wyznaj swe uczucia

bebe

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kocham Cię Lionku Mój!!!!! :** Nigdy nie przestane :** :D
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
"Moja pierwsza wielka miłość zaczęła się i szybko skończyła"
Ale nigdy Cię nie zapomnę D. :*

A Tobie R. wybaczam... chociaż zraniłeś tak mocno... I chociaż nigdy Ci już nie zaufam... Wybaczam... Bo przyjaciele zawsze wybaczają... Tylko, że Ty tą przyjaźń masz gdzieś ;]
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Michał, przepraszam, za to że tak postąpiłam, ale nie mogłam inaczej :( i dziękuję, że jesteś taki wyrozumiały. Teraz wiem, że jesteś prawdziwym przyjacielem, mam nadzieję, że nie zrozumiałam tego za późno...
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Krystian! Chciałam być tam, zawsze tam, gdzie Ty... Szkoda, że Ty tego nie chciałeś...
 

madzia64

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
z Wenus
..Kicia...



kocham Cię po prostu...kocham nieskończenie...
kocham Cię najpiękniej...
bo, przez zapatrzenie.... :* :zakochany:


mycha
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
Dziadek Mokre Gacie :)

heh kocham Cię skarbudniu !!

Dziękuję, za wczorajszy koncert. jak zwykle byłam nieznośna, ale i tak wiesz, że bardzo Cię kocham.
Nie mogę doczekać się kiedy Cię dziś znów zobaczę :)



^_^

buziam :)
 

betint

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Anioła ;) :*
Kochany R kocham Cię choć nie powinnam kocham Cię miłością zakazaną wiem ze Ty myślisz ze jesteś dla mnie tylko przyjacielem ale tak nie jest!! Kocham Cię najmocniej na świecie tylko przy Ty mnie doceniasz tylko przy Tobie czuję się bezpieczna. Kocham Cię skarbie :* :(
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Pyśku mój~! Smutno tu w Nisku bez Ciebie. I baardzo tęsknię, chociaż pewnie dopiero co zajechałeś na miejsce. Nie wiem czy uda mi się spełnić Twoją prośbę... Postaram się. Naprawdę. I kocham Cię. ;*
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Gdy pojawiam się na gg, Ty nagle znikasz. Unikasz mnie. To przykre... :(
A podobno prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy... Ta się skończyła, nie przeze mnie, chociaż Ty tak uważasz, mylisz się...
Jeśli Ty masz na to wyje****, to ja powinnam mieć 2x.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
a to boli. i to nie jest ból psychiczny. zwykły fizyczny. chociaż może i niefizyczny. a do tego mi Ciebie tak bardzo brakuje. chciałabym żebyś był tu przy mnie. przytulił, gdy tak boli. Pysiek - wracaj~! ;*
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
moje uczucia są takie:
szczęśliwa, bo zakochana
zdenerwowana szkołą
smutna.. bo zawiodłam się na osobach z którymi się przyjaźniłam ;( to boli..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
ych. tęsknię. i nie chcę żebyś mnie widział w takim stanie. jednak chcę się już z Tobą zobaczyć. ale to chyba normalne. jeszcze jutro... ;} aj, kocham Cię ;*
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Kubus dobrze wiesz o tym jak ja bardzo KOCHAM CIE przepraszam Cie za wszystkie moje wybryki przez te piekne dwa latka...nie chce Cie stracic i mam nadzieje ze nie strace.
Nie raz mielismy trudne chwile w zyciu razem ale przetrwalismy i bedzie tak dalej KOCHAM CIE SKARBIE JESTES NAJWAZNIEJSZA OSOBA W MOIM ZYCIU...:*:*

KOCHAM CIE :588: :przytul: :heart: :zakochany:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
Kamilku, Pawełku K, Pawełku W, Jacusiu, Piotrusiu- dziękuję Wam za wspaniałe rady, dziękuję za to, że jesteście.
Basiu- Fajnie jest być "Twoją" głupią i piękniutką Dianą ;)
Wojtek, nie zamieniłabym ani jednego dnia w moim życiu, ale niestety Ty się do tego nie przyczyniłeś. Zawsze chciałam Ci powiedzieć, że jesteś cholernym dupkiem, którego kochałam, któremu zaufałam, przez którego nie umiem teraz ufać innym. Dziękuję jednak za to, że to Ty stanąłeś na mojej drodze. Dzięki Tobie dowiedziałam się, co oznaczają motylki w brzuchu i myślenie o kimś przez 24 h na dobę. Dziękuję, za to, że po 'tym' wszystkim zgodziłeś się bez żadnych problemów zakończyć naszą znajomość. Dziękuję też Twojej Aśce- zaczynając chodzić z Wojtkiem, pokazałaś mi, że nie mam czego żałować i dla kogo cierpieć. Dziękuję Asiu ;)
Sylwia- mojej "przyjaciółce", która w dniu moich urodzin nie ma dla mnie czasu, która NIGDY nie ma dla mnie czasu, która sprawia, że wypłakuję się w ramiona siostry, która nie potrafi przeprosić, porozmawiać ze mną bez telefonu komórkowego (pisząc smsy), dla której jedynym tematem jest rodzina 'mojego' Wojtka i Piotrka, dla której JA jestem tylko dodatkiem- bo wszyscy mnie lubią, jestem wspaniałym materiałem na najlepszą koleżankę- chciałam Ci powiedzieć , że jesteś idiotką. Jesteś więcej niż idiotką. Jesteś osobą, która nie potrafi szanować osób, którym na Tobie zależy. Ale to JUŻ się zmienia. Zostaniesz sama, bez żadnych koleżanek, tak jak Ty zostawiłaś mnie. Zachłystnij się tą miłością, która skończy się na moje oko do kwietnia następnego roku. Nie będę zawsze przy Tobie, bo Ciebie nigdy nie ma jak Cię potrzebuję. Miło było myśleć, że znam Cię od 10 lat. Miło było myśleć, że Twoje słowa są prawdziwe. Miło było znów zostać kopniętym mocno w Dup* nie po raz pierwszy. Mam nadzieję, że kiedyś to przeczytasz. Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nasze skrzydła, gdy one opadają" a TY gdzie byłaś? :war:
i mojej Karolince- wielki buziak za to, że podnosisz mnie do pionu :)
 

Art_88

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ja się właściwie wziąłęm?
Oluś, Słońce, wiem, że przeglądasz to forum... Chciałbym Ci powiedzieć, że jesteś sensem mojego jakże nędznego życia :zakochany:
Dziękuję Ci, że nie odwróciłaś się ode mnie, gdy lekarz postawił diagnozę, gdy wyszło na jaw że jestem chory... Inaczej pewnie bym się poddał i umarł, ale będę walczył, bo jest dla kogo żyć :*
Niczego w życiu tak nie pragnę, jak tego, żebyśmy zostali razem do końca życia (i żyli długo i szczęśliwie :D ) :przytul:
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Krzysiu Kocham Cię najbardziej na świecie ;) <Ty wiesz>Nigdy nie przestanę:*:*
Matko moja i ojcze mój - nie jestem już małym dzieckiem przestańcie mnie tak traktować i w:cenzura:i**
Szkoło szkoło nienawidzę Cię i wierz mi że niedługo spłoniesz :D:D:D
 
Do góry