14 lat i seks ?

predziu1910

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
To rzeczywiście przesada..widać ten chłopak nie ogarnięty jak tak bardzo chciał sie rozładować to mógł przy swierszczyku ręke wyrobić, a pózniej pokazują w TV 13 latka w ciązy, rozumiem 15-16 ale 14 to duzo za mało, to dziecko jeszcze.
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to indywidualna sprawa. Dla jednych w sam raz, dla innych za mało. Ja miałam niecałe 15 lat. I czułam sie gotowa. Zabezpieczylismy się i to bylo cudowne doswidaczenie z czlowiekiem ktorego kochalam. W tamtym czasie bralam tabletki. A dodatkowo jeszcze uzylismy gumek. W kazdym razie nie powinno sie potepiac nastolatek za wiek inicjacji.
 

czekoooladkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja tez mam teraz 15 lat i znam wiele dziewczyn, które mają już swój pierwszy raz za sobą. Niektóre były bardziej uświadomione i psychicznie gotowe, inne mniej. Ale to jest indywidualna sprawa. Są dziewczyny, które już sporo w życiu przeszły, a niektóre to jeszcze dzieci, siedzące w domu i oglądające telewizje czy uczące się. Fakt, takie dziewczyny nie są zdolne do wychowania dziecka, w większości, ale nie są to aż takie dzieci... już bez przesady! Rodzice by mieli najwiekszy kłopot, ale też dziewczyna będzie musiała sie liczyć z niemiłymi komentarzami i opinią. Ja jestem dziewica i jest mi z tym dobrze ;)dużo o tym sie naczytałam w tych mądrzejszych źródłach niż Brravo gdzie tematem głównym jest " kochałam sie z chlopakiem, czy to prawda, że za pierwszysm razem nie mogłam zajść w ciąze?" albo "mój penis mi nie staje" Nie mówie wcale że jestem taka święta. Narazie nie żałuje niczego, co w życiu zrobiłam i myślę, że to się nie zmieni. A jeżeli chodzi o ta laskę co bzykała się jak miała 14 lat, cóż powiem wam, że wiele jest takich.. i w dzisiejszych czasach zdarza sie to coraz częsciej. Ale jeżeli spojrzeć od strony fizycznej, to kiedyś dziewczyny zaczynały miesiączkować kiedy miały 16 a nawet 17 lat, a teraz dolna granica to chyba 8 czy 9... to jest już różnica. Ja dostałam jak byłam w 5 klasie o ile pamiętam;p jakoś nigdy nie uważałam tego jako szczególne osiągnięcie haha^ tak poprostu było. Wiec nie oceniajcie dziewczyny po jednym zdaniu, jakie napisała jej koleżanka. Kto wie jaki jest dla niej ten koleś, widocznie laska nie jest aż takim dzieckiem fizycznie i psychicznie, skoro ma chłopa o 3 lata starszego. jakby się jak dziecko zachowywała to chlopak by się takiej nie trzymał. Teraz pewnie bedzie 100 komentarzy " to dziecko i tyle" heh ja mam z tym na codzień doczynienia... zdąrzyłam sie przyzwyczaić i jak sie dowiaduje, że np moja kolezanka spała z kims tam , to nie robi to na mnie już takiego wrażenia.
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
LoL!!!! w szoku jestem...
Nie wyobrażam sobie tego ;)
Mysle że nie powinna byla tego robić a mimo to to jednak no skoro była gotowa (jesli wogóle wie co to znaczy i jest skłonna ponieśc tego ewentualne konsekwencje) no to dlaczego nie.
Każdy człowiek jest inny ale mi to wtedy seks nie w glowie był WoW
 

ruphee

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
14 lat !!!!
Ani psychika , ani ciało nie jest jeszcze gotowe..!
widocznie edukacja w kwestiach seksu u niej leży..
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Sądzę, że jeśli młodzi ludzie będą uświadamiani w kwestiach zabezpieczenia się, ryzyka, możliwych chorób itd, to dlaczego mają nie rozpocząć współżycia nawet mając 15 lat??!! Ciało jest gotowe (z medycznego punktu widzenia), a psychika.. no cóż jeśli ktoś się czuję gotowy... to dlaczego nie. Wazne tylko, zeby się zabezpieczał i tu duża rola szkoły i rodziców.
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
14lat to mało.

