Zwolnienie Z W-f

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Jak powiesz nauczycielowi czy lekarzowi?
Bo elkarz na zakwasy to ci zwolnienia nie da :]
I dla nauczyciela tez to nie powinno być usprawiedliwienie. Zakwasy się ma właśnie od niecwiczenia długi czas. Ja mam tak zawsze po wakacjach i nas miesiac baba z wfu męczy i kaze biegać dużo zeby wrócić z powrotem do formy. :]
I słyszałam, ze mój pediatra daje zwoenienia jak się tylko poprosi :]

Wystarczy, ze powiem nauczycielowi...wiesz ja tam nie zaglebiam sie w to czy powinien/nie powinien mnie zwolnic, po prostu korzystam :p
 

Aneta_

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!
Musze przyznac ze wlasnie takiego forum szukalam i takiego tematu. Jestem studentka pedagogiki resocjalizacyjnej i pisze prace licencjacka na temat aktywności sportowej.
Jak macie chwilke czasu to wypelnijcie krociutka ankiete oki?mozecie mi przesylac same odp z numerami pytan :papa: :)dzieki:)
 

Attachments

  • Aneta_ankieta.doc
    54,5 KB · Wyświetleń: 374

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
To nie jest ok.Jeśli nie jesteś chory to nie bierz zwolnienia , a już na pewno nie lekarskiego.Co ci zaszkodzi kilka godzin WF-u w tygodniu?Chyba nie jest tak źle , prawda?
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Najlepiej żeby ktoś napisał i tyle ... Kiedys robiłyśmy se bydło z koleżanką i na chusteczce do nosa żeśmy napisały zwolnienie z błedami i wręczyłyśmy pani od WF
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Ja sobie też załatwiam :p .
Ponieważ nieznoszę p. od wf-u i ona Mnie też.
Mimo że jestem najlepsza w klasie że wszytskiego co sportowe (wcale się nie chwaląc) nie mam szóstki ponieważ "kilka razy nie ćwiczyłam".
Ale u Mnie to inna sprawa dysplazje biodra miałam jak byłam mała powiem że mnie boli biodro przy większym wysiłku zobaczymy czy mi dzadzą xD :D
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
ale wam sie w :cenzura:ch przewraca... ;p szkoda wam te 3h w tygodniu poświęcić na w-f? Kości u człowieka rozwijają się do, tez nie wiem dokładnie w sumie ale cos okolo ~20 lat, i potem przez całe zycie nic nie zmienicie, teraz chociaz ćwicząc, mozecie uniknąć bólu na starość, chociaz juz nie w kazdym przypadku, zwłaszcza polecam dla ludzi którzy siedzą z dupą przed kompem, Ci co prowadzą aktywny tryb zycia, to jeszcze, ale i tak warto na tym w-fie ćwiczyć <_< robicie sobie tylko krzywde, wiem ze gadam jak stara baba, ale taka jest prawda :p
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
nie lubie wf i nie ćwicze... obniża mi srednią, po prostu nie lubie biegać, rzucać jakimis piłeczkami, grac w noge tez nie lubie...

na szczescie mam zwolnienie z wf ale z powodu choroby
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
u nas nawet jak masz okres kaza cwiczyc. i jakos nie narzekam, lubie wf a pisanie sobie zwolnien jest głupie. juz sie nawet dupy nie chce ruszyć -_-'
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
u mnie na wf to by Ci powiedziała nauczycielka że jak masz okres to tym bardziej ćwicz to szybciej minie
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Moja ciocia jest lekarka, wiec bez problemu dostałam zwolnienie na cały rok :D
A w tym roku już ćwiczę... ;( :(
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
A w tym roku już ćwiczę... ;( :(
Dobrze Ci to wyjdzie... Ja jestem za tym aby ćwiczyć na W-F bo w wieku 50 lat nie będę mogła chodzić ani się zginać jak wogóle nie będę się ruszać :]

Ale jeśli chodzi o zwolnienia to jak dasz lekarzowi w łapę to na pewno Ci wypisze.... :D
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Ludzie, przecież to dla waszego dobra. Gdyby nie wf większość z was wcale by się nie ruszała i szybko byli byście szersi niż wyżsi, nie mówiąc o bolących kościach, skrzywionych kręgosłupach i innymi w tym guście
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja ćwicze, bez przerwy bolą mnie kości ( jakbym miała reumatyzm) i mam skoliozę. :p
 

Olusia9612

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Ja lubię w-f...Tylko teraz mam pana z w-f i daje nam tak w kość...Nie powinien nam tak dawać bo jesteśmy w podstawówce :/(ja jestem w podstawówce)
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
oj co młodsze człeki to już coraz bardziej kombinują...

A potem będziecie wszyscy żałować, że za młodu nie chciało się ruszać...

A teraz taka ciekawostka...

Do niektórych szkół średnich nie przyjmują uczniów nieklasyfikowanych z wf-u...
Na niektóre studia (nie mówię tu o AWF i innych do których sport jest potrzebny) również nie przyjmują...

Tak więc nagrzebiecie sobie ludki, oj nagrzebiecie ;)

No i bym zapomniał :) Tak samo pracodawcy patrzą czy pracownik ma orzeczenie o sprawności fizycznej... :D
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
oj co młodsze człeki to już coraz bardziej kombinują...

A potem będziecie wszyscy żałować, że za młodu nie chciało się ruszać...

A teraz taka ciekawostka...

Do niektórych szkół średnich nie przyjmują uczniów nieklasyfikowanych z wf-u...
Na niektóre studia (nie mówię tu o AWF i innych do których sport jest potrzebny) również nie przyjmują...

Tak więc nagrzebiecie sobie ludki, oj nagrzebiecie ;)

No i bym zapomniał :) Tak samo pracodawcy patrzą czy pracownik ma orzeczenie o sprawności fizycznej... :D

To prawda kombinuja, moi kumple płacą lekarzą o_O to jest chore ;/ ale wiesz to jeszcze zalezy jakiego sie ma nauczyciela, ja np: walca wiedeńskiego musiałem tańczyć ;/ ale jakoś poszło i niecierpie koszykówki a ten nauczyciel tylko kosz i kosz ;/ No chyba że ktoś ma ładną wage albo jest kaleczniakiem to wtedy naprawde się nie dziwie ze chce mieć zwolnienie.
 
Do góry