Zaburzenia łaknienia - pisz, jeśli masz problem

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
ewusia skoro piszesz tutaj o swoim problemie to juz nie jest zle. widzisz ze cos sie z Toba dzieje i chcesz to zmienic.
W tym przypadku bez lekarza sie nie obejdzie. I zrob cos dla sibie dobrego i pojdz do psychologa on na pewno Cie pomoze.
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wiecie co...ja chyba nie mam siły z tym walczyć...może tak miało być:( gdybym nie była gruba od małego to by tego nie było:(:( ale musze zyc z tym... tego chyba nie idzie wyleczyc.....jestem świadoma że jestem chora od dwuch lat.....bo pierwszy rok to bylo odchudzanie i wogule by mi nie przyszło do głowy że ja....
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Do zdrowienia potrzebne są minimum dwie rzeczy:
pierwsza to twoja decyzja o zdrowieniu. Za wszelką cenę i wbrew wszystkiemu. Dopiero kiedy będziesz wiedziała, że chcesz wyzdrowieć i zrobisz co w twojej mocy, leczenie będzie przynosiło efektu.
druga to metody na zdrowienie. Sama ich nie wymyślisz, dlatego potrzebny jest terapeuta. Leczenie nie oznacza szpitala, oddziału zamkniętego. Zwykle są to sesje terapeutyczne indywidualne i/lub grupowe. Sama możesz dobierać co ci pomaga. Lekarz może sugerować, ale decyzja i tak należy do ciebie.

Bez tego - będzie ci coraz trudniej.
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
ja pare lat temu miałam jakiegoś wirusa chyba albo coś bo przez tydzień (nie caly) obojętnie co zjadłam czy wypiłam od razu to zwróciłam :/ jak już mi to przeszło to byłam troche osłabiona ale wróciłam szybko do sibebie i jest dobrze ale nie życze tego nikomu !!! :p
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Sugerowałabym w tym temacie nie wprowadzać rankingu ile kto waży i ile schudł dzieki czemu. To nie pomoże chorym dziewczynom, które chciałyby tu zajrzeć, a wręcz zaszkodzi. Jeżeli ktoś ma takie aspiracje, może skorzystać ze stron typu pro-ana. A to forum nie jest takie.
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
Sugerowałabym w tym temacie nie wprowadzać rankingu ile kto waży i ile schudł dzieki czemu. To nie pomoże chorym dziewczynom, które chciałyby tu zajrzeć, a wręcz zaszkodzi. Jeżeli ktoś ma takie aspiracje, może skorzystać ze stron typu pro-ana. A to forum nie jest takie.


jedni chorzy chca sie leczyc i z tego wyjsc, inni nie...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Już wiem. Nie spotkałam się wcześniej z żadnymi, bo wpisywałam "anoreksja". Wpisałam "pro-ana" i rzeczywiście mnóstwo tego. Takich stron nie powinno się wpuszczać do sieci!
 
Do góry