Zapachy dla mężczyzn

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Uwielbiam Tonino Lamborghini, zwłaszcza Forza (cytrynowo-piżmowy). Kalvin Klein Euphoria Men i Lacoste Challenge też są świetne.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Żeby nie tworzyć nowego tematu tutaj napiszę.
Nie uważacie że perfumy na tej aukcji nie są oryginalne? Kilka mies. temu kupiłem te perfumy 50ml za około 120zł a tu taka promocja.
Jako że ostrożnie podchodzę do takich super promocji chciałbym się spytać o opinie.

http://allegro.pl/davidoff-cool-water-125ml-edt-cena-hit-i2553832111.html
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
A co sądzicie panowie o dezodorancie Adidas? Osobiście go używam od dłuższego czasu.
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Mam wiele zapachów u siebie w domu m.in.
- ZEKE 21- nietrwały mimo tego bardzo ładnie pachnie
- Nike fission- zapach drzewny także nietrwały a pachnie przeciętnie,
- La Rive Grey Point - za 2 dychy lepszych nie kupisz:)
- Rexona Cobalt i Sport - żadne inne dezodoranty nie odświeżają jak te, które podałem:)
- Adidas impact - dezodorant, zapach dość przyjemny ale po dłuższym użytkowaniu mnie irytuje.
- axe twist - okropny, używam jak chce ukryć jeszcze gorszy zapach:)
- Biagiotti Due - pierwszy zakup przeze mnie droższych perfum i bardzo się zawiodłem - kolejny stosunkowo nietrwały zapach do kolekcji a na dodatek przez niego gorzej się czułem po użyciu(innym to nie przeszkadzało więc go oddałem),
- Givenchy PI neo - pierwsze perfumy w cenie powyżej 100 złotych i jak na razie po miesiącu użytkowania się nie zawiodłem, bardzo słodkie, trwałe, jak się psikne w nadgarstek to po chwili łapie się na tym, że go obwą:cenzura::p
 

anakra8

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jestem kobietą i uwielbiam perfumy z nutą tytoniu i whisky :)

Zgadzam się, Blue jest świetny :)
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ogólnie rzecz biorąc słodkie zapachy Paco Rabanne czy też Lacoste są bardzo fajne dla facetów. Często jest tak,że dany zapach do kogoś po prostu pasuje i już. Ja bardzo lubię takze Kenzo oraz Davidoff Cool Water.
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Latem polecam właśnie dać nutę świeżości postawić na lekkie, cytrusowe zapachy, z kolei zimą czy jesienią można pokusić się o te cięższe. To nic innego jak indywidualna kwestia naszego gustu w sensie samej marki danego zapachu :)
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Zapach to indywidualny wybór. Przede wszystkim powinien pasować do osoby, nie drażnić lecz orzeźwiać.
 
Do góry