zwloki dziecka!!!!

Status
Zamknięty.

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
smutne to co piszemy, ale niestety trzeba by było pomścić jakoś te dzieci które zostały skazane na śmierć przez swoje własne matki :(:(:(
 
K

Kotecek

Guest
Motylku dlatego mowie ze powinnismy powaznie rozwazyc wprowadzenie kary smierci bo za morderstwo powinno sie moim zdaniem placic tym samym, wiem ze to przykre ale naprawde tak uwazam :(
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
to jak juz tak bardzo nie chciala tego dziecka to mogla albo sie zastanowic co robi zanim boszla sie bzykac, wyskrobac sie albo oddac dziecko do adopcji... przynajmniej mialoby normalny dom i rodzicow ktorzy by je naprawde kochali.... nie rozumiem takich matek.... za kogo one sie maja?/ zaden czlowiek nie ma prawa decydowac o zyciu kogos innego... i zaden absolutnie zaden powod szczytny czy nie nie usprawiedliwia zbrodni.... ciekawe jak by sie czula jakby ja wyrzucono z okna... pewnie juz y nic nie czula ale napewno chcialby zyc!!!!!! szmata jedna!!!
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
to jak juz tak bardzo nie chciala tego dziecka to mogla albo sie zastanowic co robi zanim boszla sie bzykac, wyskrobac sie albo oddac dziecko do adopcji...

Musimy wziac pod uwage, ze skrobanka i adopcja to tez decydowanie o czyims zyciu. Fakt, ze jestem za aborcja w pewnych przypadkach a nawet za sterylizacja w rodzinach wielodzietnych ktore nie maja pieniedzy na utrzymanie, ale to nadal decydowanie o czyims zyciu. Fakt ze zabicie dziecka powinno byc surowo karalne, ale wierzcie mi, ze jak taka kobieta trafi do wiezienia to tam daja jej popalic na wejsciu. Zasada oko za oko nic tu nie da, moze powinno sie pomyslec o darmowej antykoncepcji (prezerwatywy). Pieniadze ktore sa wydawane na domy dziecka mozna wydac na automaty, bo jak beda to bedzie mniej niechcianych dzieci. Logiczne!!! Troche odbieglam od tematu, ale moze zamiast karac nalezy sie zastanowic dlaczego i z tym cos zrobic i zaradzic niechcianym ciazom...
 

ewa :):)

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
moje zdanie na ten temat jest takie: wpadla babka i nic nie poradzi- nie usunęła ciąży to niech odda dziecko do jakiegos szpitala itp. a jesli chodzi o kare- to w takim przypadku powinno byc tak:
ŚMIERĆ za ŚMIERĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! być może wiele osób sie ze mna nie zgodzi, ale czemu winne bylo takie male dziecko,a tego babsztyla co je urodzilo nie powinno nazywac sie matka ani kobieta tylko jakims ZWYRODNIALCEM!!!!!!!!!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Po czesci sie z Toba zgadzam, jednakze jestem przeciwna zarowno aborcji jak i karze smierci. Zauwazmy ze skazujac taka matke na smierc (zakladajac ze po dokananiu aborcji jakies wyrzuty sumienia ma, a prawdopodobnie ma) tylko robimy jej niejako przysluge... Nie bedzie musiala juz myslec o tym co zrobila, nie bedzie cierpiec... A powinna.... Powinna sama pojac co zrobila. Nie my jestesmy od skazywania na smierc bo robiac to, stajemy sie wlasnie takimi matkami zabijajacymi swoje dzieci.
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
ja nie moglam pochowac swojego synka.. :( bo nie bylo takiego prawa w szpitalu... jest tylko cos takiego ze mozna chowac dzieci (płody) od 22tyg ciazy.. aja byłam 20 tyg.. mam tylko strone swojego synka.. i polozoną tabliczke.. an grobie dziadkow..
pomyslec ze byłabym juz w 30 tyg ciazy.. :(
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kasia1986 naprawde bardzo ci wspolczuje... :( To musi byc naprawde straszne przezycie i uczucie po stracie dzieciatka... :( Wiadomo ze o tym nie da sie zapomniec, zawsze bedziesz pamietac o swoim synku tak jakby on tu byl... ale mysle za z dnia na dzien bedzie lepiej i w koncu sie z ta mysla jakos oswoisz... czego Ci z calego serca zycze :) I zebys miala jeszcze 5 dzieci :)
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
Zgadzam sie całkowicie z Kocurekolą i życze Ci też z całego serca żebyś wkońcu pozbierała się po tej stracie i żyła dale choć wiem że to nie jest takie proste. A co do dzieci to co to jest 5 ja życze ci 11-cała drużyna piłkarska :p
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
ja nie moglam pochowac swojego synka.. :( bo nie bylo takiego prawa w szpitalu... jest tylko cos takiego ze mozna chowac dzieci (płody) od 22tyg ciazy.. aja byłam 20 tyg.. mam tylko strone swojego synka.. i polozoną tabliczke.. an grobie dziadkow..
pomyslec ze byłabym juz w 30 tyg ciazy.. :(

