You can dance

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
do był chyba Matrix You Can Dance :p niektórym całkowicie odwaliło xD
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Jeszcze tego nie oglądałem a słyszałem że nawet fajne. Za to obejrzałem filmik w necie o typku co ma 11 lat i nie zle wymiata. Szkoda ze w tv nie oglądałem.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Jeszcze tego nie oglądałem a słyszałem że nawet fajne. Za to obejrzałem filmik w necie o typku co ma 11 lat i nie zle wymiata. Szkoda ze w tv nie oglądałem.
Tak, ten młody był świetny ;) Szkoda tylko, że reguły nie pozwoliły na przyjęcie go. Na pewno wypadłby świetnie, może nawet wygrał ^_^ Ma potencjał :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Syf i badziewie. Taki idol tylko że tu tańczą. Nie widzę w tym nic ciekawego.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Młody wymiata, to co z tego że sie nie dostał... tym wystepem załatwił sobie kariere, wszedzie o nim głosno :D a... i mysle ze dzieki niemu ten taniec w koncu sie troche rozpowszechni ^^
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
huhhu. młody jest najlepszy.

oglądałam w końcu w tym tygodniu i nawet podobało mi się :)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Fajnie wymiata fajnieee aż trudno uwierzyc że ma 11 lat i tak TAŃCZY!
Ja to bym się połamał w 8 czesciach! :) Chciałem choc troche umiec tanczyć tak jak oni.
Jednkaze zagraniczne edycje sa o wiele lepsze, lepsze tance, efekty tego wszystkiego i wogole. Byc może tam tance sa bardzo rozpowszechniane niz u nas :p
 

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
oglądał może ktoś wczorajszy odcinek you can dance?
Jeśli tak i zna może ktoś piosenkę, do której tańczyła dziewczyna i się dostała.
Bardzo przyjemna dla ucha, taka w stylu pop, niby wolna a wokal podobny do Enriqe Iglesiasa.
Jeśli ktoś wie o jaką piosenkę chodzi, byłabym wdzięna o napisanie :)

pozdr ;)
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja tez ogladam, zreszta jest malo programow w tv ktorych nie ogladam :D. podoba mi sie to baardzo fajny prgram. i jury... ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
W środę wystąpił Kamil. I powiem Wam, że całość tej prezentacji była świetna, tak jak na eliminacjach. Kurcze i teraz serio zaczęło mi się wydawać, że to trochę ustawiane jest... :mruga: Anyway, chłopak jest genialny i czekam na mistrzostwa z nadzieją, że wygra oczywiście ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Piotr odpadł :/ grr a tak dobrze tańczył :D mógłby ten cały tito odpaść :p
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
super ze on odpadl! cieszylam sie jak malo kiedy...zarozmuialy i niemily...dawno juz powinni go wyrzucic. a tak swietnie tez nie tanczyl. powinien odpasc w zeszlym tygodniu zamiast blazeja! szkoda bardzo marii ona swietnie tanczyla i fajna byla
 
Do góry