Zbrodnie ukraińskie, podczas walk w Donbasie.

S

serwor

Guest
AaronH napisał:
Tu chodzi tylko o to, że nie napda się na bezbronne i niepodległe kraje tylko dlatego, że chcą prowadzić niezależną politykę!!
Widzisz kolego zapomniales o tym że USA co roku kogos własnie za to atakuje!
Ba ma nawet specjalną formację wojskową który sluży tylko do tego.
Poczytaj sobie o Zielonych Beretach. To jednostka stworzona po ty by pilnowac aby kraje nie prowadziły niezaleznej polityki i po to aby walczyc z tymi którzy robią coś nie tak jak chce administracja rzadu USA.

Żołnierze tej jednostki brali udział w akcjach m.in. podczas wojny w Wietnamie, a także w konfliktach w Iraku, Bośni, Afganistanie i na Haiti oraz Panamie. W zależności od polityki danego państwa i interesów Stanów Zjednoczonych, ludzie w zielonych beretach pomagają siłom uniemożliwiającym dokonanie przewrotu lub wspierają rebeliantów.
W końcowej fazie szkolenia żołnierze uczą się szeroko pojętej walki niekonwencjonalnej. Chodzi o pomoc, doradztwo, finansowanie, trening, wspieranie, ukierunkowywanie i szkolenie partyzantów.
A Ukraina zaczeła mordowac własnych obywateli rosyjskiego pochodzenia, banderowcy powinni wiedziec ze to może im wyjsc bokiem..... i wyszło.



AaronH napisał:
Słuchaj, dla mnie to Ty pracujesz dla cyfrowego wydziału SWR. Najbardziej zdradziłeś się kiedy zapytałeś co to takiego jest SWR. Ktoś kto jest tak wpatrzony w Rosję wie co to SWR a Ty rżnąłes głupa, że nie wiesz. Każą ci pisać te wszystkie bzdety i szczuć na Ukrainców.
Dla ciebie mogę byc i Bogiem.
Mało mnie to obchodzi.
Dla mnie jestes banderowcem i pewnie potomkiem banderowców.
I nie pisz o mnie przyjacielu, jak chcesz przyjaciela kup sobie psa, chyba że jednak nie jestes banderowcem i dla ciebie pies to zwierze nieczyste?
W takim razie szalom.

A tutaj nawet w TVN pisze o bandytach ukrainskich z batalionu Ajdar którzy porywają i torturują cywili.
Sami ukraincy o tym mówią. A to tylko czubek góry lodowej.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukrainski-batalion-ochotniczy-ajdar-na-celowniku-wladz,549506.html
Gubernator obwodu ługańskiego Hennadij Moskal przekazał prokuraturze generalnej w Kijowie listę przestępstw, które miały popełnić w Donbasie żołnierze batalionu ochotniczego Ajdar. Lista zawiera 65 pozycji, w tym porwania, kradzieże i nielegalne posiadanie broni. Ukraińska agencja UNIAN już wczesniej informowała o wszczęciu spraw karnych wobec 13 ochotników z Ajdara, podejrzewanych m.in. o bicie i uprowadzanie cywilów.
Ukraińska agencja UNIAN już wcześniej informowała o wszczęciu spraw karnych wobec 13 ochotników Ajdara, podejrzewanych m.in. o bicie i uprowadzanie cywilów.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ten Ajdar przypomina mi trochę lisowszczyków
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dlatego dałem przykład lisowszczyków, te polskie jednostki słynęły z okrucieństwa
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
dlatego dałem przykład lisowszczyków, te polskie jednostki słynęły z okrucieństwa
A mi sie zdaje ze jak zawsze próbujesz jakoś pokazac UPaAi Prawy Sektor w lepszym swietle.
Ale sorry mysle ze nie trafiasz bo wiekszosc ludzi nie ma pojecia o czym piszesz.
Lisowczycy slyneli też z męstwa a Ajdar raczej odwrotnie, zresztą zgodnie z historią, ich dziadkowie z UPA też odwagą nie grzeszyli.
Dlatego woleli mordowac polskich cywili niż walczyc z partyzantami sowieckimi czy polskimi.
Bo z uzbrojonymi ludzimi UPA nie miala wiekszych szans, widac to bylo na przykład przy obronie Przebraża gdzie 6000 tys ukrainców dostało baty od okolo 1000 polakow którym pomagało okolo 250 partyzantów sowieckich.

Oczywiscie o walce z niemcami nawet mowy nie było, UPA bała sie ich panicznie.
Czytalem kiedys historie gdy UPA napadła na duża polską wies, wymordowali mężczyzn , małe dzieci i starsze kobiety, resztę kilkaset osób pognali w strone swoich kwater aby na miejscu zabawic sie z młodymi kobietami i starszymi dziecmi.
Po drodze zobaczyli niemiecki samolot zwiadowczy , tak sie wystraszyli że na miejscu zaczeli zabijac gnanych cywili i szybko uciekli.
Można powiedziec ze ten niemiecki samolot uratowal dzieci i kobiety przed strasznymi męczarniami, zgineły szybko od siekier, wideł , bez męczarni.

