You can dance

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
przyznam sie szczerze ze bylam zalamana tym ze odpadla natalia... nawet mi lza poleciala... jakim cudem to ona opuscila program? nei mam pojecia. Byla nhajlepsza tancerka w tym programie i miala najwieksze szanse na wygrana. jej solowka ze wstazka byla boska! To diana powinna wyleciec. Mysle tez ze to ze odpadla natalia mialo na celu zrobienjie na zlosc michalowi. zjechal diane , natalie oklaskiwal na stojaco wiec zeby mu dostrac wywalili jego faworytke (nie tylko jego co moglismy uslyszczec w dzien dobry tvn). nie wiem czy takie cos jest mozliwe, ale...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dobrze że tito odpadł :] natalia hmm no w sumie dobrze tańczyła ale trudno :p tak myśle ze najlepiej jakby cały program "Gleba" wygrał xD
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja bym na brodwayu widziala anne a z facetow to nie mam pojecia...chyba roofie. on jest niesamowity. a w tangu nawet przystojny ;
 

Nutka_21

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
.....
mi tez szkoda natalii...w zasadzie to decyzja widzów.. wczoraj nie liczyły sie umiejetnosci tylko sympatia tak mi sie przynajmniej wydaje...zobaczymy kto wygra :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
wygra tylko jedna osoba albo facet albo kobietka - ja stawiam na Annę i Glebę - w końcu jest z mojego miasta :p
 

sally

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
dobrze że tito odpadł....powinien już odcinek temu a powinien zostać ten chłopak (kolega roofiego) zapomniałam imię :)
wg mnie powinna wygrać natalia...ale cóż polaczki zagłosowali tak a nie inaczej ....
a facetów powinien wygrać gleba albo błażej - najbardziej rozwojowi i wszechstronni faceci z tego programu !
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Podpisuję się pod powyższym.
Błażeja to uwielbiałam. Nie oglądałam odcinka, kiedy odpadł i bardzo żąłuję, że w ogóle tak się stało.
Dobrze, może i Diana ma talent. Ale Natalia była stokroć lepsza. I na pewno bardziej wszechstronna.
Teraz liczę na Maćka lub Annę. Roofiego lubię, ale nie jest tak dobry, jak tamta dwójka, może nawet trójka. Piotrek był dobry, a Natalia? Szok. Szok po prostu.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
strasznie mi szkoda Natalii ; (
moim zdaniem, to ona z dziewczyn tańczyła najlepiej.. :).
Dobrze, że Tito odpadł ;p , teraz stawiam na Glebę i na Anię, bo Diana... jakoś nie podoba mi się jej styl <_< .
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Cieszę się, że Tito odpadł. Tak średnio lubię B-Boyi. A że Natalia odpadła... Tak średnio ją lubiłam, ale byłam pewna, że wygra! Dla mnie to jest nieporozumienie, ale cóż... Fani zawiedli. Podobnie było w II edycji Idola.
Niestety. Teraz stawiam na Annę. W końcu moja imienniczka :)
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
dobrze że tito odpadł :] natalia hmm no w sumie dobrze tańczyła ale trudno :p tak myśle ze najlepiej jakby cały program "Gleba" wygrał xD
dobrze że tito odpadł....powinien już odcinek temu a powinien zostać ten chłopak (kolega roofiego) zapomniałam imię :)
wg mnie powinna wygrać natalia...ale cóż polaczki zagłosowali tak a nie inaczej ....
a facetów powinien wygrać gleba albo błażej - najbardziej rozwojowi i wszechstronni faceci z tego programu !
szkoda że tak myślicie....
Tito jest Wielki..... (to wkońcu mój kumpel) :)
wiadomo..kazdy kibicuje swojemu "tancerzowi"
..ja teraz kibicuje Ani.........
(a tak na marginesie)
To jest z niej niezła laseczka :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :p :p
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
a ja kibicuje Maciejowi, ze względu na wszechstronność. Nie muszę go lubić, ważne jak tańczy. Moje prywatne zdanie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale tu nie chodzi o lubienie. Ja np. jej nie znam to nie mam co pałać do niej sympatią czy antypatią. Po prostu.
Chciałabym, żeby Ania wygrała. Ewentualnie Roofi.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dianę lubiłam od początku. Ale lepiej od niej tańczy Ania i chciałabym, żeby wygrała. Nie wiem, co dziewczyny widzą w Roofim. Może i jest przystojny i przyzwoicie tańczy :p Ale myślę, że Maciek powinien wygrać, jeśli miałby to być facet. A wiadomo, że na Roofiego będą laski głosować, więc nie wiem... :p

A Natalia... szkoda, że odpadła. Z resztą widać po reakcji nawet Kingi Rusin - mieli nadzieję, że wygra. :|
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Anna tańczy beznadziejnie..tylko dobra w jaivie i jakichs baletach.. a jej ostatnia solówka? Weszła na scene i 5 sekund sobie pochodziła przy okazji ruszając biodrami i to ma byc najlepsza tancerka w Polsce? Ż E N A D A.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
każdy ma inne zdanie, nie dojdziemy w tym do porozumienia by_Damianie
ciekawa jestem, czy Ty te 'balety' byś zatańczył...
moim zdaniem Oni wszyscy byli niesamowici. Tito chyba najbardziej- w końcu samouk (SZOK!). Natalia pięknie tańczyła...
Mam nadzieję, że dostaną jakieś inne szanse na rozwijanie swoich umiejętności, bo na prawdę Im to wychodzi cudownie.

a na wygraną typuję Glebę.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No przyznam, że ostatnia solówka Anny nie była spektakularna, ale każdemu może zdarzyć się wpadka. Zresztą, kto by nie był zmęczony, robiąc 2 programy, gdzie wcześniej robili 1? I jeszcze ten początkowy taniec. Nad tym też trzeba pracować, choć momentami był nierówno :p No i weźcie pod uwagę, że Anna ma złamane żebro - wielu figur nie może wykonać.
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja tez kibicuje ani...zalamalam sie po odpadce natalii, jej numer byl swietny...ta wstazka. diana nie umie przegrywac i jest monotematyczna
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
No droga Mrs. X ja nie należę do osob które tylko krytykują a nie umieją tańczyc i mniemam, że zatańczyłbym ten "balet.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To nie ma co gdybać tylko spróbować.

Dla mnie Diana jest trochę zbyt pokręcona na Broadway. Jest super, wulkan energii, ale taka uczelnia kojarzy mi się z osobami bardziej poukładanymi.
Jednak - Aniu! Twoja ostatnia solówka była straszna! Cudem było, że nie odpadła. A wstążka Natalii to po prostu mistrzostwo. W końcu wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną :)
 
Do góry