Zbrodnie ukraińskie, podczas walk w Donbasie.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z przepicia na polu walki, chyba sklepy monopolowe nie działają
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Herbatniczek napisał:
nie przesadzaj, serwor to tylko rusofil, to nie bandyta
Tu nie chodzi bezpośrednio o serwora, ale o tok myślenia szczególnie podatny na manipulacje. Wygłaszanie jednoznacznych "oczywistych oczywistości" na podstawie wyłącznie własnych przekonań jest bardzo niebezpieczne.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak mawiali Rzymianie "audiatur et altera pars"

serwor tak nie do końca liczy się z drugą stroną, wersja jednej strony trafia do jego przekonań
 
S

serwor

Guest
co do twojej pamiętliwości, to ostatnio nie zaprzeczyłem możliwości udziału szeregowych Ukraińców w oddziałach pacyfikujących Warszawę
Przeczytaj zdanie ktore tutaj napisales, to juz daje do myslenia.
Ja dalem ci twarde dowody, podalem historykow polskich i niemieckich, podalem co napisali w jakich publikacjach i w ktorym roku, przypomnialem co mówili ludzie w czasie walk a ty........ostatnio nie zaprzeczyles o mozliwosci udzialu ukraincow w odzialach pacyfikujacych warszawe.

Oni nie uczestniczyli w odzialach.
Oni te odzialy tworzyli, to byly zwarte odzialy ukrainskie! Pod ukrainskim dowodctwem, oczywiscie pod kontrolą niemiecką. Tak ze kolejny raz starasz sie umniejszac zbrodnie ukrainskie, zastanawiam sie z jakiego powodu.
Odys to wiem dlaczego, ale ty........? Zdaje sie ze o czyms nie wiemy.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Umarł z przepicia? Naćpał sie czegos? Kto go pobił i kiedy? Zdjecie zrobione gdzie?
Spytaj się twoich idoli z Donbasu!. Był wzięty do niewoli, z której nie wrócił już żywy!. Żadne krętactwa z twojej strony nie zmienią tego faktu.

Jak dla mnie to twoje zdjecia toi przyklad nieudolnej ukrainskiej propagandy


Żenujące...! :thumbdown:
Filmiki z nieudolnymi aktorami są dla Ciebie dowodami zbrodni, zaś stosunkowo dobrze udokumentowana zbrodnia wojenna propagandowym chwytem.
Przestałeś myśleć, a z tego nikt na forum Ciebie nie wyleczy.

Odys to wiem dlaczego, ale ty........? Zdaje sie ze o czyms nie wiemy.
Ahh... zapomniałem, że jestem Ukraińcem, bo demaskuję kłamstwa "jedynego Polaka" :D
 
S

serwor

Guest
Wracając do Nocnych Wilkow, smieszne jest że niektorzy podają ze zakaz wjazdu jest dla ich dobra, że grozil im atak polskich narodowców.
To smieszne bo głowni liderzy róznych grup polskich narodowców dawno juz oswiadczyli że nie maja nic do tego że rosjanie chca złozyc kwiaty w Oswiecimiu i odwiedzic groby swoich rodakow którzy zgineli w walce z hitlerowcami na terenie Polski.

Jedynymi którzy są przeciw to PO i PiS.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak dla mnie to też niech sobie jeżdżą ile chcą, ale kilka razy można by ich skontrolować w ramach prawa ruchu drogowego, czy nie za szybko, czy trzeźwi itp
 
S

serwor

Guest
Spytaj się twoich idoli z Donbasu!. Był wzięty do niewoli, z której nie wrócił już żywy!.
Wpadl pod tramwaj, umarł z przepicia? Spadl po pijaku z ciezarowki ktora go wiozła do pracy przy odgruzywowania?
A może rozerwala go mina którą ukraincy umiescili pod swoim zabitym żołnierzem?
Bo przypominam ze jency ukrainscy uzywani sa tez do zbierania trupow zolnierzy ukrainskich, wlasnie miedzy innymi z tego powodu ze te trupy sa nieraz zaminowane przez ukraincow.


