Zapachy dla mężczyzn

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja uwielbiam Axe Africa, innych nazw nie pamiętam.
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Nie znam dziewczyny, która nie zachwycała się "Higher Energy" Diora, którego miałem przez ostatni rok. Aktualnie jestem w posiadaniu "Style" Pierre`a Cardin, które również zbiera pozytywne recenzje. Pomimo tego, że te dwa zapachy różnią się na tylu płaszczyznach... Dior jest świeży, chłodny, o nutach uderzających w wysokie tony, przez co pasuje na okres wiosna-lato, natomiast Cardin jest zapachem słodkim, piżmowych, ciepłym, który moim zdaniem idealnie pasuje do aury jesienno-zimowej.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Hmmm aż wstyd się przyznać ale czytałem opinie internautów i zdecydowałem się na Pacco Rabanne 1 Milion
i opinie mnie nie zawiodły bo zapach sam mi bardzo przypasował a o kobietach to już nie mówię :tongue:
 

darek85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mi osobiście żaden Paco Rabanne nie podchodzi, ale polecam Lacoste Challenge np, dodatkowo klasyczny Armani i Calviny Kleiny (szczególnie Euphoria).
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A propos lacoste. Nigdy nie kupowałem perfum z tej firmy, a słyszałem że jest w białym opakowaniu, który kosztuje ok. 100zł za 50ml. Wiecie może jaki on ma zapach? Bo w rossmanie jak byłem, to nie było próbek a ja preferuje bardziej łagodne perfumy.
 

Alex*

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak chcesz coś eksotycznego polecam np. Perfum o zapachu sporym lub alkoholu i cygara, ale też jest o zapachu marchewki.
Nie wiem czy ci sięspodoba, ja sam tego nie używam ale o tym czytałem
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja ostatnio zostałem posiadaczem 2 zapachów z różnych półek cenowych i muszę przyznać, że z obu jestem zadowolony, a są to Playboy London i CK one Shock, oba zapachy polecam, więcej na ich temat na moim blogu: http://mw-maleworld.blogspot.com

...a poza tym oczywiście 1 Milion, zapach który nigdy się nie nudzi i działa jak...
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Woda toaletowa Black Suede Toch firmy Avon - ostatnio kupiłem sobie ową wodę przez internet za namową mojej przyjaciółki.
Muszę przyznać,że zapach jest świetny.
W eleganckim flakonie kryje się aromat kaszmirowego drewna i piżma, rozkwitający w nucie serca liśćmi paczuli, otoczony korzennym, orientalnym zapachem imbiru.
Moja laska jest zachwycona też tym zapachem.
Na biznesowych rautach kobiety z przyjemnością rozmawiają ze mną i na dodatek chwalą udany zapach tej wody - uważają że jest zmysłowy.
O czymś to świadczy.
 
M

maniek04

Guest
Mój ulubiony zapach to Carolina Herrera 212 Men - po prostu rewelka, na inne bym nigdy nie wymienił. Po dobrej cenie można je kupić w perfumerii pachnij.pl/ Można ją używać na co dzień.
 

Sygn

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Kupiłam jakiś czas temu swojemu facetowi francuskie perfumy męskie Yves Rocher i jest zachwycony. Ja również. Mega orzeźwiające. Całkowicie coś innego niż mocne korzenne zapachy tak bardzo popularne u facetów.
 
Do góry