zwloki dziecka!!!!

Status
Zamknięty.

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Właśnie najwikszy problem jest w tym, ze Ci ludzie którzy chcieliby pomóc nie wiedza jak, a Ci którzy mogą poprostu nie chcą :(

Jeszcze chciałm powiedzieć, ze nie mam słów na te kobiety które urodza dziecko i zostawiają je np. w lesie w reklamówce, czy na śmietniku. czy one nie mogą urodzić tyvh zieci bezpiecznie w szpitalu pod opieką lekarzy i poprostu zostawić je tam, przynajmniej takie dziecko przezyje!!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dokładnie..
Jak można wrzucić dziecko w reklamówce np. do śmietnika?!
Dla mnie to szczyt szczytów!

Mam gazete "Zły" w której był raport o dziewczynie, która była w ciąży.
Chciała iść na bal maturalny więc ścisnęła brzuch pasami.
W łazience zaczęła rodzić, a jej chłopak pstrykał fotki.
Sukienke poplamioną krwią wytarła, a dziecko wyrzuciła do śmietnika.
Na drugi dzień woźna znalazła je martwe :(
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
poprostuy zgłosić to... albo na policję albo do Ochrony Praw Dziecka..
To nie jest ich sprawa. Bo jak ktoś tego nie zgłosi to wedy i Gelo się zmarnuje jak i jego matka
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Gelo już jest zmarnowany..
Wątpie, że jest dla niego jakakolwiek szansa :(
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ale cooo tam :)
Ich sprawa.. u mnie w mieście pełnoi takich jest :]
 

KiNa

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Muszelka napisał:
NIE ROZUMIEM WAS LUDZIE!!!
JAK MOŻECIE WYZYWAC TĄ KOBIETĘ I JEDNOCZEŚNIE BYĆ ZA ABORCJĄ????? PRZECIEZ TO JEST TO SAMO!!! W brzuchu to już nie dziecko???
Kobiety zwykle o tym że sa w ciąży dowiadują sie ok 5-6 tygodnia a wtedy już u dziecka jest rozwinięty cały układ nerwowy i wszystkie narządy! Jak Wy możecie chcieć legalizacji aborcji???
Jeśli kobieta nie chce dziecka z jakiegokolwiek powodu to może je zostawić w szpitalu. Prawo na to pozwala! MILIONY par marzą o dziecku a takie maleństwo prosto ze szpitala jest najłatwiej adoptować!
[snapback]53829[/snapback]​
wyjełaś mi to z ust Muszelka
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Nawiązując do wypodiedzi nns. Taka młoda s***a powinna juz nigdy niemuc mieć dzieci, poniewaz niezaługuje na tak cenny dar.
Mam teraz maleńką 6-miesięczną siostrzyczkę. Niewiem co bym zrobiła jakby jej się cos stało[/b][/b][/b]
 
K

Kotecek

Guest
Pisalam to jzu w kilku tematchj przezylam smierc wlasnych dzieci i nie moglabym zabic czy tez usunac dziecka ciagle maze o tym aby w moim brzuszku poiajwilo sie zycie i wiem ze w koncu bedzie mi to dane a taka su*a ktora zabija lub usuwa wlasne dziecko jest tylko morderczynia i zdania nie zmienie a powinna za to obowiazywac bardzos urowa kara tak jak za mordetsowo czlowieka nie powinno sie dzielic tego na dziecko i czlowiek w koncu dzidzius tez jest czlowiekiem :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Mojego brata ciotecznego zona, o mało nei straciła synka, bo miała gestoze (zatrucie ciążowe) i gdyby jej nie zrobili cesarki, to na drugi dzień byłoby za późno mały by się udusił :(

Jak my wszyscy dosłownie cała rodzinka walczyliśmy o tego malucha..... ale na szczęście się udało... jest teraz z nami, rosnie jak na drożdżach i ma już skończone 4 miesiace.....
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
brak mi słow... :(
słyszałam o paru takich przypadkach,
no ale kto normalny zabija tak niewinna istote ?
jesli juz naprawde sie nie chce dziecka, a jest,
to są domy dziecka... :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no właśnie...... :(
niektórzy tak pragną dziecka ze robią wszytsko żeby urodziło0 się tak było w przypadku mojej rodzinki ....
a niektórzy to poprostu pozbywają się "problemu"......
Boshe jak o tym myślę to coś mi się robi..... :(
 
K

Kotecek

Guest
Ja sobie czegos takiego nie potrafie wyobrazic a takie kobiety wlasnorecznie bym usmiercila wiem ze moze popleniam teraz grzech ale nie potrafie inaczej na to patrzec bo ja pragne dziecka i wiem ze sie w koncu doczekam a takie cos bo to nie jest matka zabija swoje malenstwo zamiast oddac je komus kto by mu neiba przychylil za takie cos powinna obowiazuywac taka sama kara czyli smierc za smierc
 
Status
Zamknięty.
Do góry