You can dance

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Bedzie druga seria programu bo tak oglosili producenci na glownej stronie show. Ti juz bylo dawno wiadome ale teraz juz jest oficjalnie potwierdzne
 

Agatka=)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
Bedzie druga seria programu bo tak oglosili producenci na glownej stronie show. Ti juz bylo dawno wiadome ale teraz juz jest oficjalnie potwierdzne

Suuupio =]
Kocham YCD po prostu kocham :*
 

mascot99

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
dobry program lecz trochę źle przetłumaczony tytuł ;p powinno być ty potrafisz tańczyć ;}}}}}
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No co Ty nie powiesz :p Ale to by głupio brzmiało.

Będzie 2 edycja? WOW!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Super! To muszę zacząć się bardziej do tańca przykładać, może coś wyjdzie :zakochany:


edit: emoty
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
nie no ja wolalam blazeja niz tego piotrka...moze i fajnie tanczyl i byl przystojny (ale tylko odrobinke) ale byl niesympatyczny...cieszce sie ze odpadl...obstawiam ze w kolejnym odcinku ycd odpadnie diana i tito.Bo ania musi zostac jest bardzo ladna i naprawde cudnie tanczy a natalia napewno zostanie bo jej nie pozwola odpasc...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dlaczego? Jak dLa mnie to tam wszyscy sa niepowtarzalni i orginalni <chodzi o 16 finałową..>
A i BŁazej fajnie ruszał brwiami...

wiem że oreginalni i wogóle ale jakoś go poprostu nie lubiłam :p a te jego mini mnie wkurzały xD
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
a mi właśnie szkoda Piotrka, ze wszystkich solówek jego najbardziej mi się spodobała..
teraz <tak obstawiam :p> odpadnie Tito.. a z dziewczyn? nie mam pojęcia. ;p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja też nie mam pojęcia kto odpanie xD nie chce żeby Diana odpadła bo ją jakoś lubie :) jej charakter jest fajny :p wkurza mnie tylko ze stylu prawie wogóle nie zmienia i tańczy zawsze to samo
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
mnie tez to denerwuje i mysle ze to ona opusci program razem z tito. Natalia pewnie wygra... ana tez swietnmie tanczy jest moja faworytka...a tak swoja drogo to ile osob jest w finale?
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ile jest teraz osob w YCD? 3dziewczyny i 3 chlopakow...
Moim zdaniem Piotrek niezle tanczył...fajny miał styL...<bycia>
Maria tez wŁasciwie....nie wiem dLaczego oni odpoadli ale naprawde dobrze tanczyli...
raczej powinni odpasc Tito i Ruda...(niepodoba mi sie jak tancza)
hmmMm..a mysle ze wygra RooFi...bo jak wszyscy mowia to profesjonaLista.... :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Miała jechać w tym roku (w Wawie jakoś tak na początku sierpnia było), ale nie byłam przygotowana, dowiedziałam się 2 dni przed i to by było bez sensu.
Chciałam, żeby Piotrek odpadł. Zdawał się być antypatyczny i miał dziwny styl, nie podobał mi się. A dziewczyny wszystkie tańczą świetnie. Ktoś musiał odpaść, padło na Marię. Szkoda. Wolałam w sumie Natalię. Tańczy bosko, ale nie podoba mi się jej wygląd, styl, obycie, sposób wyrażania emocji. A to też jest ważne w tańcu.
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
raczej powinni odpasc Tito i Ruda...(niepodoba mi sie jak tancza)

Tito nieee. Może dlatego go lubię, że tak jak ja ma dużo kompleksów (przynajmniej tak mi się wydaje).
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ten tito to tylko wiecznie płacze :mruga: gorszy niż jakaś baba :/
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
no nie wiem zopbzczymy dzis...ja mysle ze wyleci tito (raczej pewne) i diana...bo natalia pewnie bedzie w finale...ania tanczy swietnie i jest moja faworytka ;p
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
Odpadła najlepsza tancerka pfff... naród z tego co widze ocenia charakter i wyglad zamiast umiejetnosci o_O
 
Do góry