczy wejść na pierwszego lepszego ŚwwiTaśnegO PhoTobLogassska i już ma się jakiś pogląd , resztę dopełnia przebywanie z nimi co dzień po 7h


Na mnie koledzy zawsze mowia 'lala', ale wiem, ze to nie jest nacechowane negatywnie.
.
Takie tytuły jak "dupa" , "foczka","niunia" , "lolitka" też są niezłe co nie?


A co do chlopcow, to znam wielu, ktorzy chodza w rurkach, obcislych koszulkach, jeden nawet wlosy do szkoly robi sobie na lakierze i nosi wszystkie kosmetyki, ktorych uzywa, aby moc poprawiac sie w szkole, kiedy cos mu sie zepsuje, mimo to jest bardzo fajny i nie nazwalabym go typowym 'Kenem' .

Akurat do spodni nie ma się co przyczepiać , sam nosze ciasne jeansy. A co do tego metroseksualisty to brak słów , noszenie włosów na lakier , a tym bardziej noszenie kosmetyków do szkoły to całkowity zanik męskości. Pewnie jeszcze nogi depiluje i strach pomyśleć co jeszcze robi.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
anarchista nic dodac, nic ujac...


acha w sumie moge czyms dorzucic: dla kazdej barbie ken bedzie inteligentny...w koncu sa z jedej paki...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Można się modnie ubrać, zrobić makijaż i nie wyglądać jak barbie.Tylko to trzeba zrobić z wyczuciem i mieć trochę gustu.Nie tylko ślepo skopiować to co się widziało w gazecie (nawet jak to wogole nie pasuje),ale też dodać (w dosłownym znaczeniu raczej ująć :D) coś od siebie.I to odróżnia kobietę zadbaną od blachary, używa mozgu w kreowaniu swojego wizwerunku.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ale fajny temacik. :)
Z zasady staram się szanować ludzi. Jednak jak widzę taką 'barbie' i słyszę wypowiedź to... :bije: :daibel2: Oczywiście, od każdej zasady są wyjątki. Tak więc i wśród barbic znajdzie się inteligentna, oczytana i elokwentna, z którą można porozmawiać nie tylko o full wypas kosmetykach git. ;)
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
Oo.... RoOshoFFiAsTy temat xD.

Pogwałcenie dobrego smaku. Zero wyrafinowanego gustu. A o ironio, zawsze na takich ludzi muszę wpadać, notabene, nie chcę! Wszystko, co błyszczy, brzdęka, razi w oczy, świeci, poraża blaskiem et cetera, et cetera, po prostu mnie zniechęca. Nie wiem, czy tak trudno zrozumieć, że można być atrakcyjnym bez spódniczki zero, dekoltu max, nieskończoną ilością megaton pudru, kilkoma litrami tuszu do rzęs, czy tam szminki kapiącej z ust. Albo jestem za tępa by to pojąć, albo po prostu nie nadaję się by stawać twarzą w twarz ze słowem 'TANDETA'.

Dość różowych prostownic w szkole -.- !
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Byłam kiedyś świadkiem rozmowy w autobusie pomiędzy barbie i jej koleżanką.Ta pierwsza miała propozycję 2-3 dni pod namiot.
Barbie- nie mogę jechać pod namiot, to nie warunki dla mnie
koleżanka- ale przecież na polu namiotowym jest sa na pewno prysznice
Barbie- Ale ja sobie włosów nie wyprostuje
koleżanka- przez dwa dni chyba wytrzymasz
Barbie-nie, no właśnie nie wytrzymam!!!!
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
maharet1092 napisał/a:
Byłam kiedyś świadkiem rozmowy w autobusie pomiędzy barbie i jej koleżanką.Ta pierwsza miała propozycję 2-3 dni pod namiot.
Barbie- nie mogę jechać pod namiot, to nie warunki dla mnie
koleżanka- ale przecież na polu namiotowym jest sa na pewno prysznice
Barbie- Ale ja sobie włosów nie wyprostuje
koleżanka- przez dwa dni chyba wytrzymasz
Barbie-nie, no właśnie nie wytrzymam!!!!

