Z jakiej przegladarki Internetowej korzystacie?

Przeglądarki internetowe

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

blogspot

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja przyznaję się, że głównie korzystam z IE mimo, iż jest jedną z najgorszych i najsłabiej zabezpieczonych przeglądarek, ale jest jeden atut, który utrzymuje ją przy życiu, a mianowicie najlepiej na stronach wyglądają i prezentują się czcionki tekstu (nie miałem oczywiście na myśli rozmiaru tylko kroju) :]

Jednak dla różnych potrzeb jestem jeszcze w posiadaniu Opery i FF :D
 

Hekki

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miałem już wiele przeglądarek. Zdecydowanie najlepsza dla mnie to Google Chrome. Pojawiło się jej kilka odmian, jak SRWare Iron, Comodo Dragon Internet Browser, ale są jeszcze zbyt niestabilne. Natomiast najwolniej strony ładowały mi się na Firefoxie.
 

Afed

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Firefox. Choć w budzie korzystam z IE. Ale korzystanie z IE to masakra. Nic nie wczytuje tak wolno stron jak produkt Małomiękkiego...
 

Hekki

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Powstały do tej pory trzy przeglądarki na bazie Google Chrome, jednak zdecydowanie odradzałbym ich instalację. Każda zawiesza się zbyt często.

Nie polecałbym przeglądarki ChromePlus, bo często się zawiesza. Póki Google Chrome nie będzie wystarczająco dobry, radziłbym używanie Mozilli Firefox.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
IE służy do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót.

Rynek przeglądarek zdominowany jest przez Mozille oraz Opere
 

baja1

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
koniec świata
Głównie Mozilla F. ale lubię wejść na Operę bo ma łatwy dostęp do wielu kont pocztowych naraz :sexy:
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
jak większość korzystam z Mozilli Firefox, jak do tej pory to jest najmniej zamulająca przeglądarka jaką miałam..chociaż dużo dobrego słyszałam o google chrome, także może niedługo przerzucę się właśnie na tą..jedno jest pewne..nie mam zamiaru korzystać z żadnej wersji IE, za dużo nerwów straciłam przez tą przeglądarkę
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Próbowałem przez jakiś czas chrome, ale jednak lisek mi też najbardziej odpowiada.
 
Do góry