Zbrodnie ukraińskie, podczas walk w Donbasie.

S

serwor

Guest
Film z miejsca odnalezienia ciał powstanców z Donbasu.
Zostali oni zamordowani przez ukrainców gdy dostali sie do niewoli.
Ciała zostaly odnalezione po wyzwoleniu terenu przez kontrofensywe powstańczą pod koniec lata 2014 roku.
Przed smiercia powstancy byli torturowani.Video drastyczne.
https://www.youtube.com/watch?v=ds9S5zoJ45s


A tak pokazuje sie ukraincow w Niemczech, zdaje sie że u nas by nie przeszlo.Telewizja oczywiscie panstwowa.
https://www.youtube.com/watch?v=iKlthfESbyA
Ostatnio w Lublinie prokuratura chce oskarzyc czlowieka ktory powiesil baner na ktorym napisal.
Banderowców wybijemy, Lwów odbierzemy.
Za to bedzie oskarzony i jest teraz w areszcie. Podobno za nawolywanie do nienawisci rasowej. Od kiedy banderowcy to naród? Chyba że prokurator uwaza ze teraz ukraincy to banderowcy, wszyscy.
Ciekawe wyglada że hymn Polski tez może nawolywac do nienawisci w koncu brzmi on tak.
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.

Prokuratura może wkroczyc i zabronic spiewac.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Ofiary barbarzynskiego ostrzeliwania bezbronnych miast przez artylerie ukrainska, niemcy ktorzy ostrzeliwali Warszawe robili to chociaz aby ją zdobyc, ukraincy robią to aby przestraszyc cywilow zgodnie z tym co obiecal im prezydent Poroszenko , dzieci z Donbasu mają siedziec w piwnicach albo zginą. Zdjecie dziewczyny z dzieckiem za życia i po ostrzale ukrainskim.
Ofiara barbarzyńskiej wojny zbrodniarza Putina.

Gdyby Rosjanie nie rozpoczeli wojny, dziewczyna ta żyła by dzisiaj




serwor napisał:
A tutaj zwykły dzien w Doniecku, lato 2014 rok. Ukraincy codziennie nieustannie ostrzeliwują dzielinice mieszkaniowe Doniecka, na wieży lotniska w Doniecku są punkty obserwacyjne artyleri ukrainskiej. Z niej koordynowany jest ostrzał artyleryjski. Powstańcy muszą zlikwidowac te punkty na lotnisku aby ograniczyc ostrzał cywilnych celow w miescie! Podczas walk o lotnisko zginią tysiace zolnierzy, powstanczych i ukrainskich, jednak powstancom uda sie powstrzymac masakrę cywilów w Doniecku.
ale Wam w tym SWR robia kaszkę z mózgu, Tak kazali Wam pisać? Nie powstańcy tylko terroryści. Cywile giną bo Putin przeprowadził inwazje na wyzwoloną Ukrainę




serwor napisał:
Ukrainscy bandyci dobijają pałkami rannych cywili którzy skacza z pieter domu podpalonego przez banderowcow. Film dla widzow pełnoletnich.
Na tym filmie nic nie widać. Jakieś strzały a operator macha kamerą.

Poza tym pokazywanie jak Ukraincy strzelają do Rosjan nie najmniejszego sensu. Jeśli sie jeszcze nie zorientowałeś to jest tam wojna. Jedni strzelaja do drugich. Ukraincy również zapewne zabijają tam Rosjan i zapewne nie robią tego zestawem do paint ballu.




serwor napisał:
Banderowców wybijemy, Lwów odbierzemy. Za to bedzie oskarzony i jest teraz w areszcie. Podobno za nawolywanie do nienawisci rasowej. Od kiedy banderowcy to naród? Chyba że prokurator uwaza ze teraz ukraincy to banderowcy, wszyscy. Ciekawe wyglada że hymn Polski tez może nawolywac do nienawisci w koncu brzmi on tak.
Co Wy ciągle jak maniacy o tych banderowcach? Rozmawiamy o Ukrainie a nie o jakiejs organizacji. Ukraincy chcieli przystąpic do UE i wyznawac nasze wartości. Putin sie wściekł postanowił za te przekonania mordować Ukrainców
 
S

serwor

Guest
AaronH napisał:
Gdyby Rosjanie nie rozpoczeli wojny, dziewczyna ta żyła by dzisiaj
Jacy rosjanie? Bo to wojna domowa wiec moga byc co najwyzej ukraincy pochodzenia rosyjskiego.
A zrobili to samo co Chorwacja, Kosowo, czy Slowenia, wybrali wolnosc.