Herbatniczek napisał:
jak dla mnie to też niech sobie jeżdżą ile chcą, ale kilka razy można by ich skontrolować w ramach prawa ruchu drogowego, czy nie za szybko, czy trzeźwi itp
Alez tutaj z tobą sie zgadzam, powinni byc pod stała kontrola policji w tej sprawie.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
serwor napisał:
Wpadl pod tramwaj, umarł z przepicia? Spadl po pijaku z ciezarowki ktora go wiozła do pracy przy odgruzywowania?
Krętactwa!.
Jak już wielokrotnie powtarzałem, a Ty ciągle do udowadniasz, zrobisz wszystko, by usprawiedliwić zbrodnie separatystów!. Nie znam bardziej nieobiektywnej osoby od Ciebie.
 
S

serwor

Guest
Krętactwa!.
Jak już wielokrotnie powtarzałem, a Ty ciągle do udowadniasz, zrobisz wszystko, by usprawiedliwić zbrodnie separatystów!. Nie znam bardziej nieobiektywnej osoby od Ciebie.
Kretactwem jest pokazanie kogos i twierdzewnie ze zostal zabity przez powstancow, przeciez nie podales zadnych faktow, tylko domysly i ukrainska propagande.
A ja pokazuje twarde fakty!
Mariupol 09.05. 2014 rok. Ukrainskie odziały wkraczają do miasta i mordują cywili!
https://www.youtube.com/watch?t=18&v=4bKrLigpT10
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
serwor napisał:
Kretactwem jest pokazanie kogos i twierdzewnie ze zostal zabity przez powstancow, przeciez nie podales zadnych faktow, tylko domysly i ukrainska propagande.
Brak dowodów na własne twierdzenia jakoś Ci nie przeszkadza, by w każde z nich bezmyślnie wierzyć :D. Tymczasem od drugiej strony wymagasz podania pełnych danych osobowych ofiary i sprawcy, okoliczności pobicia i zamordowania, miejsca zbrodni oraz precyzyjnych informacji na temat zdjęć.
Kręcisz i wijesz się, by za wszelką cenę odepchnąć od swojej świadomości informacje, które przeczą twoim wymysłom :).
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
Brak dowodów na własne twierdzenia jakoś Ci nie przeszkadza, by w każde z nich bezmyślnie wierzyć :D. Tymczasem od drugiej strony wymagasz podania pełnych danych osobowych ofiary i sprawcy, okoliczności pobicia i zamordowania, miejsca zbrodni oraz precyzyjnych informacji na temat zdjęć. Kręcisz i wijesz się, by za wszelką cenę odepchnąć od swojej świadomości informacje, które przeczą twoim wymysłom :).
Dales trzy zdjecia jakiegos lumpa, podpisales za propaganda ukrainska ze zostal zabity przez powstancow. I koniec, żadnych faktow.
Ja jak juz cos daje to w najgorszym razie film na ktorym widac zabojcow i ofiare.
Tutaj cywilne ofiary ostrzalu wojska ukrainskiego na cele cywilne. Film bardzo drastyczny!

Aby zobaczyc film trzeba kliknac na show.

https://www.youtube.com/watch?v=-MyGDB-bNE8


Pogrzeb ukrainskich bohaterow, od razu widac tez na kim ci bohaterowie wzrorują sie.
Eww7tv_mxlA.jpg
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
serwor napisał:
Dales trzy zdjecia jakiegos lumpa, podpisales za propaganda ukrainska ze zostal zabity przez powstancow. I koniec, żadnych faktow.
Kręcisz i wijesz się, by za wszelką cenę odepchnąć od swojej świadomości informacje, które przeczą twoim wymysłom
Ofiarę na zdjęciach -oraz zadane jej obrażenia- widać bardzo wyraźnie, w tle słychać zapewne głosy jej przyszłych oprawców. Faktem jest, że jeniec wojenny został znaleziony martwy na lotnisku z wyraźnymi śladami torturowania.
Faktem jest również, że tej informacji nie zaakceptujesz, choć wypowiedzieliby się na jej temat światowej klasy eksperci oraz przyznał się jeden z morderców. Zdążyłem się już z tym pogodzić.
 
