Zwolnienie Z W-f

zeluspl

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
pewnie ze tak powiem ze mam okres <lol2> moze uwierzy
U nas sa lekarze tacy co moga uwierzyc ze chlopak moze miec okres :D:D
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Ja po ostatniej kontuzji miałam zwolnienie,ale juz cwicze.Poprostu nawkercaj mu ze boli Cie noga :p :D
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
RADOM
ja nie mam problemu - zmywam sie z ostatnich godzin czyli w-f i tyle
zaliczam na 3-4 i mam spokój.

a mimo wszystko bez w-f to tak nudno :p
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja od podstawowki ..ba...od pzredszkola zawsze cwiczylam na wf =)
nie rozumiem ludzi co zalatwiaą sobie zwolnenia, na wfie mozna wyrobic sobie sylwetke, nogi i brzuszek :)
sa fajne gry zespolowe i ogolnie jest suppperrrr..nie rezygnujcie z Wfu bo pozniej na starosc bedzie zalowac i stękać z bólu kregosłupa :D
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
co się dzieje z ludźmi??????????????????????
obecnie jest tyle dzieciaków, które od podstawówki już nie ćwiczą, bo nie!dziewczyny dają zwolnienia z wfu z powodu...tipsów :/

kurczaki warto jest ćwiczyć, ruszać się...potem na starość będziecie pruchnem!!!!!!!!!!!!!
nie rozumiem takiego niezdrowego lenistwa...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
U mnie w klasie były ostatnio popularne zwolnienia od kolegi. Po prostu jakijś kumpel, który ładnie pisze wypisuje zwolnienie i podpisuje się jako matka, albo ojciec zwalnianiego z lekcji ucznia :D . Ostatnio facet się nawet nie skapł, że 3 zwolnienia to były fałszywki :D
U nas nie ma takich zwolnień. Baba poprostu daje nam 10 kresek na semestr. Nie chcesz cwiczyc/masz okres (z tym z reszta tez da sie cwiczyc)/jestes podziebiony/ zapomniales stroju - bierzesz kreske i masz spokój. Ale jak sie 10 wykorzysta to pozniej 1 są... A jak się nie wykorzysta ani jednej, to baba podnosi ocenę o 1 do góry :D Miałam 5 dzieki temu w zeszłym roku.
Ale za to nieobecności (czyt. ucieczki) każdy sobie sam usprawiedliwia na godzinie wychxD Pisze się zwolnienie na lekcji i tyle :]

mi chodzi ogolnie po to zeby nie chodzic na ten popieprozny w-f latac jak pajac za bilka w blocie piachu i siedziec jeszcze 4h na lekcjach uj***nemu w blocie i bieganiu na te 2km pale papierosy i z kondycja ciezko ciezko i same 2 z biegania Wiec dziekuje za taki w-f.
A wczesniaj mialem coz z kosciami ze przebieglem 100m i strasznie mnie bolala kostka czy kolano i bylem u lekarza to nie dal zwolnienia tylko kazal wiecej cwiczyc na w-f :| Wiec poryty lekarz ;d
Słuchaj... Ja się przetrenowałam i ledwo nogę mogłam podnieść, a jeszcze biegałam na przełaje na zawodach... (I 13 byłam :p ). Ale dałam sobie spokój z jakim kolwiek wysiłkiem i ani nie ćwiczyłam, ani nie pływałam przez jakiś tydzień i przeszło wszystko... Poprostu nie rozruszany jesteś to dlatego. A podobno bieganie za piłką wg. większości tej drugiej płci jest taakie ekscytujące xDDD A im bardziej w błocie tym lepiej xD Ja tam zawsze mam czarne łapy i kolana po biegach na 100m ze startu niskiego... Mamy taaka suuper bieżnię, że ahh. xD Al WFistka nam mydełko dała co by się odmyć... No i oczywiście wszystkie na raz do jednego małego kibla z jedną umywalką... xD
A na WFie nawet dobrze cwiczyć. Dzięki temu można jakiejkolwiek formy nabrać. Ja się cieszę, że nas baba tak gania na WFie... na rozgrzewkę biegamy 800m, a później to co mamy zaliczyć... I kiedyś już po 200m miałam kolkę i dalej szłam. A teraz spokojnie przebiegam i po chwili wyrównuje oddech.
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Jeszcze nigdy nie złatwiałam sobie zwolnienia lekarskiego,bo uwielbiam wf.
Wiem,że zwolnienie można załatwic sobie u lekarza rodzinnego, przynajmniej koleżanki tak robiły :)
 