Resztki kosci ofiar rzezi znalezli polscy historycy po 50 latach, musieli tylko kupic wódki ukraincowi który jak mówił widział to, chociaz niektórzy mówią że brał udział w mordowaniu.
Sredni wiek dzieci zamordowanych został oceniony na okolo 8 lat.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak oczywiście codziennie modlę się do bandery żeby zmartwychwstał i dokończył rzezi wołyńskiej, jak obłęd to obłęd
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
jeden do cara drugi do bandery
http://www.kresy.pl/?zobacz/ukrainskie-gwalty-na-polkach-temat-zakazany
Tymczasem początek na początku roku 2014:
“Polakom … zrobimy drugi Katyń” - to słowa Dmitrija Jarosza (!) -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahnybokiem – przywódcą partii “Swoboda ” prowadzącym równocześnie pochody nacjonalistów, faszystów i antysemitów ukraińskich z roszczeniami terytorialnym od Przemyśla po Kraków pod hasłami:
"Smert Lachom - sława Ukrainie"

"Lachy za San"

"Riazy Lachiw"

"Lachow budut rizaty i wiszaty"

"Dosyć już Lachy paśli się na ukraińskiej ziemi, wyrywajcie każdego Polaka z korzeniami".
Dokumenty, źródła, cytaty:
STANISŁAW ŻUREK stanzurek@vp.pl
http://www.ivrozbiorpolski.pl/IV ROZBIÓR POLSKI
Władysław Siemaszko, Ewa Siemaszko „Ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich na ludności polskiej Wołynia 1939 - 1945
L. Kulińska i A. Roliński, Kraków 2003, s. 12 – 14.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Widzisz kolego zapomniales o tym że USA co roku kogos własnie za to atakuje! Ba ma nawet specjalną formację wojskową który sluży tylko do tego. Poczytaj sobie o Zielonych Beretach. To jednostka stworzona po ty by pilnowac aby kraje nie prowadziły niezaleznej polityki i po to aby walczyc z tymi którzy robią coś nie tak jak chce administracja rzadu USA.
Widzę, że nie masz argumentu więc szybko zacząłeś nawijać makaron o USA :D



serwor napisał:
Dla ciebie mogę byc i Bogiem. Mało mnie to obchodzi. Dla mnie jestes banderowcem i pewnie potomkiem banderowców. I nie pisz o mnie przyjacielu, jak chcesz przyjaciela kup sobie psa, chyba że jednak nie jestes banderowcem i dla ciebie pies to zwierze nieczyste? W takim razie szalom.
A Ty ciągle o tych banderowcach, obsesja paranoidalna. To się leczy.

Akurat wierzę Tobie, że przyjaciół nie masz.
 
S

serwor

Guest
A tutaj ciekawostka z USA.
Kongres amerykanski zabronił szkolic za amerykanskie pieniadze banderowców z batalionu AZOV, co ciekawe nasza armia własnie ogłosiła że na polecenie ministra Siemioniaka bedzie szkolic własnie tych banderowców z batalionu AZOV.
Jak widac nam nie przeszkadzą ze to nastepcy formacji UPA .
Izba Reprezentantów Kongresu USA zakazała wydzielenia środków na szkolenie ukraińskiego batalionu ochotniczego Azow, jako ugrupowania neonazistowskiego. Stało się tak na wniosek demokraty Johna Conyersa jr.
azow.jpg
No ale jesli polskim ministrem obrony narodowej jest przedstawiciel mniejszosci ukrainskiej to nic dziwnego że UPA to organizacja walcząca o woilnosć, także dla tego ministra.

AaronH napisał:
A Ty ciągle o tych banderowcach, obsesja paranoidalna. To się leczy.
Bo to kolego taki temat, nikt ci nie kazał w nim pisac.
Piszesz w temacie o zbrodniach ukrainskich i dziwisz sie że jest o banderowcach?

http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=16688



AaronH napisał:
Mówisz o tym kraju gdzie piosenkarki za śpiewanie piosenek krytykujących Putina idą do więzienia?
O jakich ty piosenkarkach znów majaczysz?