S

serwor

Guest
A więc znalezli go na lotnisku? Przeciez oni wlasnie tam szukali cial zabitych ukraincow.
Więc sam przyznaszesz ze nie wiadomo co z nim sie stalo? Kto go pobił? Gdzie byla reszta ukrainskich jenców?
To mi wyglada na bijatyke pijanych ukraincow. Powstancy dają im wódkę bo inaczej trudno wytrzymac smrodu rozkladajacych sie cial ukrainskich cyborgow.

A tutaj dziecko z Donbasu, ofiara ostrzalu miasta Garłówka przez artylerie ukrainską. Ukraincy strzelali tam na oslep, po to aby wzbudzic strach .
27.07.2014 rok.

https://www.youtube.com/watch?v=gat61_8rw70
Ofiary barbarzynskiego ostrzeliwania bezbronnych miast przez artylerie ukrainska, niemcy ktorzy ostrzeliwali Warszawe robili to chociaz aby ją zdobyc, ukraincy robią to aby przestraszyc cywilow zgodnie z tym co obiecal im prezydent Poroszenko , dzieci z Donbasu mają siedziec w piwnicach albo zginą.
Zdjecie dziewczyny z dzieckiem za życia i po ostrzale ukrainskim.
A jesli juz mowimy o biciu jencow i torturowaniu to tutaj masz film na ktorym zolnierze ukrainscy biją i okradaja cywila na terenie zajetym przez ukraincow.
Robią przy tym sobie film, dla nich to cos normalnego.
Ten cywil przezyl, ukraincy dali tego cywila przy wymianie jencow.
I to wlasnie ciekawe, podczas takich wymian powstancy oddaja ukraincom zolnierzy a dostaja cywili, kobiety zlapane w łapankch na okupowanych przez banderowcow terytorium Donbasu.
Czesto te kobiety, cywile sa pobici tak jak ten czlowiek.
https://www.youtube.com/watch?v=5HXK7iAJ_4Y
Jak slychac ukraincom spodobały sie włoskie buty czesci samochodowe i alkohol tego czlowieka.
Czlowiek błaga oprawców aby go nie bili.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
serwor napisał:
A więc znalezli go na lotnisku? Przeciez oni wlasnie tam szukali cial zabitych ukraincow. Więc sam przyznaszesz ze nie wiadomo co z nim sie stalo? Kto go pobił? Gdzie byla reszta ukrainskich jenców? To mi wyglada na bijatyke pijanych ukraincow. Powstancy dają im wódkę bo inaczej trudno wytrzymac smrodu rozkladajacych sie cial ukrainskich cyborgow.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=j1o9ZWqCnKk#t=99

Jesteś jak ten prezenter z filmu, coś tam pokrętnie mówisz, ale w gruncie rzeczy sterują Tobą inni.
Kto go pobił?. Spytaj się swoich idoli z Donbasu.... a nie, stój. Ktoś już nawet spytał o to Arsjenija Pawłowa "Motorolę" , "bojownika o wolność Donbasu... z Rosji", podejrzewanego o tą zbrodnię :). Przyznał się...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Fałszywa informacja o śmierci 10 letniej dziewczynki na Ukrainie. Oczywiście swego czasu robiła furorę w rosyjskich mediach:

http://www.bbc.com/news/world-europe-32137302


A tutaj jeszcze jeden pamiątkowy film ukrainskich banderowców.
Kto tego dokonał?. Gdzie tego dokonano?. Kto nagrywał filmik?. Gdzie ciała ofiar?
Pewnie separatyści bawili się po pijaku.
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
Kto tego dokonał?. Gdzie tego dokonano?. Kto nagrywał filmik?. Gdzie ciała ofiar? Pewnie separatyści bawili się po pijaku.
To nagranie dokonane kamerka umieszczoną w samochodzie, na ukrainie i w rosji takie kamerki to norma, co drugi samochod je ma.
Samochod zostal przejety przez powstancow po walce i w taki sposob film dostal sie w ich rece.
http://fortruss.blogspot.com/2014/10/video-of-massgrave-execution-of.html


