Zapachy dla mężczyzn

Z

zypek84

Guest
Davidoff jest taki sobie. Raz z niego korzystałam i wydaje mi się, że w stosunku do ceny, wcale taki dobry nie jest.
yDe 2 dużo bardziej mi odpowiada. Zresztą polecam porównanie sobie tych zapachów - przekonasz się, że ten który ja wskazuję, jest zdecydowanie lepszy.
 
R

rabunia89

Guest
yDe 2 ma w sobie to coś. Perfumy są dosyć drogie, ale za to jakość wszystko wynagradza. Mi te perfumy strasznie odpowiadają. Jestem kobietą, ale korzysta z nich mój facet i... sama kilka razy się psikałam. Szkoda, że nie ma damskiej odmiany tych perfum!
 
Z

zypek84

Guest
Nie powiedziałbym, że są drogie. Powiedzmy, że cena jest adekwatna do jakości. Weź pod uwagę fakt, że są to kosmetyki naturalne, a generalnie cena takich jest dosyć wysoka. Yde2 w stosunku do innych zapachów według mnie jest tanie. Porównaj inne popularne zapachy, nawet te, które nie należą do grupy kosmetyków naturalnych. Różnice są naprawdę ogromne.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ktoś pytał o zapach do 100zł, wg mnie jednym z lepszych w tej cenie będzie Salvador Dali Black Sun, sam go obecnie używam i jest naprawdę fajny i dość mało popularny. Ostatnimi czasy bardzo mi się spodobał Lalique encre noire - następny zapach jaki kupię;-)
Do 100 zł czy w okolicach i w ogóle na lato to lubię Davidoff Deep Summer Fizz - zarąbiście orzeźwiający, lekki, letni, taki jakby cytrynowy. No ale raczej do 100 zł to w internecie bo stacjonarnie to chyba ze 150 zł kosztuje, no ale plus taki, że to setka czy nawet może 125.

niezły jest też Beckham Intimately - choć nie wiem cyz się nie pomyliłem bo w tej serii są ze 4 zapachy, wszystkie mają jakieś durne nazwy i ogólnie tylko jeden mi odpowiada (kolor brązowy), a reszta lipa.

Inna sprawa, że takie tańsze perfumy to nie wiem czy warto. Tak jak pisałem wcześniej, np. taki Paco Rabanne One Million może i kosztuje, ale prawda taka, że jedna "butelka" przetrzymuje spokojnie 2 butelki tańszych perfum, bo tu po prostu raz się człowiek psiknie i praktycznie cały dzień trzyma. Cóż, za trwałość i jakość jednak się płaci.


W sumie nie lubię zbytnio eksperymentować. Wcześniej jeszcze używałem Azzaro Chrome i praktycznie w obrębie tych zapachów się kręcę. Nie chce mi się zbytnio kombinować. Kiedyś babka mi jakiś Cartier polecała i był bardzo fajny, zupełnie inny od wszystkich, ale niestety zapomniałem co to było :D Także póki co, mój główny to ciągle PAco Rabanne, a takie rezerwowe to właśnie te co pisałem.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Mi bardzo przypadl do gustu Hugo Boss Orange, w ktory sie ostatnio zaopatrzylem - totez z tego wzgledu chyba nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecic.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja uwielbiam fuul speed z avonu, zawsze kupuje mężowi, czasami kupi sobie inne ale i tak tamten zapach działa na mnie najlepiej :) niekoniecznie to co droższe to lepsze.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A Flamboyant od Oriflame? Dominuje cytrus, nuta drzewa cedrowego. To woda toaletowa, bo na te upały preferuję coś lżejszego.

Oriflame_flamboyant.jpg
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Można się wtrącić?
W zimowe dni lubię czuć CHANEL - Egoiste, Lacoste czerwone; w ciepłe dni sprawdza się, według mojego kobiecego gustu, takie zapachy jak: CHANEL - Allure Homme Sport, Dolce & Gabbana - The One for Men, Playboy Malibu, Giorgio Armani - Acqua Di Gio. Mój ukochany uwielbia dobre perfumy, kosmetyki, więc chcąc nie chcąc znam się trochę na nich.
 

edmundos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
be calvin klein. Taka czarna buteleczka. Moja laska sika w gacie jak sie tym popsikam ;p
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
ja mam Acqua Di Gio od Armaniego, CK One, One Million od Paco Rabbaniego wszystkie sie z zasady podobają dziewczynom :)
Teraz wypatrzyłem sobie nowe Eisenberg - Eau Fraiche
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Mi kiedyś niesamowicie spodobał się zapach męski o nazwie Hugo Boss Energise... Kiedyś przypadkiem powąchałam go w jakiejś lepszej drogerii bo szukałam z kumplem zapachu dla niego i oniemiałam. Chociaż ja mam specyficzny gust jeśli chodzi o zapachy (zwłaszcza damskie) i jestem dość wybredna ale ten na prawdę szalenie mi się spodobał, pół dnia chodziłam z papierkiem zapachowym przytkniętym do noska :p
 

ArmaniExchange

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
UP
myśle, iż Ciągłe używanie Lacoste Essential mija się z celem, jeśli brakuje nam higieny codzinnej. Może wystarczyło by użyć szarego mydła.

 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Stary, masz jakieś problemy ze swoją osobą?

Nie pasuje Ci na tym forum, to wypad. Bo Twoje posty nie wnoszą nic do tematu.

EOT.
 

arty91

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeszcze mam połowe Hugo Bossa ale już z niecierpliwością czekam aż się skończą i będę mógł sobie kupić Chanel Allure Homme :)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Ja używam od wakacji Guess Men bardzo fajny i przyjemny zapach ale mam wrażenie że na mojej skórze jest nietrwały

guess-man-parlux-eau-toilette-spray-men171111.jpg
 
Do góry