Dziwne,z e nie wspomniała nic o paznokciach, komarach i dymie z ogniska. :bag:
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Byłam kiedyś świadkiem rozmowy w autobusie pomiędzy barbie i jej koleżanką.Ta pierwsza miała propozycję 2-3 dni pod namiot.
Barbie- nie mogę jechać pod namiot, to nie warunki dla mnie
koleżanka- ale przecież na polu namiotowym jest sa na pewno prysznice
Barbie- Ale ja sobie włosów nie wyprostuje
koleżanka- przez dwa dni chyba wytrzymasz
Barbie-nie, no właśnie nie wytrzymam!!!!
Ciężki dowcip. Uśmiałem się na maksa. Pewnie jeszcze nie będzie miała półki na kosmetyki, bibeloty etc.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Wybacz miało być lolita. A do swojej dziewczyny bym tak nie powiedział, bo ja zdaje sobie sprawę co oznacza to słowo. BTW. Nie kręcą mnie 12latki.

smieszne wiesz?? sugerujesz, ze mam 12 lat?? i po nicku nie ocenia sie ludzi ...

lolita mowisz ze nie wszystkie "barbie" sa puste..ale sama sie na taka kreujesz....

jak cie moderator upomina to zmien kolr czcionki....czyzbys sie chciala wyrozniac?

za skromna nie jestes..no ale rozumiem..masz taka "piekna buzie".... bag.gif

Ja sie kreuje na pusta barbie??? Nie wiedzialam, ale dzieki za info ;)
Wiesz... ja nie musze pisac kolorami, zeby sie wyrozniac :D
Zeby byc skroma musialabym sie wychowac w innym srodowisku, a tego juz sie nie da zmienic... ahhh te geny...
Sarkazm jest tutaj niepotrzebny , nie wiesz, jak wygladam wiec nie neguj moich slow .


Takie tytuły jak "dupa" , "foczka","niunia" , "lolitka" też są niezłe co nie?

Dup i foczek nie lubie, ale nunie, lale i lolitki moga zostac . ;]

haha, no to dobre , słuchaj lolita(no nick wiele sugeruje) tu wcale nie chodzi o duże oczy , czy kształtne usta, po prostu ubieranie się jak przeciętna kurtyzana nie jest czymś na miejscu i przez (nie?)normalnych ludzi nie jest postrzegane pozytywnie.

Nick wiele sugeruje tylko tym, ktorzy tego chca ;] A skad wiesz, ze ja sie ubieram jak kurtyzana??? A chocby nawet, to moze mi sie ten styl podoba??? i co? zabronisz mi?? ;>


Jak to :cenzura:a co na to poradzi? myślisz , że jak dziewczyna jest ładna to od razu musi być plastikiem , bo jak nie plastik to już brzydka? otóż mylisz się moja droga , ogromnie się mylisz. Wiele urodziwych dziewczyn potrafi podkreślić swoją urodę w inny sposób i są dużo bardziej pociągające. Co to bravo robi z ludzi bag.gif Wystarczy ,że byś położyła ze 2kg tynku mniej na twarz i ubrała się inaczej niż kurtyzana z domu rozkoszy i już ludzie nie nazywali by cię plastikiem , dziwne co nie? :cenzura:a czary? nie to taka rada.

Dzisiaj wiekszosc dziewczyn robi codziennie make-up i to jest norma i nic dziwnego.
Nie czytam brava, bo to pismo dla bezmozgowcow.
A tak btw , to na jakiej postawie wy stwierdzacie, ze ja jestem 'plastic'??? Tylko i wylacznie na podstawie moich slow???
I nie potrzebuje rad ;]

taaa właśnie widzę ich poziom , między innymi u mnie w klasie , zresztą wystarczy wejść na pierwszego lepszego ŚwwiTaśnegO PhoTobLogassska i już ma się jakiś pogląd , resztę dopełnia przebywanie z nimi co dzień po 7h

Nie mam Swiiiitaaaasssneeegoooo Phhooootttttoooobloooogaaasssssssskaaaaaaa [!] i miec nie zamierzam

acha w sumie moge czyms dorzucic: dla kazdej barbie ken bedzie inteligentny...w koncu sa z jedej paki..

