Z jakiej przegladarki Internetowej korzystacie?

Przeglądarki internetowe

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
G

GangMoherowychBeretów

Guest
Mi się firefox nigdy nie zawiesił . To zależy od sprzętu. I systemu . Ja mam win 7.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Z opery, a od dzisiaj z Opery 11. Jest świetna.Polecam. Choć pewno niedługo wyjdzie firefox czwórka. Oczywiście testowa wersja już jest dostępna.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bardzo długo korzystałem z Firefoxa. Kilka dni temu przeszedłem na Google Chrome i jestem pozytywnie zaskoczony. Działa szybciej, jest bardziej przejrzysta i posiada tylko to co jest niezbędne.
 

pawlas122

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
ja używam firefoxa najlepsza przeglądarka internetowa ma bardzo dużo wtyczek :)
 

dante77

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Wrocław
Ja też przesiadłem się z FF na Chrome i jestem bardzo zadowolony. Jest prosto, szybko i bezpiecznie.
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
Do niedawna główna moją przeglądarką był Firefox. Jednak obecnie coraz częściej korzystam już tylko z Chroma. Co prawda, to prawda, że Chrome śmiga sobie szybko. FF w wielu przypadkach sporo przymula.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ja tam nie wiem na czym wam FF przymula, ale cóż każdy ma swoje gusta, ja tam Chrome nie polubiłem, jakoś przyzwyczajenia wygrały.
Korzystam także z Opery, ale to w związku gdy korzystam ze słabszych łącz wifi. W tedy najlepiej się sprawuje opera. Korzystam także w niej w telefonie komórkowym. Co jak co ale Opera Mini na razie według moich doświadczeń równych nie ma.

ps. chrome nie raz ma wkurzający nawyk włączania się automatycznie i pobierania aktualizacji w tle(włączona jest w tle, tak iż nie widzę jej na pulpicie tylko w menadżerze). Co bardzo mnie nie raz denerwuje, tym tylko mnie odrzuciła jeszcze bardziej od siebie.
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Ja próbowałem chyba wszystkich przeglądarek, jestem zdecydowanie za wielkim czerwonym O, tak już z przyzwyczajenia, jest najsprawniejsza i najszybsza, tak dla mnie, pozdrawiam wszystkich użytkowników
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Od samego początku korzystałem z Firefoxa. Dopiero, gdy ukazał się Chrome - przeszedłem w pewnym momencie do konkurencji. Obecnie patrząc na możliwości i kierunek rozwoju przeglądarki, to wydaje się to być najlepsze rozwiązanie ;)
 

DominqPL

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
korzystam ze swojej przeglądarki :)
wykonaną przeze mnie :D
dla moich wymogów ;
a ogólnie korzystałem z opery .
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
korzystam ze swojej przeglądarki :)
wykonaną przeze mnie :D
dla moich wymogów ;
a ogólnie korzystałem z opery .
Stworzenie własnej przeglądarki nie jest już takie trudne. Jednakże jeśli skorzystałeś z tego co jakiś czas temu znalazłem w sieci, to Twoja "własna przeglądarka" jest oparta na IE. Tak więc nie do końca jest to Twoja własna przeglądarka... . Dobrze zgadłem? ;)
Minus jest jeszcze taki, że silnik z którego korzystasz jest w jakieś wersji i to tyle. Nie będą więc łatane w nim luki, co zwiększy podatność na ataki, złośliwe oprogramowanie. Szczególnie w przypadku IE.
 
Do góry