Z jakiej przegladarki Internetowej korzystacie?

Przeglądarki internetowe

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Mi przypadła do gustu Opera choć próbowałem użytkować i Mozille ale wolę tą pierwszą. Jakoś mnie jeszcze nie zawiodła a z wyglądu też się bardziej podoba.
 

Rozum

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
Z Mozilli korzystałem kilka lat, ale teraz nie wiem dlaczego, ale zaczęła się wieszać, a przede wszystkim zwolniła. IE jest po prostu za wolny, dlatego zmieniłem na Chrome'a. Najszybszy, estetyczny, spersonalizowany (dla niektórych to właśnie ta funkcja jest największym minusem, bo nie chcą udostępniać wielu informacji w sieci) - jak dla mnie wygrywa.
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Przez długi okres czasu korzystałem z IE... Raczej z leniwości, bo denerwowała mnie cały czas. W końcu nie wytrzymałem i z dwa lata temu zainstalowałem Mozilla Firefox. Do dzisiaj zastanawiam się, czemu zrobiłem to tak późno... :)
 

Ghandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Chrome i Firefox, od samego początku, nie pamiętam kiedy ostatnio IE odpaliłem, jakieś 3-4 lata temu, noszę na pendrivie przy sobie instalke chroma, od razu się aktualizuje i mamy najnowszego chroma
 

kater

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dotychczas korzystałem głównie z Firefoxa, ale od pewnego czasu przekonuję się coraz bardziej do Chroma. Fajnie wygląda, szybko działa. Jak się okazuje, nie jestem jedyny, któremu Chrome się podoba :
:D
 

Hitmaniak17

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
0
Przyzwyczaiłem się do Firefoxa i tylko z niego korzystam. Jak dla mnie jest wystarczający.
 

termi2468

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najczęściej z opery bo jest dla mnie najwygodniejsza i czasem z FF ze względu na pomocne wtyczki
 
H

Hastler

Guest
Siema, slyszalem ze ostatnio pojawila sie nowa wersja IE8, podobno powstala przy wspolpracy z onetem, allegro i nasz-klasa.korzysta ktos z tego? z jakich wogole przegladarek korzystacie, bo moj ff ostatnio cos strasznie zamula.

Za dużo wtyczek ;)
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Najczęściej z Mozilii, sporadycznie z Explorera, Chrome, Safari i Opery.
 

markiz_it

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chyba jednak Mozilla. Dość czesto ewoluuje chociaż przyznam, że IE -oststnie wersje robią coraz lepsze wrażenie.
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
Zawsze byłem zdania, że Firefox jest najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy... dopóki nie zainstalowałem Chrome :037:
 

reszord

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Chociaż mam Firefoxa, to używam tylko Chrome. Owa przeglądarka przyciąga mnie tym, że ma synchronizację w prosty sposób. Wystarczy konto Google - koszystam ze wszystkich produktów marki Google
 

littleroseana

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najczęściej z Chrome'a, bo jest szybki i praktycznie każda strona się otwiera (w Internet Explorerze miałam z tym problem). Czasem zdarza mi się używać też IE i Firefox'a, ale z tego ostatniego korzystam najrzadziej, ponieważ strasznie długo się włącza.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Firefox
Kiedyś używałam wyłącznie IE, ale każda nowa wersja była coraz gorsza, więc dałam sobie spokój z tym... czymś.
 
Do góry