Sylwcia_

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
ojj lepiej nie zalatwiac zwolnienia z w-fu...wiem po sobie jak trenowalam od 4 kl podstawowki koszykowke i mialam dosyc i tez chcialam sobie zwolnienia zalatwiac az w koncu skrecilam kolano i co najgorsze musialam z taka noga grac na zawodach...i od tego czasu mam takie problemy z kolanem ze szok...juz dwa lata sie ciagnie leczenie a nic nie daje a o trenowaniu nie ma mowy...teraz duzo bym dala zeby znowu cwiczyc naprawde wiec dobrze radze cwicz dopoki mozes :):) hehe albo tylko od czasu do czasu jak naprawde masz dosc to zrob sobie przerwe:):) :papa:
 

LoL

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
\ja lubie wf tylko nie cierpie przewrotu w przód i innych rzeczy związanych z gimnastyką
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja miałem zwolnienie na 2 pierwsze lata w gimnazjum z WFu ,bo mam kręgozmyk i wydaje mi się żeby mieć zwolnienie to trzeba mieć jakąś chorobę, tak jak ktoś już napisał...
Ja teraz w 3 klasie ćwiczę... Bo namówili mnie koledzy ,pozatym smutno mi było bez WFów... I chciałem trochę przybyć na sile itd. Jest w sumie fajnie... Tylko boję się że krąg mi się ześliźnie i przetnie rdzeń kręgowy :/ Wtedy stracę czucie w nogach i będę na wózku :(
Chciałbym robić wiele rzeczy i czasem próbuję,chociaż na prawdę się boję....
A tobie radzę, żebyś został na WFie bo to fajna sprawa.... A jeśli nie chcesz to idź do .... jak się nazywa ten lekarz od spraw kręgosłupa itd. ,bo zapomniałem ? :/
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja się tak zastanawiałem nad tym tematem i wydaje mi się, że nie ćwicząc na w-fie sami sobie robimy krzywdę ponieważ ćwiczenia są bardzo ważne i jak ktoś nie ćwiczy to później ma różnego rodzaju problemy ze schylaniem się, biegiem lub podnoszeniem czegoś :( . Ostatnio spojrzałem na tą sprawę z tej właśnie strony i od teraz ćwiczę na w-fach, chociaż z małą chęcią :p .
 

skowrinho

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
no to fajne macie w-f .U mnie koles przychodzi sporawdza obecnosc daje nam pilke i idzie do kantorka gadac z innymi nauczycielami :D :D a co do zwolnienia to idz do lekarza rodzinnego powiedz ze Cie mocno boli noga i ze probowales z tym cwiczyc na w-f ale sie nie dało i masz na co anjmiej miesiac zwolnienie a pozniej sytuacja dziwnym zbiegiem okolicznosci sie "powtórzy: :p
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Może to nie dziala na dluzsza mete, ale u mnie wystarczy jak powiem, ze sie zle czuje/boli mnie noga/mam zakwasy i mam spokoj :)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
zle czuje/boli mnie noga/mam zakwasy
Jak powiesz nauczycielowi czy lekarzowi?
Bo elkarz na zakwasy to ci zwolnienia nie da :]
I dla nauczyciela tez to nie powinno być usprawiedliwienie. Zakwasy się ma właśnie od niecwiczenia długi czas. Ja mam tak zawsze po wakacjach i nas miesiac baba z wfu męczy i kaze biegać dużo zeby wrócić z powrotem do formy. :]
I słyszałam, ze mój pediatra daje zwoenienia jak się tylko poprosi :]
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
na caly rok... heh... z basenu to tak, ale z w-fu
jesli chodzi o basen to u mnie sie ity wciska typu uczulenia, swedzenia i rozne takie od chloru i juz jest zwolnenie. prosta sprawa
a z w-fu to nie pomoge, bo nie wiem nietstey...
 

Attachments

  • Pamietaj__ze_60_sekund_....jpg
    Pamietaj__ze_60_sekund_....jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 79
Do góry