AaronH napisał:
i. Ukraincy chcieli przystąpic do UE i wyznawac nasze wartości.
I dlatego mordują cywili oraz uznali UPA za organizacje wyzwolencza?
Twoje wartosci to nie moje, twoje to jakies azjatyckie.




AaronH napisał:
Rozmawiamy o Ukrainie a nie o jakiejs organizacji.
No wlasnie ta ukraina , jej parlament a potem rzad uznala UPA za organizacje walczaca o wolnosc i wyzwolenie.
O takie wartosci chodzi ukraincom.




AaronH napisał:
Putin sie wściekł postanowił za te przekonania mordować Ukrainców
A ilu zamordował? Ja ciagle widze na YT jak ukraincy morduja cywili i jencow wojennych.
Zreszta europa widzi to samo.
https://www.youtube.com/watch?v=iKlthfESbyA



Tutaj żołnierze ukraincy bija i okradają cywila.
https://www.youtube.com/watch?v=5HXK7iAJ_4Y

Ciesza sie bo znalezli buty włoskie, wódke i czesci samochodowe, mówia o bazarze ze bedzie co sprzedac.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
na filmie widać jedynie jak jakiś młody dużo gada i pokazuje coś, ale nie widać nic innego, mógłby sobie sam uszyć i pokazać jak opluwa żeby mieć większą oglądalność, skąd pewność ze ten młody nie konfabuluje
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
na filmie widać jedynie jak jakiś młody dużo gada i pokazuje coś, ale nie widać nic innego, mógłby sobie sam uszyć i pokazać jak opluwa żeby mieć większą oglądalność, skąd pewność ze ten młody nie konfabuluje
Stąd źe w internecie jest sporo filmow ukrainskich na których widac ich jak w Polsce chodzą z flagą UPA , ba nawet w GW i TVN pokazywali takie filmiki i zdjecia ukrainskich studentów studjujących w Polsce z flagami Prawego Sektora i UPA.

Jak widac mają dosyc odwagi aby naigrywac sie z polakow w ich kraju ale za mało aby z tą flagą pojechac na front do Donbasu i tam za tę flagę zginąc, bo rosjanie to nie polacy i nie udają że to deszcz gdy ktoś im pluje w twarz.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
inne filmy automatycznie nie uwiarygadniają tego konkretnego, jak na innych widać coś bardziej prawdopodobnego to po co przedstawiasz ten właśnie o którym piszemy
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
inne filmy automatycznie nie uwiarygadniają tego konkretnego, jak na innych widać coś bardziej prawdopodobnego to po co przedstawiasz ten właśnie o którym piszemy
Smieszne, o tym zdarzeniu jest głosno w narodowym internecie, więc o tym pisze, mam nadzieje że mi wolno?
Ale mam nadzieje że kiedys ktos nagra jak ukraincy w polsce nasmiewają sie z wołynia i jak dostają za to baty.
Dużo teraz ukraincow mieszka w polsce, popatrz na samochody na ukrainskich rejes6tracjach i zobacz co mają w srodku, spora czesc ma małe flagi z symbolami Prawego Sektora.

Jak widac są patriotami upowskimi , jednak nie az tak aby ginąc za Ukrainę.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o ile mi wiadomo to Ukraińcy przyjeżdżają do do pracy a nie wachlować flagami, nie mają po prostu na to czasu bo na pół etatu nie pracują
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
o ile mi wiadomo to Ukraińcy przyjeżdżają do do pracy a nie wachlować flagami, nie mają po prostu na to czasu bo na pół etatu nie pracują
Ukraincy przyjezdzają aby uciec przed poborem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i z czego żyją tu w Polsce ? z manifestowania ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
myślałem że ty ich spytałeś skoro wiesz po co przyjeżdżają
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Ukraińcy podczas walk w Donbasie pokazują swoje prawdziwe oblicze, mówią że chcą do europy ale pokazują że są potworami i na pewno europa nie dla nich!.
Serwor mój Ty ruski przyjacielu, Gdyby na Ciebie napadł wielokrotnie silniejszy i potężniejszy bandyta to też byś się chyba bronił, prawda? Więc nie zanudzaj tymi podsuniętymi przez rosyjski wywiad filmikami bo nie zamydlisz nikomu oczu. To Rosja napadała na Ukrainę i jest w 100% winna śmierci wielu osób na wschodzie Ukrainy.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
Serwor mój Ty ruski przyjacielu, Gdyby na Ciebie napadł wielokrotnie silniejszy i potężniejszy bandyta to też byś się chyba bronił, prawda? Więc nie zanudzaj tymi podsuniętymi przez rosyjski wywiad filmikami bo nie zamydlisz nikomu oczu. To Rosja napadała na Ukrainę i jest w 100% winna śmierci wielu osób na wschodzie Ukrainy.
Gdyby ktoś zaatakował Twoją matkę to chcąc jej pomóc atakujesz bandytę prawda?
Nie ma na to świadków ani dowodów, że stawałeś w obronie matki. Za to jest wielu świadków, którzy widzieli tylko drugą część tej bójki - tą z Twoim udziałem.
Wtedy to Ty stajesz się napastnikiem i jesteś oczerniany jako ten zły.