Moim zdaniem odrobine za mało...
Bo rozpoczynając współżycie trzeba być świadomym konsekwencji i tego,że na 100% żadna metoda nie działa.
Ale to już sprawa indywidualna każdego człowieka.
Grunt to zdawać sobie sprawę z ryzyka,konsekwencji.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Moja dobra kolezanka zaszla w ciaze jak miala 15 lat.... I napewno to bylo za wczesnie dla niej i dla reszty jej rodziny... Ale jak sama teraz przyznaje wtedy byla za glupia zeby rozumiec jakie to niesie ze soba konsekwencje... Bo miala w glowie jeszcze piaskownice a nie powazne dorosle zycie.... Wiec nie ma sie do czego spieszyc....
 

aniol33

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
:mruga: za młoda 14 lat to dziecko , dziecko i jeszcze raz dziecko Znam laske ,która miala tyle lat jak zaszla w ciąże ( wyobrażcie sobie :szkoła , rodzice , chłopak, kumple to musiał być koszmar ) Do wszystkich 14-latek kobietki poczekajcie z tą fizyczną stroną miłości !
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
Uprawianie seksu z osobą która nie skończyła 16 roku życia jest przestępstwem nawet jeśli ta osoba zgodzi sie na związek seksualny. 14 lat stanowczo za mało tak jak piszcie to jeszcze dziecko.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Moja znajoma prowadzi bloga i ostatnio na maila dostałą coś takiego:

Może się będziesz śmiała ale ja nie wiem jak się robi dziecko z męszczyzną...
Powiedz mi to bo oni mówią pełnymi nazwami...
Powiedz mi to po polsku...
--
Gosia lat 12"

I do kogo później mieć pretensję? Do rodziców? Nauczycieli? Czy może do takiego dzieciaka?
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze takie dzieciaki maja w malym paluszku polowe Kamasutry (teoretycznie) ale nie maja zielonego pojecia w jaki sposob dochodzi do zaplodnienia.
Ja cala wine zwalam na rodzicow.Bo jezeli sie ma dziecko to jest sie odpowiedzialnym za jego wychowanie.Za uswiadomienie mu co moze byc dla niego zle a co moze byc dobre.Jak sie zla wystrzegac, w tym takze przypadkowej i niechcianej ciazy.
 

Rondziu

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
ciężko powiedzieć tutaj o odpowiedzialności wg. mnie nie powinna tego robić 14 lat to okres chodzenia za rączke nic więcej -.- ewentualnie jakies pocalunki ;s

Za Wczesnie
 

asia580

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
:):):))))
Co się teraz dzieje z tą młodzieżą. nie mówie ze ja jestem wielce dorosla ale kiedy mialam 14 lat nie myslalam o seksie a teraz to co rusz sie slyszy ze coraz to mlodsze dziewczyny zaczynaja wspolzycie. ciekawi mnie tylko czy rozpoczynajac wspolzycie licza sie z jego konsekwencjami?? pewnie nie i tylko na tym cierpialby ich dzieci ktore poprostu bylyby z wpadki i pewnie zostałyby oddane
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Tylko o jakich konsekwencjach tu mowa i dla kogo?
Bo taki za przeproszeniem 14letni dzieciak to ani nie pójdzie na swój garnuszek ani nie pójdzie pracować.
To dziadkowie poniosą konsekwencję bo to oni będą łożyć na córkę i na wnuka i to dziadkowie będą wnuka niańczyć bo córka musi szkołe skończyć.
Dobre mi te konsekwencję...
 

natalia_88

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Konin
Kobieta powinna się szanować!!! Mam 20 lat i dopiero teraz zaczęłam kochać się z moim mężczyzną :) Nie żałuję tego! :) Mój chłopak jest osobą na której mi bardzo zależy i wiem, że Jemu też. Myślę, że docenia to, że czekałam tak długo aby "to zrobić" z odpowiedniom mi osobą i że to właśnie z NIM... Jeśli kobieta się szanuje to inni ją szanują i nie ma później problemów z "głupimi tekstami kolegów" którzy ją (za przeproszeniem) pukali ;P
 
Do góry