A tutaj tez ciekawostki o ukrainskim pułku gwardi narodowej AZOV.
http://fortruss.blogspot.com/2015/03/the-doctor-who-treated-women-raped-by.html
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
serwor napisał:
To nagranie dokonane kamerka umieszczoną w samochodzie, na ukrainie i w rosji takie kamerki to norma, co drugi samochod je ma. Samochod zostal przejety przez powstancow po walce i w taki sposob film dostal sie w ich rece.

Jakiej marki był samochód i jak dostał się w ręce separatystów?. Gdzie ciała ofiar?. Jak miały na imię?.
A tutaj tez ciekawostki o ukrainskim pułku gwardi narodowej AZOV.
Jak się nazywały te kobiety?. Jak nazywał się doktor?. Może sam je po pijaku gwałcił... albo gwałtów w ogóle nie było, a historia jest wyssana z palca.
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
Jakiej marki był samochód i jak dostał się w ręce separatystów?. Gdzie ciała ofiar?. Jak miały na imię?.
No widzisz Odys, zdaje sie masz stresa?
Ale przeciez sam napisales ze ten ukrainski jeniec którego wedlug ciebie zabili powstancy pracował na lotnisku i zaginął, pózniej znaleziono go tam.

To przypominam ze lotnisko w Doniecku to pole pełne lejów, a on pewnie zaginął w terminalu, tam jest bardzo niebezpiecznie, pełno dziur i łatwo można sobie zrobic krzywde.
Ukrainscy jency pracowali tam i pewnie jeszcze pracują przy znajdowaniu ciał żołnierzy ukrainskich.
Pracują pijani bo odór ciał jest straszny i bez alkoholu nie da sie tam pracowac. Aha wedlug prawa miedzynarodowego szeregowi i podoficerowie wzieci do niewoli moga byc zatrudniani do pracy, oficerowie nie.
Na dodatek ukraincy cały czas ostrzeliwują lotnisko! Według OBWE 25 kwietnia na lotnisko sp[adlo okolo 500 pociskow! Tak jest codziennie, tak że możliwe ze ukraincy zabili ukrainca.

No i na koniec, jesli zaginął na lotnisku to pewnie powstancy go znalezli? Po co? Jakby go zabili to by napisali że im uciekl i koniec.
Kto by to sprawdzal gdy są jeszcze tysiace trupow zołnierzy ukrainskich których rzad ukrainski nie chce odbierac od powstanców.
Sziewieriewka, powstańcy LNR zbierają ciała mieszkańców wsi rozstrzelanych przez wojsko ukrainskie
Film drastyczny! Po zdobyciu wioski powstancy znalezli ciała ofiar armi ukrainskiej.
https://www.youtube.com/watch?v=lN91z80KnYY

A tutaj zwykły dzien w Doniecku, lato 2014 rok.
Ukraincy codziennie nieustannie ostrzeliwują dzielinice mieszkaniowe Doniecka, na wieży lotniska w Doniecku są punkty obserwacyjne artyleri ukrainskiej.
Z niej koordynowany jest ostrzał artyleryjski. Powstańcy muszą zlikwidowac te punkty na lotnisku aby ograniczyc ostrzał cywilnych celow w miescie!

Podczas walk o lotnisko zginią tysiace zolnierzy, powstanczych i ukrainskich, jednak powstancom uda sie powstrzymac masakrę cywilów w Doniecku.

https://www.youtube.com/watch?v=U4ke2ELgB7E
https://www.youtube.com/watch?t=59&v=sc2wPVRBK2c
Ekshumacja ciał powstanców, jenców armi ukrainskiej, według swiadkow zostali rozstrzelani przez żołnierzy ukrainskich.
https://www.youtube.com/watch?v=E7CeVNVAliI
Aha, pod filmem Odys możesz przeczytac miejscowosc gdzie to sie odbyło.
 
Do góry