Rosja stanęła po stronie obrony demokracji na Ukrainie gdy grupa bandytów protestujących, że nie podoba im się polityka Janukowicza zrobiła zbrojne powstanie w kraju.
Wyrzucili urzędującego i demokratycznie wybranego prezydenta. Ukraina to dzicz.
Ja wiele razy tam byłem...kolega namawiał mnie na biznes w Ukrainie, ale tam jest tak absurdalny świat, że nawet w Kongo takiej dziczy nie uświadczysz.
Tam jest dziki zachód. Kro ma większą spluwę ten zarabia pieniądze. Tak to wygląda i każdy Ci to powie kto liznął trochę tematu.
Mieszka tu kilka domó dalej facet, który tam pojechał robić interesy - stalą mu się zachciało handlować.
Przyjechali do Polski i mu kolana przestrzelili. Facet ma 48 lat i porusza się na wózku inwalidzkim.

Putin doskonale wie w co gra UE i kto stoi za tymi prowokacjami na Majdanie. Dlatego super tą partie rozgrywa - jest moim faworytem w tej kwestii.
Ja popieram prawdę...a prawda jest taka, że Putin w tym całym konflikcie ma 95% racji.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
faktycznie Janukowycz to był demokrata na miarę Gandhiego
 
S

serwor

Guest
AaronH napisał:
Serwor mój Ty ruski przyjacielu
Sorry kolego ani twój przyjaciel ani ruski.
Chociaz te drugie to nic zlego.

Herbatniczek napisał:
faktycznie Janukowycz to był demokrata na miarę Gandhiego
Przy Poroszence krwawym rzeżniku Donbasu to tak.
Janukowycz był miękkim czlowiekiem , pozwolil aby majdanowcy banderwowcy palili żywcem jego Berkut za to powinien zostac zdymisjonowany, ale legalnie.

https://www.youtube.com/watch?v=iMOZaqt_40g
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Rosja stanęła po stronie obrony demokracji na Ukrainie
Rosja w obronie Demokracji? Mówisz o tym kraju gdzie piosenkarki za śpiewanie piosenek krytykujących Putina idą do więzienia? Gdzie niedawno główny opozycjonista zarobił serię w plecy z automatu? A może tą demokratyczna Rosję, gdzie biznesmen otwarcie krytykującego Putina spędził 15 lat w łagrach? Masz oryginalny sposób postrzegania demokracji.



danielr9 napisał:
grupa bandytów protestujących
Protestowało tysiące normalnych Ukrainców, głównie młodych chcących do Unii Europejskiej. to oni są bandytami?... acha zapomniałem faszystami :)



danielr9 napisał:
e nie podoba im się polityka Janukowicza zrobiła zbrojne powstanie w kraju. Wyrzucili urzędującego i demokratycznie wybranego prezydenta. Ukraina to dzicz.
Prezydenta będącego człowiekiem Putina i rządzącym Ukrainą pod dyktando Rosji. Tak, Ukraina po rządach Rosjan to dzicz, tak jak sama Rosja



danielr9 napisał:
Ja wiele razy tam byłem...kolega namawiał mnie na biznes w Ukrainie, ale tam jest tak absurdalny świat, że nawet w Kongo takiej dziczy nie uświadczysz.
odradzałbym ci jakiegokolwiek biznesu na Ukrainie. Rosjanie poprzez Janukowicza ograbili ten kraj i totalnie skorumpowali