Czy to nie zaskakujace? Jak idzie o aborcje to ksieza dra sie na cale gardlo, ze 1 dzien ciazy to juz morderstwo i wogole, ze jak tak mozna, ze dziecko czuje, jest istota zywa i nalezy do boga, a jak chodzi o pochowanie dziecka ktore sie nie urodzilo a mialo 20 tygodni to juz jest wielki problem. Nie orientuje sie za dobrze ale chyba wtedy to dziecko zaczyna juz przypominac dziecko to tym bardziej powinno byc pochowane bo nawet nie zdazylo zgrzeszyc. Gdzie sens gdzie logika... Plakac sie chce, ale trzymam za ciebie kciuki. Nie wiem jak sie czujesz, moge sie domyslac, ze jest ci zle, nawet bardzo, ale wsparcie nawet obcych osob podobno pomaga...
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
mi pomaga duzo pisanie... na forach.. na blogu ktorym zakladalam z myslą... ze bede opisywac kazdy tyg ciazy.. pisalam go od 8 tc... skonczyl sie na 18 tyg..
kiedys blog... był radosny... teraz jest to tylko pamiątka.. ktorej sie nie zapomni..

boli mnie to ze co nie ktore dziewczyny usuwają bezmyslnie ciaze.. a ja choc ciąża byla niespodziewana.. to walczylam o kazdy dzien .. tyg by dziecko.. zyło.. a kiedy nastąpil koniec.. to nawet nie moglam pochowac dziecka.. bo takie jest prawo w moim miescie... a oni nie zwazają na to co ktos przezywa po stracie dziecka.. tylko sie zaslaniaja prawem...

16 maja bedzie 3 miesiące jak moj skarbek jest w niebie.. a są dni u mnie .. ze jestem pogodna.. a zaraz moze byc tak ze bede plakac.. bo ktos sie pyta jak sie czuje dzidzia .. bo nic niewie...

jesli ktos chce odwiedzic blog.. mojegosynka to zapraszam http://blog.tenbit.pl/mala_iskierka/
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
moja mama też nie donosiła dzidzi do końca to był już 5 miesiąc myślałam że umrę z rozpaczy jak okazało sie że nie będzie małego wiktorka albo małej oli obwiniałam wszytkich a najbardziej siebie za to co się stało choć nie wiem czemu.każdy pytał kiedy mama ma termin a ja wtedy w ryk dziś już mija prawie 6 rok kiedy to się stało ale nadal mi ciężko.i za każdym razem kiedy jakaś pie...... kobieta zabija swoje dziecko wszystko sie we mnie gotuje bo przecież każda z tych pie.... kobiet miała szansę aby urodzić a co one robią zabijają własne dziecko ! zgroza ja bym od razu do takich ludzi strzelała albio piętnowałam bym taką niech każdy wie co zrobiła.ile kobiet by dało ,aby móc urodzić dzidzie a taka wywłoka tego nie docenia ja nie iwemc co się dzieje na tym świecie poprostu brak mi słów :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry