zwloki dziecka!!!!

Status
Zamknięty.

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Choćbym miała nawet 13 lat i była w ciązy, nie miała pieniedzy itp nie usunelabym ciązy ani potem nie zabiła dziecka, wolałabym je wychowywać w biedzie i miłości, odmawiając sobie wszystkiego a dając dziecku, albo wolałabym oddać je do adopcji ale NIGDY nie zrobilabym niczego takiego, wolałabym już sama umrzeć i dać życie takiemu maleństwu :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Afeni jestem tego samego zdania co Ty. Bo np. niektórzy mówią, że jak jest biedna dziewczyna to powinna usunąć dziecko, bo nie bedzie go miała za co wychować itp., a bogata napewno je wychowa, bo ma kasiastych rodziców. Ale przecież pieniądz nie jest niczym trwałym i te dochody zawsze mogą znacznie zmalec. Więc gdyby ludzie na to patrzyli, to tylko bogaci ludzie mieliby dzieci.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
motylek właśnie, a biedny wcale nie znaczy gorszy,ważne żeby mieć co jeść, w co sie ubrać, liczy się to, zeby takie dziecko nauczyć godnie żyć i darzyć je miłością ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Unimil napisał:
A ludzie tak się plują o Aborcję...że to złe, okrutne...
Bo jest! jestem przeciwniczką aborcji! przeciesz lepiej urodzić dziecko i oddać do adopcji!
Jak można takiego malutkiego dzidziusia zabić ;(

Kiedyś opalałam sie pod lasem, troszkę dalej była dziewczyna ze znajomymi, i miała ze sobą dziecko, po płaczu było słychać, że jest malutkie. A ona krzyczała ":cenzura:... zamknij ryja!"
No jak tak można!? Przeciesz to takie malutkie, kochane i w ogóle! :(
Ja to nawet nie wiem jak chytać, żeby nie zrobić krzywdy, a co dopiero zabić czy coś zrobić! eh ;(
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
NIE ROZUMIEM WAS LUDZIE!!!
JAK MOŻECIE WYZYWAC TĄ KOBIETĘ I JEDNOCZEŚNIE BYĆ ZA ABORCJĄ????? PRZECIEZ TO JEST TO SAMO!!! W brzuchu to już nie dziecko???
Kobiety zwykle o tym że sa w ciąży dowiadują sie ok 5-6 tygodnia a wtedy już u dziecka jest rozwinięty cały układ nerwowy i wszystkie narządy! Jak Wy możecie chcieć legalizacji aborcji???

Jeśli kobieta nie chce dziecka z jakiegokolwiek powodu to może je zostawić w szpitalu. Prawo na to pozwala! MILIONY par marzą o dziecku a takie maleństwo prosto ze szpitala jest najłatwiej adoptować!
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Ehh.. to co się dzieje na naszym świecie jest okropne, a ludzie chcą być później normalnie traktowani?? :dezorientacja: Qrde zamordowalabym ta babe!! przecież to mała istotka. Przecież oddychała! swoim maluśkim serduszkiem była wśród ludzi. Jak można bez czelnie zamordować własne dziecko!!! płakać mi sie chce :zalamany:
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
zycie za życie śmierc za śmierc.. dzieci to najwiekshy skarb.. niekotrzy pragna miec dzieci a nie mogą..

ABORCJI NIE :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To prawda, jest tyle par które chciałyby za wszelką cenę pokochać jakieś dziecko, kobieta chciałby je urodzić, ale niestety niemoże. Ten świat czasami bywa naprawdę niesprawiedliwy :(
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
powiem Ci szczezre ,ze nie wiem co bym zrobił. Ale jak bym się zdecydowal na zgon to bnapewno takie dziecko zabić odrazu po urodzeniu ,niz np. w wieku 2 lat. Bo wiadomo że już się rozwiajło i nei warto go zabijać ,jeżeli są środki wychowania. A co do biedy to powiem tyle :
Dziecko lepiej jak jest wchowane w biedzie ponieważ jest TYLE DOBRZE ,że nie jest rozpoieszczone ,czyli jest wychowane na człowieka :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Hmmm.... trochę dziwnie to ująłeś, że nie warto zabijać jak ma np. 2 latka, a czy warto zabijać jak nie jest jeszcze urodzone???
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nom..
Dziecko wychowane w biedzie jest wielkie..
Ale nie mówie o tych co kradną.
Mój były jest z biednej rodziny.
I jest wspaniałym chłopakiem!
Każda mi go zazdrościła.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To prawda, biedni są bardzo dobrze wychowani (choć nie wszyscy), zdażają się też inni, ale to jak wszędzie. Ale czy ludzie bogaci muszą być snobami?? Mój chłopak jest dosyć zamożny, ale nie można o nim powiedzieć, ze jest rozpieszczony. rodzice nie spełniali jego każdej zachcianki i nadal tego nie robią, bo gdyby tak robili to rzeczywiście mógłby być teraz niezłym spanerem i pewnie bym na niego nie spojrzała, a oni wychowują go jak każde inne dziecko :) No w sumie to już nie jak dziecko ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja nie powiedzialam, że bogaci sa snobami :)
Jak Twój chłopak był wychowywany tak to bardzo dobrze.
Gorzej jak się dziecko rozpieszcza, daje mu się wszystko..
Ale sami wiecie co pieniądze robią z ludźmi..
Włącza się światełko "władza".
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
No tak. Ale np. Popaterzmy na sprawę tak:
-> Jest rodzina patologiczna. Alkochol się kleje litrami. Matka z Ojcem pijani. A dziecko : albo niema co robić ub też nie ma co jeść. Więc wtedy idzie kraść;. A jeżeli, rodzina jest biedna ,ale szanuję wszyscy siebie nawzajem. To wtedy dzieci są wychowane na LUDZI
a te które kradną -> to wiadomo - na złodzieji
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moja sąsiadka która mieszkala pietro wyzej byla alkoholiczką wychowującą samotnie syna.
Wódka jest tam normą.
Gelo zaczal palić, kradnie.
Matka sie nim nie zajmuje.
Nic nie je.
Nikt jednak nie chce tego zglosic :/
No bo niby to nie jest ich sprawa, ale dziecko cierpi.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
nns, ja nie powiedziałam, ze Ty napisałaś, ze jest snobem, ja to napisałam tak ogólnie :)

A co do biedy to niestety tak już jest, niektórzy stają się biedni z własnego wyboru, bo wybierają alkohol, i przez to ciągną w bagno niewinne dzieci :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
motylek napisał:
nns, ja nie powiedziałam, ze Ty napisałaś, ze jest snobem, ja to napisałam tak ogólnie :)
[snapback]67797[/snapback]​

śpoko :)

a jak zwalczac takie traktowanie dzieci?
 
Status
Zamknięty.
Do góry