Dobrze, ze mi powiedzialas, bo nigdy bym na to nie wpadla... w koncu jestem 'plastic' ;]


Blysk nie zawsze oznacza tandete, ale oczywiscie zawsze znajda sie ludzie, ktorzy nie potrafia tego docenic i za wszelka cene bd probowali udowodnic, ze maja racje . Coz... zycie, to nieustanna walka ...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dziekuje za okreslenie 'jakas barbie' ...
Moj kolega nie jest pedalkiem . ^^
I skad wiesz, ze wysmiewalam osoby noszace arafatki??? Wcale nie .




A co?? zazdroscisz mi koloru??? I lolitka mow do swojej dziewczyny, a nie do mnie . ;]
ostrzeżenie z 3 rzeczy:
1: debilizm. jak śmiesz mówić żeby nie nazywać Cię lolitą skoro taki masz nick?
2: wkurzenie moda. upomniana przez kolege nie stosujesz się do rad, więc wkurza mnie to że jeszcze i ja się muszę męczyć
3: pisanie nieczytelnych postów poprzez NADMIERNE używanie kolorów, które są nieczytelne na pewnych skinach na forum
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Byłam kiedyś świadkiem rozmowy w autobusie pomiędzy barbie i jej koleżanką.Ta pierwsza miała propozycję 2-3 dni pod namiot.
Barbie- nie mogę jechać pod namiot, to nie warunki dla mnie
koleżanka- ale przecież na polu namiotowym jest sa na pewno prysznice
Barbie- Ale ja sobie włosów nie wyprostuje
koleżanka- przez dwa dni chyba wytrzymasz
Barbie-nie, no właśnie nie wytrzymam!!!!


No sorry, ale bylam raz pod namiotem i tam sa naprawde spartanskie warunki... nikomu nie polecam
I nie musicie sie wysmiewac z tej laski, prostowanie wlosow tez moze stac sie nalogiem, jesli robi sie to codziennie, to jest zupelnie normalne.
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
A skad wiesz, ze ja sie ubieram jak kurtyzana??? A chocby nawet, to moze mi sie ten styl podoba??? i co? zabronisz mi?? ;>

No i co? ZABRONISZ JEJ?

xD omg. xD

Blysk nie zawsze oznacza tandete, ale oczywiscie zawsze znajda sie ludzie, ktorzy nie potrafia tego docenic i za wszelka cene bd probowali udowodnic, ze maja racje . Coz... zycie, to nieustanna walka ...

Nie mówiłam o samym błysku, mówiłam dokładnie o błysku z: brzęczeniem, rażeniem w oczy, świeceniem, porażaniem blaskiem et cetera, et cetera w nadmiernej ilości.

Przegięcie...
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
ostrzeżenie z 3 rzeczy:
1: debilizm. jak śmiesz mówić żeby nie nazywać Cię lolitą skoro taki masz nick?
2: wkurzenie moda. upomniana przez kolege nie stosujesz się do rad, więc wkurza mnie to że jeszcze i ja się muszę męczyć
3: pisanie nieczytelnych postów poprzez NADMIERNE używanie kolorów, które są nieczytelne na pewnych skinach na forum

1. nick to pomylka i nie jestem debilka, chodzilo mi o cos innego, nie zrozumiales kontekstu
2. w koncu jestes modem, od tego jestes
3. a to juz nie moja wina, ze sa nieczytelne, ale wina admina... do niego miej pretensje


:p ;)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
Ja sie kreuje na pusta barbie??? Nie wiedzialam, ale dzieki za info
Wiesz... ja nie musze pisac kolorami, zeby sie wyrozniac
Zeby byc skroma musialabym sie wychowac w innym srodowisku, a tego juz sie nie da zmienic... ahhh te geny...
Sarkazm jest tutaj niepotrzebny , nie wiesz, jak wygladam wiec nie neguj moich slow .


co zdanie to sobie przeczysz...

nie musisz pisac kolorami...to po co robisz?
tak...ach te geny....skromna jestes, nie ma co..
nie wiem jak wygladasz ale doskonale mi to nakreslilas mowiac ze masz ladna buzie i figure...



w jaki sposob admin moze byc winny ze twoje posty sa nieczytelne???? teraz to juz naprawde pokazalas jaka jestes "yntelygentna.."
 
Status
Zamknięty.
Do góry