danielr9 napisał:
Tam jest dziki zachód. Kro ma większą spluwę ten zarabia pieniądze. Tak to wygląda i każdy Ci to powie kto liznął trochę tematu. Mieszka tu kilka domó dalej facet, który tam pojechał robić interesy - stalą mu się zachciało handlować. Przyjechali do Polski i mu kolana przestrzelili. Facet ma 48 lat i porusza się na wózku inwalidzkim.
Ciekawa historia i straszna za razem. Ale o tym, że w Rosji i na Ukrainie jest bandyctwo wiemy nie od dziś. Ale co ma to do agresji Rosji na Ukrainie? Na Ukrainie ludzie mieli już dosyć korupcji, bandyctwa i złodziejstwa. W przeciwieństwie do Rosjan maja mózgi i jaja i postanowili obalić ten syf i pójść do kulturalnej, cywilizowanej i oświeconej UE. Rosjanie w odwecie zaczęli mieszać na wschodzie i zabijać ludzi... oczywiście, w obronie demokracji. :)



danielr9 napisał:
Dlatego super tą partie rozgrywa - jest moim faworytem w tej kwestii.
Nie wątpię, ze jest Twoim faworytem. Pasujesz do niego. Wspaniały Prezydent!!! Gospodarka upada, giełda leży, rubel na poziomie śmieciowym, wydali już większość rezerw walutowych, główne banki proszą o pomoc, własnie upadł największy ubezpieczyciel w kraju, ale zamiast pomagać przeciętnym Rosjanom, albo inwestować w uczelnie, szpitale czy choćby rozwój jakichś nowoczesnych technologi dla społeczeństwa wydali cięęęęężkie miliardy na olimpiadę w Soczi na która oprócz oligarchów nikt nie przyjechał, ładują rzeke pieniędzy w wojsko a swoje prywatne pieniądze trzymają bezpiecznie w bankach poza matiuszką Rasiją.

Acha no i wylecieli z G8, mogą sobie decydować nie o losach świata a co najwyżej o losie Czukczów na Syberii. To państwo to totalitarny trup
 
S

serwor

Guest
AaronH napisał:
Nie wątpię, ze jest Twoim faworytem. Pasujesz do niego. Wspaniały Prezydent!!! Gospodarka upada, giełda leży, rubel na poziomie śmieciowym, wydali już większość rezerw walutowych
No dobra, wydali coś 120 miliardow dolarów z 500 które mieli, ale na co wydali?

Odkupili za te pieniadze za bardzo niską cenę akcje rosyjskich firm które były na giełdach zachodnich.
A więc zrobili swietny interes, sprzedali wczesniej te akcje za grube miloiardy a teraz odkupili za 10% uwczesnej ceny!
Możesz o tym poczytac w temacie o Rosji.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Jacy rosjanie? Bo to wojna domowa wiec moga byc co najwyzej ukraincy pochodzenia rosyjskiego. A zrobili to samo co Chorwacja, Kosowo, czy Slowenia, wybrali wolnosc.
Słuchaj, dla mnie to Ty pracujesz dla cyfrowego wydziału SWR. Najbardziej zdradziłeś się kiedy zapytałeś co to takiego jest SWR. Ktoś kto jest tak wpatrzony w Rosję wie co to SWR a Ty rżnąłes głupa, że nie wiesz. Każą ci pisać te wszystkie bzdety i szczuć na Ukrainców.

Rosja to kraj, który był bardzo lubiany i szanowany w Europie (choć uważam, że przesadnie) Maja ciekawy dorobek kulturowy (choć głównie sprzed 1918 roku) ja sam uwielbiam słuchać muzyki Rachmaninowa, Szostakowicza lub Czajkowskiego. Ale niestety ich ego i imperializm wziął górę i zchrzanili sprawę!

Tu nie chodzi o to czy Ukraina teraz postępuje dobrze, czy źle. Tu nie chodzi o to jakim państwem jest Ukraina. Tu chodzi tylko o to, że nie napda się na bezbronne i niepodległe kraje tylko dlatego, że chcą prowadzić niezależną politykę!! I przestańmy rozmwiaiąc o Ukrainie, bo to wcale nie jest mój ulubiony kraj, tylko rozmwiajmy o agresji Rosji. Rółwnież dobrze w miejscu Ukrainy mogłaby być Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia a nawet Polska!. Ciekaw jestem jak bys się czuł, gdyby Rosjanie na zaatakowali a jakiś palant na forum wypisywałby, że to jest nic, ale Polacy wczoraj zabili jakiegos Rosjanina, a tak w ogóle to są rusofobami i im się należy.


serwor napisał:
A więc zrobili swietny interes, sprzedali wczesniej te akcje za grube miloiardy a teraz odkupili za 10% uwczesnej ceny!
a swoja drogą to w tej chwili nie robią żadnych dobrych interesów. Leżą... dzisiaj opublikowali, że sprzedaż samochodów spadła o 39%. To totalny krach. A oni dalej okłamują naród
 
Do góry