AaronH napisał:
Gdzie niedawno główny opozycjonista zarobił serię w plecy z automatu?
To Putin go tak przejechał serią czy jacys kolesie z którymi robił interesy? Bardzo szlachetni ci mordercy bo razem z nim była jego zabawka ukrainka i jej nawet nie drasneli.
Przy okazji Niemcom został zastrzelony z pistoletu nie z automatu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wyrok był na Niemcowa a nie na jego partnerkę, widać że to był zaplanowany zamach a nie zwykły bandytyzm
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i co w tym takiego dziwnego, rosyjscy ochotnicy wałęsają się po Donbasie to i Amerykanin się znalazł
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
i co w tym takiego dziwnego, rosyjscy ochotnicy wałęsają się po Donbasie to i Amerykanin się znalazł
Który pokazuje wynik ostrzału artyleri ukrainskiej na cele cywilne.
To zbrodnie wojenne.
 
S

serwor

Guest
Kolejny ukrainski odział którego czlonkowie mordowali i torturowali ludzi idzie do odstrzału, jak widac Kijów dostał z zachodu polecenie aby rozwiazac sytuacje z odzialami oskarzonymi o mordowanie, torturowanie i kradzieże.
http://www.tvn24.pl/nie-bedzie-szturmu-na-baze-tornado-narazilo-sie-nie-tylko-rebeliantom,552852,s.html

A tutaj z innego żródła dokladnie o co podejrzewani są ludzie służacy w tym batalionie ukrainskim.
Przypomnę, że w dniu wczorajszym ośmiu członków ukraińskiej formacji „Tornado”- w tym jej dowódca- zostali wczoraj aresztowani w Kijowie na wniosek naczelnej prokuratury wojskowej. Powodem aresztowania jest podejrzenie o dokonanie przez członków tych formacji ponad stu zabójstw, prawie dwustu gwałtów, nielegalne więzienie cywilów, licznych kradzieży i korupcję:
https://adnovumteam.wordpress.com/2015/06/19/wojna-domowa-na-ukrainie-19-06-2015r-120-dzien-od-nowego-rozejmu/#more-2019
 
S

serwor

Guest
Ostatnio mało juz pisze sie o wojnie w Donbasie, więc dam troche nowych informacji o zbrodniach ukrainskich w czasie dzialan wojennych.
Wiekszosc tych zbrodni to oczywiscie zbrodnie na cywilach, jak wiadomo ich nałatwiej mordowac i torturowac a to taka tradycja banderowska.
gubernator Łużańska Giennadij Moskal dostarczył prokuraturze listę 65 zbrodni popełnionych przez sam tylko batalion Ajdar.
Ukraina ogłosiła na początku czerwca b.r. swoiste kuriozum – częściowe zawieszenie stosowania Europejskiej Konwencji Praw Człowieka na terenach objętych walką. A przecież do końca marca 2015 r., i to wg oficjalnych danych strony ukraińskiej siły wierne obecnemu rządowi popełniły 1120 rozmaitych zbrodni! Co dzieje się po zawieszeniu konwencji? Problem nie dotyczy przecież tylko batalionu Ajdar, ale i Azow, Tornado, Dniepr-1 i Dniepr-2 i wielu innych, bezimiennych. To ważne również dla nas, zwłaszcza w kontekście domniemanych szkoleń jednego z takich batalionów przez polskie MON
Zatrzymani przez siły ukraińskie narażeni byli przede wszystkim na rozmaite formy przemocy fizycznej, często były to wymyślne tortury. Formy jakie owe tortury przyjmowały powtarzają się w większości relacji. To przede wszystkim: używanie paralizatorów, brutalne bicie, często z użyciem kijów baseballowych, żelaznych prętów, kolb karabinów i gumowych pałek, powtarzające się nieraz przez kilka dni z rzędu, podtapianie (na wzór amerykański) i podduszanie z użyciem m.in. tzw. Banderowskiego dusiciela, czyli żelaznego drutu w formie spirali; poprzez zakładanie na głowy toreb foliowych, a także przez wciskanie różnych materiałów do ust torturowanych i zalewanie ich wodą, gwałty na kobietach, celowe łamanie kości i zadawanie ran, i pozostawienie bez medycznego zaopatrzenia, przypalanie skóry, przetrzymywanie w niskich temperaturach bez jedzenia i pomocy lekarskiej oraz zmuszanie do przyjmowania substancji psychotropowych, zastraszanie poprzez postawienie na polu minowym, zastraszanie poprzez udawane egzekucje, strzelanie w pobliżu głów pojmanych skutkujące uszkodzeniem słuchu, zastraszanie poprzez umieszczanie żywych w miejscach prawdziwych egzekucji w towarzystwie zamordowanych, przymusowe (!) śpiewanie hymnu Ukrainy, z towarzyszeniem bicia, masowo stosowane zastraszanie poprzez grożenie rodzinom więźniów śmiercią i gwałtem, grożenie przekazaniem rodzin więźniów pod „opiekę” Prawego Sektora.
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/13182/ukrainskie-zbrodnie-wojenne-w-donbasie
 
Do góry